Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problemy s pocketmusic

grumpfl (61)|14.8.2005 11:57
Zdravim,
znicehonic mi prestal pocketmusic otevirat soubory, kdyz si otevru playlist a dam add files, tak mi to beze jakykoliv chybovy hlasky nic neotevre.
Tahle verze (3.2) mi bez problemu fungovala pres mesic, ale ted... Preinstalovani nepomaha a nastavit sem tam snad nic blbe nemoh, zas tolik nastaveni tam neni. Jinak jak betaplayer, tak wmp mi ty mp3 prehraje v pohode, takze v nich chyba nebude. Nestalo se nekomu neco podobneho?
Kato_ce4you (970)|14.8.2005 12:30
No - tenhle problem nevim - mne to delalo to, ze soubory otevrel, napsal jejich jmena, velikost - proste vsechno, ale prehraval leda tak "ticho". Ovsem v mem pripade to bylo tim, ze PocketMusic 3.6 nepodporoval WM5 - nejnovejsi verze 3.7 uz WM5 podporuje a funguje mi to. :yes:
Mozna bys mohl zkusit PM odinstalovat, vymazat o nem vsechny zaznamy v registrech a opet ho nainstalovat ;) Popr. zkusit nejakou novejsi verzi. Jinak me nic nenapada...
CommanderZ (1798)|14.8.2005 17:38
Tady na to reinstalace pomaha. On PM je obecne dost problemovy, ja (nez jsem presel na GS player) jsem mel na karte vzdy pripraven CAB (read-only) a v pripade potreby jsem to proste behem minuty preinstaloval.
grumpfl (61)|14.8.2005 18:06
tak po odinstalovani, vycisteni registru, smazani zbytkovych souboru a cistym nainstalovani to stale nefacha, tak na to asi kaslu. Nicmene nastaveni mi zmizelo, takze chyba bude mozna nekde jinde.. Ale co, jakej jinej prehravac by ste mi doporucili?
oskarmaniak (41)|14.8.2005 18:10
Lepsi nez Pocket Music? Ja o lepsim nevim az nejaky najdes dej mi vedet...
CommanderZ (1798)|14.8.2005 22:06
GSplayer - freeware, je daleko stabilnejsi a funkcnejsi nez Pocket Music, ma kvalitnejsi ekvalizer a vice efektu. Jedine co nema jsou bookmarky (ty jsem v PM v zivote nepouzil).

