Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Back Pocket - PocketMate

beecher (9270)|6.9.2005 21:09
http://www.back-pocket.co.uk/pocketmate.php

Nevyhovuje vam SPB Pocket+ nebo Omege Battery Pack? Hledate alternativu zdarma? Pak mozna ocenite novy produkt PocketMate spolecnosti, spise webu, Back Pocket.
00087582_pocketmate_Hk4t.gif
Zdenek Malinsky (9781)|6.9.2005 21:49
Vypadá to velmi nadějně. Není to moc velké, vypadá to jako směska Battery Pack a task manageru. Možná i s nějakým bonusem. Tipnul bych, že to bude i velmi svižné. A za ty peníze.....
Už jsi to (nebo někdo) zkoušel?
Martin Ráž Hoch (1832)|6.9.2005 21:53
Skvely tip, diky za nej... snad jen by me take zajimali uzivatelske zkusenosti, co s tim koliduje, nebo jestli to bezi ok.
beecher (9270)|6.9.2005 22:03
Porbuh, ted jsem to objevil, tak jak mam vedet, s cim to koliduje?
Urcite s P+ a Battery Packem... ;)

EDIT: MRH, neber to osobne, ale ta lidska lenost je vazne strasna... :oops:
Co takhle ty uzivatelske zkusenosti jednou prinest sam? :yes:
oltcit (1098)|7.9.2005 01:18
Nainstalil som to,program ako taký je v dvoch pluginoch do today: powerbar a shortcutbar,kde sa aj nastavuje.Osobne ma to nejak nenadchlo.Obidve knižnice sú defaultne umiestené do Program files a odtiaľ aj naťahujú údaje pre zobrazenie,čiže dokiaľ používate programy ktoré nie sú nainštalované štandartnou cestou tak ich neuvidíte. Dajú sa pridať len ručným vypísaním celej cesty,žiadne vyhľadávanie neexistuje.Počet zobrazovaných ikôn je obmedzený na 60.Powerbar kombinuje task manažér na spôsob Spb+ s konfiguráciou OK tlačítka/dá sa vypnúť/ a zobrazovanie údajov z baterky,storage a memory plus "bonusové funkcie vyčistenia vyrovnávacích pamätí,history a cookies.Tento je vcelku použiteľný,hlavne ukazovateľe sú príjemne menšie a odozva na kliknutie je rýchlejšia ako pri Spb+.Zhodnotenie Powerbar Áno,Shortcutbar Nie. Samozrejme je to individuálne.
beecher (9270)|7.9.2005 10:02
Diky oltcite, shortcuty na Today nepouzivam, takze mne to tak az moc netrapi... ;)
jumbo_ce4you (162)|7.9.2005 11:26
2Oltcit: Dikes, uz mam sosnuto, jdu instalit.

2Beecher: Nepouzivas zastupce na Today? Mas nejakou alternativu (neco jako naprogramovana HW tlacitka bo neco lepsiho?) nebo vse pres Start?
beecher (9270)|7.9.2005 11:32
Ne, neukoncuji aplikace, takze mi ve WisBaru stale sedi v horni liste. ;)
CommanderZ (1798)|7.9.2005 13:51
Ja si bohate vystacim se startem. A na hw tlacitkach taky skoro nic nemam

1-left (n30 nema joypad, tak jsem si kvuli pocket breeze namapoval tlacitka do stran na prvni dve standartni)
2-right
3-rozvrh hodin v excelu
4-alt-tab styel task switching - utilitka z P+3. trial uz je davno pryc, ale tohle stejne jako tasbar batery indicator vesele funguje dal :D

To beecher: proc by to kolidovalo - vdyt to jsou nezavisly pluginy. Takovej batteryPack myslim s P+ ani nejak tragicky nekoliduje (today nevim, ten taskbar indikator v pohode)
beecher (9270)|7.9.2005 14:29
Vsak ja jsem nikde nenapsal, ze to koliduje... ;)