Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AvantGo - nefunkční Lidovky

Red Dwarf_ce4you (187)|5.8.2005 19:44
Už nějakou dobu bez problémů používám AvantGo. Kanály nastavené, vše fungovalo. Posledních pár dní se mi ale na Lidovkách stáhne jen úvodní stránka a odkazy (EU,Kultura) prostě nejdou. Paměti mám dost, všechno ostatní funguje normálně, pokud mám PDA píchnuté v PC (s připojeným netem), stránky se načtou. V PC i PDA jsem celou aplikaci přeinstaloval, ale nic. Díky za každou pomoc.
Off-topic PS: World Off-Line je taky nějak omezen objemem stažených dat? V AvantGo je to 2000 kB.
jeenik_ce4you (375)|6.8.2005 12:23
Lidovky v avantgo stále fungují, nepozoruji problém, včetně předchozích dnů. Nemá někdo tip ještě na nějaké jiné české zpravodajství v Avantgo?
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2005 12:53
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste], ovšem nevím, jak moc je to funkční a aktuální. Vyzkoušej.
hybo (3107)|6.8.2005 13:17
hlavne porad plati omezeni na pocet stahujich za den...
Red Dwarf_ce4you (187)|6.8.2005 15:50
Tak jsem ze zoufalství zaškrtnul v AvantGo v nastavení stahování stránky, aby to stahovalo i data mimo mateřskou stránku a ejhle, už to zas funguje. Jinak stále platí dotaz, je lepší AvantGo nebo World Off-Line? Má WOL omezení na stahovaná data jako AvantGo?
robox_ce4you (102)|6.8.2005 17:44
Ve WOL si můžeš nastavit zda chceš u jednotlivých kanálu např. stahovat obrázky, úroveň odkazů apod. Seznam kanálů je na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
jeenik_ce4you (375)|3.11.2005 17:49
Také jste si všimli změn v kanálu Lidovky stahovaném přes Avantgo? Stahuje se teď i s obrázky, je zřejmě třeba přenastavit hloubku odkazů apod., moc šikovné mi to nepřijde....
jeenik_ce4you (375)|4.11.2005 11:30
Lidovky už teď ke stahování moc nejsou a tak jsem se díval na stránky Avantgo a zjistil jsem, že lze přidávat i RSS kanály - takže např. www.idnes.cz/pda už funguje. Jenom nevím, jak nastavit české fonty?
viz.: Avantgo RSS
robox_ce4you (102)|4.11.2005 15:36
Původní adresa na Lidovky http://www.lidovky.cz/pda už nefunguje. je nějaká nová a nebo to zrušili úplně a nechali jenom RSS?