Jedine co mi lezlo krkem byl vzhled (na winampacke skiny nema), ale po te co jsem to vzal do svych rukou, tak se mi libi.
Kato_ce4you (970)|14.8.2005 22:29
4CommanderZ: Tak ja presel presne opacnou cestou - z GSPlayeru na PocketMusic - GSPlayer totiz neumi prehravat *.WMA, coz je vada dosti podstatna. Co se tyce efektu, tak nevim, co bys chtel vic - imho jich ma PM minimalne stejne, ne-li vic. A ke skinum - GSPlyer ma imho moc pekny skiny, akorat jich samozrejme neni tolik, jako pro WinAmp a tudiz pro PocketMusic - stranku
http://www.gsplayer-skins.tk/ jiste znas - ja bych si tam urcite pekny skin vybral.
Ale protoze pouzivam PocketMusic, tak jsem pouzil skin z WinAmpu, ktery pouzivam uz dobrych par let na stolnim PC nejen ve WinAmpu pod MS Windows, ale i v XMMS pod Linuxem. Takze ted ho mam i v PocketPC - holt zvyk je zelezna kosile :cool: Btw. takhle vypada muj skin http://kato.webik.org/pocketmusic.jpg ;)
Jo a jeste - bavim se o PocketMusicu 3.7 Bundle - predpokladam, ze moc rozdilu mezi touhle a free verzi nebude - pro me jsou dulezite WMAcka a ty jaksi freeverze nepodporuje, takze me ani nezajima.
Kato_ce4you (970)|14.8.2005 22:36
Jo jeste jsem zapomnel - co se tyce problemovosti - ja s PM nikdy zadnej problem nemel. Az pod WM5, ktery bohuzel nepodporoval do verze 3.6, tak jsem pouzival zpet GSPlayer. Ovsem verze 3.7 jiz WM5 podporuje, takze pouzivam zase zpatky PM. A reinstalovat jsem vazne nikdy nemusel - kdysi jsem si ho nainstaloval a od te doby jsem instalacku nepotreboval - ani po HR (stejne, jako instalacku GSPlayeru). Zatimco GSPlayer mi bohuzel pri vetsich souborech (<60MB) pada a to temer se 100%ni jistotu :sarcastic: a jeste navic obcas nejak koliduje s prichozi zpravou/hovorem - proste se kousne, nabehnou presypaci hodiny a PDA je uplne kousnute. (nastesti staci vyjmout SD kartu, ze ktere GSPlayer bezi, tim GSPlayer spadne a PDA funguje dal). Nicmene moc luxusni to teda neni. Tohle mi PM vazne nedela :yes:
grumpfl (61)|16.8.2005 13:58
zkusil sem GS player a relativni spokojenost, ale jedna vec me tam docela stve - kdyz mam vetsi playlist co se mi nevejde na displej a mam zapnuty shuffle, tak mi to nenascrolluje na tu pisnicku, ale zustane to vystredeny na ty prvni. Coz je docela hloupy, protoze pokud chci pustit tu co je hned za ni, tak musim vytahnout stylus a manualne si ji v tom playlistu najit. Sice je to hloupost, ale umely to zatim vsechny prehravace, co sem videl - tedy kdyz nepocitam vetsinu prehravacu pro symbian UIQ, ktery vetsinou neumely ani shuffle :D
Pavel Koza (4761)|17.8.2005 14:04
Poznamka administratora - toto forum jsem procistil, protoze by byla skoda ho mazat cele nebo zamykat. Kazdy ctenar je zde vitan, jedine, co po nem pozaduji, je dodrzovani pravidel. Pokud je Vam (whocares) to z nejakeho duvodu zatezko, obavam se, ze budete muset svoji navstevou poctit jiny server. A ackoliv se ce4you snazi byt serverem otevrenym vsem nazorum a myslenkam, v teto specificke oblasti o tom nehodlam diskutovat. Dekuji za pochopeni.
Kavy (374)|17.8.2005 15:28
Vyzkoušel jsem oba programy.A mám jasného výtěze.Nejsem takový technický fanatik,jen prostý uživatel.A tak když potřebuju přeskočit skladbu,zesílit...tak v tramvaji nemusím vytahovat stylus.Na tak velké ikony stačí i moje tlusté prstíky;)
00083449_display_1_qqbL.jpg
Kato_ce4you (970)|17.8.2005 16:15
[QUOTE="Kavy"]Vyzkoušel jsem oba programy.A mám jasného výtěze.Nejsem takový technický fanatik,jen prostý uživatel.A tak když potřebuju přeskočit skladbu,zesílit...tak v tramvaji nemusím vytahovat stylus.Na tak velké ikony stačí i moje tlusté prstíky;) [/QUOTE]
Tak jestli chces skutecne velka tlacitka, tak si to jeste prepni do Landscape. Pak je tam ten skin PM Landscape Classic (nebo tak nejak se jmenuje) a ten je teprv minimalistickej.
Ale na druhou stranu - proc vubec pouzivat tlacitka na displeji? Ja pouzivam oproti tomuhle miniaturni tlacitka (WinAmpovej skin). Vsechno je tam malinkate, ze bys to prstem nenahmatal, ale prsty taky nepotrebuju - vsechna dulezita tlacitka na prehravani se daji dosadit HW tlacitky a to je podle me daleko pohodlnejsi...
Kavy (374)|17.8.2005 17:40
HW tlačítka mi přijdou trochu nepraktická,když na PM má tlačítka velká jako kráva.
Tím Landscapemodem jsi myslel tohle:viz.obrázek ?
Tam jsou tlačítka přeci ůplně stejně veliká.Schází přímí přístup k Playlistu a eqalizéru.A navíc se mi pak přivírá kožené pouzdro:sarcastic:
00083471_display_3_EZIN.jpg
CommanderZ (1798)|17.8.2005 18:38
Cim vetsi tlacitka...tim vetsi sance ze se zmacknou v kapse :no: Nevim o tom, ze by PM mel zamykani obrazovky (ale jen tak mezi nama...GSPlayer ma :D )
Kato_ce4you (970)|17.8.2005 19:07
No - ja mam teda radsi HW tlacitka... aspon nemusim vubec zapinat displej a staci mi stisk HW tlacitka. Ale proti gustu zadnej disputat.. A to nemluvim o tom, ze kdyz posloucham pres HF, tak prepinam skladby pomoci zeleneho/cerveneho telefonku, takze nemusim MDA vubec vytahovat :cool:
Jo a ten skin, co jsem mel na mysli:
Kavy (374)|17.8.2005 19:12
Commander2:Moje kožené pouzdro má přes displey ten přiklápěcí kožený díl;)
Kato:To je ten GS Player?Kde se tam přepíná pohled z Winamp na tento skin?
Kavy (374)|17.8.2005 19:17
Zapomněl jsem připojit obrázek.Funkce LOCK na PocketMusic.Ale jak říkám,to kožené pouzdro je i celý přes displej.
00083496_display_1.1_jWTM.jpg
Kato_ce4you (970)|17.8.2005 19:18
[QUOTE="CommanderZ"]Cim vetsi tlacitka...tim vetsi sance ze se zmacknou v kapse :no: Nevim o tom, ze by PM mel zamykani obrazovky (ale jen tak mezi nama...GSPlayer ma :D )[/QUOTE]Ale to vis, ze to ma i PM :cool: Predpokladam, ze mas na mysli viz.

