Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sundávání folie.

Peterbilt (27)|31.8.2005 14:43
Návodů, jak nalepit folii je tady několik ale potřeboval bych radu jak folii správně sundávat.. možná že to není žádná věda ale když jsem ji sundával nehtem, po dlouhém boji se sice podařilo ale vzal jsem ji tak silně, že se mi ohnula tak, že na ní vznikla taková bílá rýha.. noo taková když ohnete plast.. problém je, že na tom místě už nedrží takže je na nic.. proto se ptám jestli není lepší způsob.. díky.
99tky (156)|31.8.2005 21:21
No ted uz ti je nanic tak ji vyhod a kup novou /aspon ja bych to tak udelal/ az to budes sandavat priste tak ji netahej jako kdyz oteviras jogurt. Nech si mensi uhel, spis jako nadzvedavat. Prave ten ostry uvel ji poskodi.
oltcit (1098)|31.8.2005 22:40
Zbrús plastikovú kartu od SIM karty na kratšej strane do hrany/ako špachtlu/ a podlož na kratšej strane displeja k fólii a páč smerom k prístroju,pričom je opretá o obal stroja/princíp páky ;) hlavne nepoužívaj ostré kovové predmety,hlavne pri hrubých foliach typu Brando Ultra screen. Have fun.
Šeba_oldd (1184)|31.8.2005 22:48
Lze take sundat pomoci lepící pásky(silne lepive) která se nalepí ve vetsi plose - paska se po sundání folie opatrne odlepí.
Proc ji sundavas a lepis zpet - to trosku nechapu?
Zdenička_oldd (292)|1.9.2005 07:57
Myslím, že měl na mysli, když ji sundavá z onoho papíru (za účelem přelepení na display), na kterém je nalepena když ji koupíš.
Peterbilt (27)|1.9.2005 09:34
[QUOTE="Šeba"]Lze take sundat pomoci lepící pásky(silne lepive) která se nalepí ve vetsi plose - paska se po sundání folie opatrne odlepí.
Proc ji sundavas a lepis zpet - to trosku nechapu?[/QUOTE]
No protože jsem ji nalepil a pak jsem si všiml že tam zůstal skoro uprostřed chloupek kterej při zapnutým displayi hrál duhovejma barvama :) Takže jsem to chtěl sundat ale držela dost pevně.. takže proto. Nevím jak příště zařídit aby tam nezůstalo jediný smítko nebo chloupek.. přemejšlel jsem o stlačeným vzduchu na čištění PC ale není to zadarmo.. :$:
andischo (45)|1.9.2005 13:20
Pred nalepenim folie ocisti obrazovku obycajnym stetcom na malovanie...
frogale (447)|5.9.2005 09:23
Ja jsem sundaval folii uplne lehoucce.. stacilo ji na jedne strane trochu podhrabout nechtem a lehce zatahnout smerem nahoru a folie se sama lehounce svlekla.
Taky tam mam smitko, ale display byl pri nalepovani uplne cisty, lita to ve vzduchu :( Radsi bych nic nesundaval, protoze se ti tam dostane mnohem vic jinyho bordelu.