Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ovladanie PPC mysou a klavesnicou

Brco_ce4you (447)|29.7.2005 13:46
Vrelo odporucam program [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Je to jednoduchy program, ktory sa nainstaluje na PC a je mozne pomocou neho ovladat PPC mysou. Staci si len nastavit stranu, na ktoru ked najedete mysou az k okraju, tak sa mys ukaze na PPC. Funguje to i s klavesnicou, otvorite len program, napr. Word a pisete si desktopovou klavesnicou. Je to parada. Stoji necelych 10 USD a je k dispozicii i trial na 15 min. Da sa vsak oklamat, ak odpojite a znova pripojite PDA , tak program uz neurobi opatovny online.
00079636_mys_CLuR.jpg
Kocir (836)|30.7.2005 16:39
Pouzivam je super, ale nezvlada ceske znaky prenaset.
blackdot_ce4you (139)|30.7.2005 22:46
nejde nejak zrychlit pohyb mysi? Je to teda opravdu line... :-( Mam to teda pripojene pres BT, tak jestli to neni tim...
Jeste jeden problem. Kdyz me zhasne display tak pohyb mysi ani kliknuti ho nerozsviti...
beecher (9270)|31.7.2005 08:48
No, tak zase dalsi aplikace, ktera rozhodne dokazuje, ze neni nad SOTI Pocket Controller Pro. ;)
Pravda trikrat drazsi, ale funkcemi a rychlosti neporovnatelne... :)
Miloš Strouhal (3997)|31.7.2005 09:01
Mirny offtopic:
Nejak mi unika smysl teto aplikace. Preci kdyz uz sedim u notebooku/PC, proc bych mel potrebovat ovladat PPC klavesnici a mysi od PC/notebooku? V teto situaci PPC sesynchronizuji s PC/notebookem a v praci pokracuji radeji na PC/notebooku. Je to daleko pohodlnejsi. Neco jineho je pokud jsem v terenu, a mam u sebe jen PPC. To ale v pripade potreby nevaham, a z kapsy vytahnu skladaci wireless klavesnici a BlueTooth mysku, a bez pouziti stylusu pohodlne pracuji na PPC..
Kocir (836)|31.7.2005 09:41
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Mirny offtopic:
Nejak mi unika smysl teto aplikace. Preci kdyz uz sedim u notebooku/PC, proc bych mel potrebovat ovladat PPC klavesnici a mysi od PC/notebooku? V teto situaci PPC sesynchronizuji s PC/notebookem a v praci pokracuji radeji na PC/notebooku. Je to daleko pohodlnejsi. Neco jineho je pokud jsem v terenu, a mam u sebe jen PPC. To ale v pripade potreby nevaham, a z kapsy vytahnu skladaci wireless klavesnici a BlueTooth mysku, a bez pouziti stylusu pohodlne pracuji na PPC..[/QUOTE]

Je to vse otazka potreby. Napriklad ja to pouzivam taky. Nez zadavat poznamky, registracni cisla a dalsi veci stylusem, tak je pohodlnejsi to pro me delat z "PC".
Brco_ce4you (447)|31.7.2005 11:42
[QUOTE="blackdot"]nejde nejak zrychlit pohyb mysi? Je to teda opravdu line... :-( Mam to teda pripojene pres BT, tak jestli to neni tim...
Jeste jeden problem. Kdyz me zhasne display tak pohyb mysi ani kliknuti ho nerozsviti...[/QUOTE]

To neni problem v BT synchronizacii. Aplikacia je pomala. Ale pri pouziti klavesnice to neni vidiet, aj ked to asi tazko porovnavat.

S tym podsvietenim sa neda nic urobit. Moznosti nastavenia su v podstate nijake.
Brco_ce4you (447)|31.7.2005 11:48
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Mirny offtopic:
Nejak mi unika smysl teto aplikace. Preci kdyz uz sedim u notebooku/PC, proc bych mel potrebovat ovladat PPC klavesnici a mysi od PC/notebooku? V teto situaci PPC sesynchronizuji s PC/notebookem a v praci pokracuji radeji na PC/notebooku. Je to daleko pohodlnejsi. Neco jineho je pokud jsem v terenu, a mam u sebe jen PPC. To ale v pripade potreby nevaham, a z kapsy vytahnu skladaci wireless klavesnici a BlueTooth mysku, a bez pouziti stylusu pohodlne pracuji na PPC..[/QUOTE]

Napr. ked robim na notebooku a mam PDA v koliske a chcem napisat SMS, nemusim sa PDA ani chytit a je to. Esemeskujem casto a preto to ocenujem.
Luboš Severa (13)|11.10.2005 11:13
Zkouším Pocket Controller a nefunguje mi psaní písmen s háčky (š,č,ř,ž apod). Tyto písmena když píšu na klávesnici počítače, tak v Pocket Controlleru se zobrazují jako 3,4,5,6 apod. Zřejmě je to tím, že v nastavení Controlleru nelze vybrat českou klávesnici. Nevíte někdo co se s tím dá dělat.

Díky.
ZdenekP (224)|11.10.2005 11:59
No a já používám Remote Display Control for Windows CE od MS. Je to free a píšu česky Okno PDA mám na desktopu PC. To mi stačí.
mistm (477)|11.10.2005 16:32
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Mirny offtopic:
Nejak mi unika smysl teto aplikace. Preci kdyz uz sedim u notebooku/PC, proc bych mel potrebovat ovladat PPC klavesnici a mysi od PC/notebooku? V teto situaci PPC sesynchronizuji s PC/notebookem a v praci pokracuji radeji na PC/notebooku. Je to daleko pohodlnejsi. Neco jineho je pokud jsem v terenu, a mam u sebe jen PPC. To ale v pripade potreby nevaham, a z kapsy vytahnu skladaci wireless klavesnici a BlueTooth mysku, a bez pouziti stylusu pohodlne pracuji na PPC..[/QUOTE]

kdyz ses treba nemocnej ... to nemam z vlastni zkusenosti, ale kamarad se me ptal na tento typ programu, protoze ma BT klavesnici a mys. Chtel byt na icq a psat si s lidma nebo mozna hrat nejakou hru ... k tomu je klavesnice precijen lepsi a sedet u pocitace nemoh ;)