Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak je to u Acera s reklamaci vadnych pixelu?

xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 17:58
Dnes mi na zaklade reklamace byl vymenen pristroj za novy, bezesporu vytecna vec, zbavil sem se tak zlomeneho slepovaneho stylusu, skrabnuteho displeje.. ovsem po zapnuti me jak pest do oka zaujal jasne cervenooranzovy bod vlevo u kraje horni poloviny displeje..
Je videt hlavne na tmavem pozadi..po flashnuti na SEcka se bohuzel krasne vyjima v modrem zahlavi pri prepnuti do landscape :(
Navic mi ted zacal problikavat,ze chvili je,chvili neni..je snad jeste horsi jak kdyby to jen konstantne svitilo jinou barvou :sarcastic:
Ma nekdo zkusenost s reklamaci u Acer? Vsude to maji ruzne..
hybo (3107)|19.8.2005 18:04
tohle Ti nikde neuznaji, nejen u Aceru....ono to blikat prestane, mozna je to jen vadny spoj, zkus trosku pokroutit a protlacit PDAcko...
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 18:09
[QUOTE="hybo"]tohle Ti nikde neuznaji, nejen u Aceru....ono to blikat prestane, mozna je to jen vadny spoj, zkus trosku pokroutit a protlacit PDAcko...[/QUOTE]
Obaval sem se teto odpovedi :sarcastic: A co si mam predstavit pod pojmem pokroutit a protlacit pdacko? Jako promackat display,ci tlacit nejak ze stran?? :)
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 18:11
Ted sem si vsiml,ze pri zatlaceni ze strany ten vadnej pixel mizi..ale nejsem schopen takovy tlak vyvolat stale,aby to tak zustalo.. a vzhledem k tomu, ze je zcela novy..chci si chvili uzit toho,ze nevrza, nic v nem nechrasti, kdyz s nim zatresu.. no nevim nevim :sarcastic:
hybo (3107)|19.8.2005 18:12
mno vidis...tak ted doufat, ze se to ustali tak, ze to bude OK ;)
xkovi_ce4you (568)|19.8.2005 18:16
Tak zatim uspech,trochu sem si hral a zatim drzi zmizely :) A jak je to obecne u Acera? U looxe musi byt asi tri, aby uznali zaruku.. je to i u Acera?
hybo (3107)|19.8.2005 18:19
priznam,z e nevim, ale +- ano...zatim jsem nevidel PDA, ktere by melo vic, nez 1, nebo 2 vadne body...
KENNY_FX (103)|20.8.2005 10:01
Taky mam cervenej/vypalenej pixel ... bohuzel je jen jeden, kdyby byly 3 a vice, tak se reklamace uznava! Je to tak i u LCD monitoru...