Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze spojit Acer n30 s pc

SenatoR_ce4you (17)|10.8.2005 00:31
zdravim , vyskytl se u mě takovej problém,jakmile spojím pda s počítačem tak se začne pripojovat pres active sync a pak se najednou odpojí a tak furt dokola,už sem zkoušel active sync přeinstalovat ale nepomohlo,nevite co s tím ?:( díky :)
xkovi_ce4you (568)|10.8.2005 01:06
[QUOTE="SenatoR"]zdravim , vyskytl se u mě takovej problém,jakmile spojím pda s počítačem tak se začne pripojovat pres active sync a pak se najednou odpojí a tak furt dokola,už sem zkoušel active sync přeinstalovat ale nepomohlo,nevite co s tím ?:( díky :) [/QUOTE]
Jaky mas AS?Taky se mi to nekdy stava,ale obvykle staci SR.. taky pomaha odebrat vsechny partnerships a vytvor si znova...pripadne slozku se synchronizovanymi daty zachovej... a kdyz ani to nepomuze, pak uz jen HR a doufej :)
SenatoR_ce4you (17)|10.8.2005 01:15
[QUOTE="xkovi"][QUOTE="SenatoR"]zdravim , vyskytl se u mě takovej problém,jakmile spojím pda s počítačem tak se začne pripojovat pres active sync a pak se najednou odpojí a tak furt dokola,už sem zkoušel active sync přeinstalovat ale nepomohlo,nevite co s tím ?:( díky :) [/QUOTE]
Jaky mas AS?Taky se mi to nekdy stava,ale obvykle staci SR.. taky pomaha odebrat vsechny partnerships a vytvor si znova...pripadne slozku se synchronizovanymi daty zachovej... a kdyz ani to nepomuze, pak uz jen HR a doufej :) [/QUOTE]

díky moc ;) smazal sem vsecky partnerships a udelal SR a už to šlape jako hodinky :yes: :D