A co se tyce odemykani v kapse - tak s tim taky problemy nemam - faktem je, ze pouzivam standardni pouzdro a pres to se to asi moc nepromackne, ale i kdyby - jelikoz mam prizpusobena tlacitka pro prehravani v PM, tak mi maximalne zacne hrat dalsi/predchozi pisnicka a popr. se prehravani stopne...
[QUOTE="Kavy"]Moje kožené pouzdro má přes displey ten přiklápěcí kožený díl[/QUOTE]Aha - tak to je docela problem :( Btw. Krussell?
Kato_ce4you (970)|17.8.2005 19:40
[QUOTE="Kavy"]Kato:To je ten GS Player?Kde se tam přepíná pohled z Winamp na tento skin? [/QUOTE] Nn - vsechny obrazky, co jsem doposud zverejnil byly z PocketMusic Bundle 3.7, takze stejne tak i ten v tom landscape modu.
Takze abych udelal vyjimku, tak GSPlayer v mem podani vypada takhle:
Kavy (374)|17.8.2005 20:39
Ten skin,co jsi uvedl,s těma velkýma tlačítkama,se dá někde stáhnout?
To kožený pouzdro je originál,co bylo k MDA1.Zavřený drží samozřejmě díky magnetům.
00083511_IMAG0027_tGd2.jpg
Kato_ce4you (970)|17.8.2005 21:14
4Kavy: Aha - ja myslel, ze tam mas nejakej plastovej prouzek primo pres displej, kterej zavazi i kdyz ten futral otevres (jak ma MDA III pres klavesnici - v origos obalu). V tom pripade mam samozrejme to same pouzdro. Jo a ten skin s tema velkyma tlacitkama - ten je primo standardni soucasti PM. Jdi do Player Options --> Skins --> Landscape mode a tam by mel byt na vyber Default a PocketMusicClassic. A ten PocketMusicClassic je presne on ;)
CommanderZ (1798)|18.8.2005 09:08
Ono snad staci vybrat ten landscape v kontextovym menu a hned tam skoci (myslim)
Kato_ce4you (970)|18.8.2005 12:31
No tak to se prave mylis. Kdyz vyberes jenom landscape mod, tak vyskoci takovej skin, jako psal Kavy. Tj.

Btw. podle tvych reakci mam takovy pocit, ze jsi PM videl naposledy v nejake verzi 2.x a to jeste free ;)
CommanderZ (1798)|18.8.2005 13:29
Tak to bude asi ono :O ;) Ale tam to tak fungovalo. Me to prave prislo divny, tam ten skin, ktery byl na tom obrazku vubec nebyl (nebo byl, ale dostupny z nastaveni, ten "classic" nebo jak se to jmenovalo byl tak osklivy, ze jsem ho ani nezkousel).
Kavy (374)|18.8.2005 14:35
Mám tam jen skin jak ukazuju,včetně verze landscape a skin Winamp:?
Mám verzi 3.7.Bundle.Ale není to ani moc podstatný:)
00083662_display_3_clMb.jpg
Kato_ce4you (970)|18.8.2005 15:56
4Kavy: musis totiz cist vsechna tlacitka - krome vyberu Skin Type musis jeste vybrat Select Skin. Takze pokud chces vybrat ten PocketMusicClassic, tak musis kliknout na Skin Type, tam vybrat Landscape mode a z menu Select Skin musis vybrat PocketMusicClassic.
A podle me ho tam musis mit - pokud mas 3.7, tak tam proste je (tusim ze i ve 3.6). Ja mam PM Bundle 3.7 a hned po nainstalovani tam jsou tyhle skiny na vyber:

(teda samozrejme vyjma toho Philips_Electronics - ten jsem si tam dohral sam ;) )
Kavy (374)|18.8.2005 16:27
Dík za ukázku.Jsem slepej a línej,ono to tam opravdu je :oops:
Ivo Pokorný (400)|18.8.2005 17:17
Na ovladani rukou mam v aute u PM tento skin. :cool:

Kato_ce4you (970)|18.8.2005 21:42
A mas k tomu i prislusne auto? :D Jinak vazneji - to mas nejak prohnany na vystup v aute nebo co? Ciste CD-INem?
Ivo Pokorný (400)|18.8.2005 22:04
Bohuzel prislusne auto nemam, jen jejich fanklubu jezdim fotit akce... :-)

Pripojene do auta to mam jen pres kazetu (nam radio jen na kazety).
Kavy (374)|18.8.2005 22:11
Funclub jakých aut? Respektuju jen Tatra 6x3,Mercedes W123 a Fordy typ MK3(v německu vyráběné Taunus alias Cortina):)
OFT:Jak to hraje ,přes tu redukci na kazety?Mám ve služebnim jen na kazety a chci používat jak MDA nebo CDpřehrávač.Stojí to prý necelý dvě stovky,tak asi nemůžu čekat zázrak.
Prý to docela šumí?
Hraje to alespoň stereo?

(nebo můžeme založit novou diskuzi někde jinde,ať se k té redukci vyjádří i ostatní?)
Ivo Pokorný (400)|19.8.2005 07:24
Jelikoz jde o skin Mini, tak fanklub mini cooperu. ;)
Hraje to bez problemu, nic nesumi. Max. kolecka v kazete. Nekteri je vydelavaji, nektere kazetaky je potrebuji kvulu autoreverzu. Kazetu mam od Hamy.
Stereo neni problem.