Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Attachments a Pocket PC mail

pv_ce4you (7)|15.8.2005 23:50
Zdravim Vas,

mel bych nasledujici prosbu na reseni problemu:

Kdyz pisu mail (MDA III) a chci pripojit attachment-foto, .jpg, otevre se me okno, ktere zacne nacitat VSECHNY pics i z SD 1gb karty, a pri poctu pics co tam mam, cca 800, to trva pekne dlouho nez to ten seznam vyplivne...a navic abecedne vsechno v jednom okne, takze se v tom vyznat je dilo ...Potom sice uz jde ve slozkach listovat,ale az po nacteni celeho tohohle seznamu...

Nejde nejakou upravou, ja nevim registru ci jinak, smerovat - kdyz otevru v mailu pridat attachment, primo do konkretni slozky??

Dik za pripadnou radu
Petr
pv_ce4you (7)|17.8.2005 18:08
nikdo nevi, prosim??
TheMelin (1642)|17.8.2005 18:53
Tak toto bycne taKe zijimalo
pv_ce4you (7)|19.8.2005 23:41
vaaau, nikdo nevi?? :((
Twister_ce4you (107)|20.8.2005 00:21
a neni tam mozne primo vypsat cestu k obrazku? pak yb stacilo si to najit a vypsat an papirek a prepsat nebo jeste jednoduseji pouzit funkci "copy"
pv_ce4you (7)|20.8.2005 00:26
[QUOTE="Twister"]a neni tam mozne primo vypsat cestu k obrazku? pak yb stacilo si to najit a vypsat an papirek a prepsat nebo jeste jednoduseji pouzit funkci "copy"[/QUOTE]


mmm,nejde prave....kliknes na ´pridat attachment´a hned se otevre to okno, ktery nacita vsechno...potom az to nacte, to jo, to muzes jit do kterykoli slozky, jenze :) : ja mam cca 1500fotek na karte a kdyz se otevre to okno a nacita vzechno, na to civim snad 2 minuty, nez se to nacte a muzes s tim neco delat...to je problem...
A to jse musel uz nejaky foldry smazat, pri cca 2500 fotkach na karte--to je sileny, jak to dlouho trva..
No sice mam 2gb kartu, ale na hovno ..si nedovedu predstavit tam dat 1gb fotek nebo tak...to abys vecer nekomu napsal maila a klik na pridat attachment a sel spat a rano pak pokracoval :D :D ..to uz by snad mohlo byt nactene v tom okne :)

...jsem prave myslel, jestli nekdo nevi, ja nevim, nekde v registrech jestli to nejde nasmerovat rovnou do nejaky konkretni slozky...aby to nenacitalo najednou VSECHNO co tam mas :D
pv_ce4you (7)|20.8.2005 00:55
Jsem z toho teda docela hotovej, je to docela neprijemnej problem :D :D
Ja vul, jsem koupil 10 tech 2gb karet u jednoho znamyho v NYC po 40 dolarech, coz je super price myslim a nedovedu si predstavit ji naplnit, to se to okno bude otvirat snad hodinu..., kdyz budes chtit neco pripojit z toho do mailu ....takze jsem zaplnil cca 400mega a takovyhle peripetie s tim otviranim toho okna.... to je nanic.
Ty karty fungujou ok, rychly, vsechno supr,ale ten mail s tim zapasi, kdyz je tam toho hodne...
Mozna nejakej jinej email program,ale me zase ten vestavenej vyhovuje-jednoduchej a mam 2 email ucty a snadno se v tom orientuje...nejsem zadnej expert na to, cili se ptam tady, jestli by to eventualne slo nejak poresit...
ja nevim ...
Asi brzo dam ty SD karty do bazaru sem a bude .... :sarcastic:
TheMelin (1642)|20.8.2005 10:22
Vyresit to mures Treba pouzitiin jineho Mailoveho Klienta. Treba Webis mail
Miloš Strouhal (3997)|20.8.2005 12:45
Já to řešim tak, že začínám od přílohy. Najdu si v pruzkumníku příslušnou fotografii, kliknu na ní a podržím pero, vyjede lišta s nabídkou. Kliknu na Poslat jako email a v tu ránu můžu psát email a danou fotku mam již v příloze. Pokud je těch fotek více, a nechci psát několik emailů, zazipuji je všechny do jednoho archivu a pošlu celý archiv jedním emailem.