Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hodiny v tray oblasti

AlesV_ce4you (5)|22.8.2005 10:30
Ahoj,

shanim nejakou utilitku, ktera umi trvale zobrazit hodiny v tray oblasti, nebo jeste lepe ve start liste u symbolu reproduktorku tak jak to umi napr. aplikace z baliku BatteryPack od OmegaOne. Nevite nekdo o necem? Nechce se mi kvuli tomu instalovat cely moloch BatteryPack, protoze pouzivam SPB PocketPlus.

Diky Ales.
osch (1330)|22.8.2005 10:50
V pravo od "reproduktorku" se hodiny zobrazují defaultně ze systému. Nastavit jde jejich formát (digi or analog). Ale pokud je tam nemáš :?:
AlesV_ce4you (5)|22.8.2005 10:57
[QUOTE="osch"]V pravo od "reproduktorku" se hodiny zobrazují defaultně ze systému. Nastavit jde jejich formát (digi or analog). Ale pokud je tam nemáš :?: [/QUOTE]

Skutecne je tam nemam. Nejde to nekde nastavit? Treba v registrech? Nechce se mi delat hard-reset.

A.
Kato_ce4you (970)|22.8.2005 11:17
Hehe - klikni na Start --> Settings --> System --> Clock & Alarms --> More a tam zaskrtni "Display the clock on the title bar in all programs" ;)
Popr. je rychlejsi cesta a to kliknout na Today na datum a jses tam primo, ale nevim, jestli mas datum na today zapnutej, takze proto jsem radsi napsal univerzalni postup :cool:
AlesV_ce4you (5)|22.8.2005 11:50
[QUOTE="Kato"]Hehe - klikni na Start --> Settings --> System --> Clock & Alarms --> More a tam zaskrtni "Display the clock on the title bar in all programs" ;)
Popr. je rychlejsi cesta a to kliknout na Today na datum a jses tam primo, ale nevim, jestli mas datum na today zapnutej, takze proto jsem radsi napsal univerzalni postup :cool: [/QUOTE]

Diky za odpoved, ale i tento postup problem neresi, ptz checkbox "Display the clock on the title bar in all programs" tam vubec nemam. Mam windows mobile 2003 (verze 4.20) na Ipaqu 3850

A.
Kato_ce4you (970)|22.8.2005 11:54
Coze? :O Ja mel jak WM2003, tak ted WM5 a je to furt uplne stejne... Co ti teda v te nabidce nabizi?
osch (1330)|22.8.2005 12:02
No já osobně to tam taky nemám. Je tam jen v jedný záložce nastavení hodin pro dvě pásma a v druhý záložce jsou budíky. můj OS viz. dole
AlesV_ce4you (5)|22.8.2005 12:02
[QUOTE="Kato"]Coze? :O Ja mel jak WM2003, tak ted WM5 a je to furt uplne stejne... Co ti teda v te nabidce nabizi?[/QUOTE]

Kliknu na today obrazovce na datum -> zobrazi se nabidka Clock. Okno je vertikalne rozdeleno na dve poloviny pricemz horni obsahuje analogove hodiny (Home) a spodni analogove hodiny (Visiting). Muzu nastavit casovy posuv, aktualni cas a datum. Dale ma okno druhou zalozku Alarms na ktere je mozne definovat alarmy. Tot vse. Nic jineho v okne neni.

A.
osch (1330)|22.8.2005 12:05
typoval bych to na ňáký registr :?
AlesV_ce4you (5)|22.8.2005 12:16
[QUOTE="osch"]typoval bych to na ňáký registr :? [/QUOTE]

Takze uz to svisti. Kdyby mel nekdo obdobny problem, tak je nutne v registrech zmenit klic HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Shell\TBOpt na nasledujici hodnoty:

0 = Nothing
1 = Time
2 = Date
3 = Date & Time

Ales