Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

drobnost - ale naser...

null (0)|23.2.2003 14:52
Od té doby, co jsem upgradoval na PPC 2002 tak mi kalendář přehraje zvuk jenom jednou, předtím hrál tak dlouho, dokud jsem ho nevypnul. Kamarádi v kanceláři jsou rádi, ale mně to dost vadí, není problém to přeslechnout. Kde se to dá proboha nastavit, je to moje nejvyužívanější funkce. Díky za radu.
Petr
Majky_ce4you (43)|23.2.2003 15:12
v pocket pc uz myslim toto nie je. podarilo sa mi toto dosiahnut jedine nainstalovanim utilitky ktora okrem ineho zabezpeci aj loopovanie reminderov. Mam pocit ze sa to volalo pocket plus, ale nie je to freeware.
null (0)|24.2.2003 08:45
No jestli je to pravda, tak to je naprosto neuvěřitelné. Tím mi klesla hodnota tak o 50 procent, protože jsem to používal místo mozku. Možná bych sehnal nějaký jiný upozorňovač, ale potřebuji synchronizaci s Outlookem. Zkusím tomu dát jiný nadpis, třeba bude mít někdo ještě jiný nápad. Zatím díky. Petr
null (0)|24.2.2003 12:22
[:sarcastic:] co mas za PDA? jo ja sem si stahl jen novejsi verzi a ta uz to nepodporuje.. jediny reseni je dlouha melodie viz. tvuj druhy odkaz doporucuji starsi verziPOCKET PC2002 ( pozna se vetsinou ze ji chybi tapeta bliss) cus



:::LOCHI::::[:cool:]