Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kreslící program na PDA?

Mark314 (232)|18.9.2005 19:08
Tak jsem nedávno byl mimo domov a mel jsem takový nápad na úpravu fotek atd (to co mě doma nenapadlo)... No a jsem velice nedočkavý člověk a rád si něco hned vyzkouším ať je to kdekoliv... Pointa je v tom, že na PDA nemám nic podobného Photoshopu, nebo free obdobě GIMPu... což jsem zjistil, že bych v terénu dost dokázal využít... nevíte o nějakém takovém programu, který umí pracovat s vrstvami, vybírat pouze nějaké barvy z fotky, optimalizovat fotku, pracovat s průhledným pozadím atd??? moc by se mi hodil ;)
hybo (3107)|18.9.2005 19:13
Asi nejlepsi je PocketArtist.
CommanderZ (1798)|18.9.2005 19:36
Pocket artist je programum typu GIMP hodne podobny, ale vse je diky pomalosti pda dost na dlouho (filtry a co zaboli nejvic je dlouhe cekani pri pouzivani plechovky). Take velke obrazky jsou problemem, na fotky z nekolikamegoveho fotaku se mi ani nechce myslet :disgusted:
Mark314 (232)|18.9.2005 19:42
No tak teď testuji Pocket Artist, ale musim rict, ze je to opravdu na dlouho... Ale lepší než nic... ikdyž nevím jak se přepíná mezi vrstvami
Mark314 (232)|18.9.2005 19:48
už jsem na to přišel... dobrý... už se mi líbí o něco víc... ;)
hybo (3107)|18.9.2005 21:53
[QUOTE="CommanderZ"]Pocket artist je programum typu GIMP hodne podobny, ale vse je diky pomalosti pda dost na dlouho (filtry a co zaboli nejvic je dlouhe cekani pri pouzivani plechovky). Take velke obrazky jsou problemem, na fotky z nekolikamegoveho fotaku se mi ani nechce myslet :disgusted: [/QUOTE]

komiku, pro mne je zahadou i samotna existence teto aplikace, hlavne proto,z e vim, jak dlouho je na trhu...dyt to je sadlo-maslo, delat neco takove na PDAcku ;)