Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kalendar v WM 2003 a oznacenie Appointmentov

stary_pes_ce4you (252)|12.9.2005 16:59
Zdravim vas, velmi som si zvykol na pouzivanie farieb pri appointmentoch v Outlooku, zaujimalo by ma, ci sa daju nejako farebne rozlisit aj v PDA s WM 2003. Napriklad, vsetky polozky Busy budu cervene, Tentative sede, Free modre... Je na to nejaka aplikacia? Tiez by som chcel vediet aky by sa dalo zmensit pismo v kalendari a aj na homescreene (tam by som potreboval vtesnat co najviac appointmentov - za den mam aj 15-20, ale len z daneho dna - tie zajtrajsie nech sa zobrazia az zajtra)... Snad bola moja otazka pochopena :-), vdaka!
beecher (9270)|12.9.2005 17:28
Firma [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nabizi programy Papyrus a Facade pro SmartPhony, ktere by meli nahradit jak evidenci PIM informace, tak zobrazovani techto informaci na homescreenu.
Tedy pokud to chcete pro ten ET SDA.

Pro PDA: Pocket Informant, Agenda Fusion atd. (PIM managers), PocketBreeze, SPB Today atd. (zobrazeni PIM na Today).
stary_pes_ce4you (252)|12.9.2005 17:34
Ale ja myslim pre PDA... Tiez by to mohol byt skor malinky plug in, ktory by nemenil niec ine, iba velkost a pridaval moznost vyberu farieb...
stary_pes_ce4you (252)|12.9.2005 17:35
Hop, sorry, nevsimol som si druhu cast odpovede:) :)
stary_pes_ce4you (252)|12.9.2005 17:44
Ale aj tak, tie programy, ktore si uviedol mi kompletne prekopu vzhlad a ponukaju obrovske mnozstvo funkcii, mna by skor zaujimalo ci nieje nejaky maly plug in, ktory by riesil iba cisto tie problemy. Tiez sa mi nechce platit 30USD...
beecher (9270)|12.9.2005 17:52
Mam obavy, ze neco takoveho bude...
Ale zkus treba tAgendu, tak je jednoducha a free...
stary_pes_ce4you (252)|12.9.2005 18:04
Dik, musim sa s tym vyhrat a snad to moj problem s velkym pismom na HS vyriesi. Ale stale tu zostava to s farbami appointmentov...