Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA na TV

Tissi (210)|13.9.2005 12:23
Snad se to tu už někde neřešilo ... koukala jsem, nenašla jsem.
No jen by mě zajímalo, jestli by šlo PDA připojit k TV pomocí nějakého kabelu? Aby stačilo vzít kabel a třeba známým ukázat fotky na TV aniž bychom museli tahat NB (je jasný, že pokud mají známí PC, tak je jednodušší vzít CD, ale pokud ho nemají? ...). Má někdo zkušenost?
Kavy (374)|13.9.2005 16:18
Tak nejjednodužší je vyndat pamětovku a strčit jí do foťáku a spojit s TV:)
Ale vážně,docela by mě to taky zajímalo.
beecher (9270)|13.9.2005 16:38
Existuje myslim nejaky BlueTooth SCART adapter, do ktereho jdou posilat fotky pres BT...
Mark314 (232)|13.9.2005 19:59
[QUOTE="beecher"]Existuje myslim nejaky BlueTooth SCART adapter,...[/QUOTE]
Existuje... a je třeba tady
Je to UK obchod, ale myslím že zasílají do ČR
Pinochio (424)|13.9.2005 20:26
Tissi (210)|14.9.2005 07:15
[QUOTE="Kavy"]Tak nejjednodužší je vyndat pamětovku a strčit jí do foťáku a spojit s TV:)[/QUOTE]
No ale to se právě člověk musí tahat ještě s foťákem (pokud teda druhá strana nemá foťák na stejné karty - což v tomto případě nemá :sarcastic: )
Tissi (210)|14.9.2005 07:22
Hmm, ty BT adaptéry jsou super ... jen ta cena :oops: ... to bych radši zainvestovala do GPS ;).
Hmm, napadlo mě ... MDAc má stejnej konektor jako náš foťák, tak co když to zkusim propojit s TV??? No nic večer to vyzkouším :D .
hybo (3107)|14.9.2005 08:41
akorat, ze u fotaku je to konektor na neco jineho ;-) vazne jina cesta, nez karta s TVout vystupem, nebo VGA s konvertorem, nebo treba pres to BT, pokud to pujde, neni...nebo jeste snimat display MDAcka kamerou a posilat do TV :D
ipf (2136)|14.9.2005 18:26
[QUOTE="Pinochio"]SonyEricsson nabízí todle: Multimediální Bluetooth™ prohlížeč MMV-100[/QUOTE]
Tohle mne zaujalo a tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a v případě funkčnosti koupit. SonyEricsson má na stránce seznam prodejců a po zadání vyhledání v regionu "Praha" najde celkem 7 :!: prodejců, z čehož je v Praze jeden a zbytek okolo Prahy (z toho 3 v Mělníce) :?. Ten v Praze je (ode mne za rohem) v Tusarově ulici, na stránkách SonyEricsson je i mapka, kde je Tusarova hned vedle Celetné :? .
Dnes jsem v propagované firmě byl, bohužel tam o MVV-100 nic neví :? .