Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

lokalizace word completion

SiKi_ce4you (37)|28.2.2003 11:05
nevite nahodou nekdo o zpusobu, kterym by se dal zmenit slovnik pouzivany k word completion (taklove to nabizeni slov). Pokud by se tam strcil cesky, tak by to podle me mohlo docela dobre urychlit psani.
null (0)|1.3.2003 19:12
[:sarcastic:]

a mate nejakou cestinu? nevim jestli to je tim ale me kdyz pisu tak se mi vsechny slova ukladaji.. takze pri pristim psani uz sou mi nabizena.. pokud byste chtel treba aby se zobrazovaly dve nabizena slova nebo vic tak staci jit do nastaveni tam dat vstup pak dokoncovani slov a tam si to uz nastavite :O)
mejte se..
SiKi_ce4you (37)|1.3.2003 19:27
to vim, je to podobne jako t9 v telefonu, ktery ji nema ceskou. jde to doplnit postupnym naucenim (nevim kolik si to toho pamatuje..), ale kdyz si clovek pak jednou zkusi ceskou t9, tak uz neche jinak. Prece jenom kdyz se do toho porad pletou anglicke slova, je to k nastvani.....

prisel jsem na to, ze ve \Windows je soubor mssp2_en.lex ve kterem jsou ulozene slova. Hledal jsem na netu a nasel, ze se to da prepsat slovnikem z office/wordu (tzn. pro cestinu mssp2_cz.lex). Problem je ale v tom, ze ten slovnik bude česky a ne cesky a taky ze neni nikde k sehnani (nove verze wordu pouzivaji novou verzi slovniku (mssp3)).
Paullus_ce4you (400)|2.3.2003 04:41
Pro Siki:

Tak nevím. Cvičně jsem nahradil soubor \Windows\mssp2_en.lex souborem z MS Wordu 2000 MSSP_CZ.LEX, který má obdobnou datovou strukturu jako ten z PDA. Přejmenoval jsem ho na mssp2_en.lex a umístil do adresáře \Windows. Nijak to však na tuto změnu nereagovalo a pořád to nabízí anglické výrazy. Nevím tedy, zda bude problém ležet právě v těch slovnících *.lex.

P.
SiKi_ce4you (37)|2.3.2003 12:44
to je prave problem. mssp_cz.lex ma uplne jinou strukturu, takze se neda pouzit. mimo to jsem zjistil, ze ten slovnik se pouziva k necemu uplne jinemu - kontrola pravopisu ve wordu.
Takze kdyby jste to nekdo chteli, vite jak.
zkoumam dal.
Naj_ce4you (183)|25.11.2006 09:40
Kde mam najít soubor MSSP_CZ.LEX v PC? Dík