Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Task manager - ktery je lepsi?

Yen_ce4you (77)|11.1.2003 16:27
Ahoj,
Jaky pouzivate kdo task manager a jake s nim mate zkusenosti?

Ja ted pouzivam WisBar. Ale vadi mi na nem dve veci.
1. nezobrazuje aktivni dialup pripojeni takze nikde nevidite jste-li jeste pripojeni.
2. na muj vkus dost tuhne a to tak, ze je potleba soft reset.

Doporucte neco jineho.

Honza
john_ce4you (112)|13.1.2003 08:47
vyzkousel jsem jich vice, ale dle meho je nejlepsi pocketnav. lepe receno MOJE potreby uspokojuje nejvice. sice si nedovedu predstavit potreby toho, komu vyhovovat nebude, ale mozne to je....
Petr_ce4you (24)|13.1.2003 09:46
souhlasim s pocket nav
- jako jedinej ma moznost ukoncit konkretni aplikaci. ne jenom volbu aktivni, vsechny, atd. to samozrejme umi taky , ale jak rikam, muze se ukoncit konkretni aplikace kterou si vyberete.
- problem ( ale malej) se mi zda to, ze v PPC2002 malinko prekryva hodiny na horni liste. hodiny jsou videt, poznate kolik je, ale 1/2 posledniho cisla je prekryta. pokud ale zase nezapnete v nastaveni pocket nav volbu PPC2002UI, tak se nezobrazuji ikony jako treba zvuk atd.
ale jinak je fakt dobrej.
pokud vite o necem podobnem, co umi ukoncit konkretni aplikaci, doporucte
Yen_ce4you (77)|13.1.2003 10:06
On prave WisBAR umi taky ukoncit jednu konkretni aplikaci. Klikem na "sipku dolu" kde se otevre seznam bezicich aplikaci a pak klikem na krizek pred libovolnou aplikaci.

Ale vyzkousim pocket nav a dam vedet nazory. ;)


[QUOTE]souhlasim s pocket nav
- jako jedinej ma moznost ukoncit konkretni aplikaci. ne jenom volbu aktivni, vsechny, atd. to samozrejme umi taky , ale jak rikam, muze se ukoncit konkretni aplikace kterou si vyberete.
- problem ( ale malej) se mi zda to, ze v PPC2002 malinko prekryva hodiny na horni liste. hodiny jsou videt, poznate kolik je, ale 1/2 posledniho cisla je prekryta. pokud ale zase nezapnete v nastaveni pocket nav volbu PPC2002UI, tak se nezobrazuji ikony jako treba zvuk atd.
ale jinak je fakt dobrej.
pokud vite o necem podobnem, co umi ukoncit konkretni aplikaci, doporucte [/QUOTE]
Yen_ce4you (77)|13.1.2003 10:29
Tak jsem mrknul na ten Pocket Nav.

Ono to umi to same jako WisBar a NEUMI to prepinat primo bezici aplikace. Nebo neda se to nekde nastavit? Ve WisBARu mate tak jako ve Windows vsechny bezici aplikace na tasklistu v tom prvnim radku (ve forme ikon) a muzete mezi nima okamzite prepinat. To se mi libi dost. Vseobecne ma WisBAR o dost vic featur. Ale jak jsem rekl, zakryva mi ikonu s pripojenim do internetu (velky nedostatek) a obcas to tuhne (nemuzu ukazat 100% na WisBAR ale mam podezreni) (taky velky nedostatek).

Honza
Petr_ce4you (24)|13.1.2003 10:40
no, ja myslim ze umi. nevim jestli jsem ti presne rozumel, ale kdyz si v pocket nav nechas ukazat vsechny bezici aplikace a pak kliknes na tu kterou chces, tak te to na ni prepne.
a krizkem ji uplne "odstrelis".
nechci tady bejt za propagatora pocket nav, ale duvod proc se mi libi je taky to, ze je to maly a jednodychy.
no ale protoze jsem wisbar jeste nezkousel, zkusim...a kdo vi treba bude lepsi...
jenom pro info, pocketnav je ve verzi 2.71...primo u autora
Yen_ce4you (77)|13.1.2003 10:50
No prave, WisBAR to dela uplne stejne. Kliknes na seznam bezicich aplikaci a krizkem u kazde muzes libovolnou vypnout. Jenze s WisBARem se muzes prepnout na libovolnou bezici aplikaci pouhym kliknutim na jeji ikonu na hornim radku (s ikonou start). Tento radek je viditelny v kazde aplikaci, takze prepinani mezi konkretnimi aplikacemi je otazka JEDNOHO kliknuti a take porad vidis, co vsechno ti bezi. Bez nutnosti klikat na tu ikonu blesku (sipky u WisBARu) otevirajici seznam bezicich aplikaci.

Honza
karlic (707)|25.6.2005 13:49
Taskbar battery indicator
Existuje taková ta horní vodorovná linka co je v Spb Pocket Plus jako indikátor stavu baterie v nějakém jiném programu? Spb Pocket Plus mně nechodí v Aximu a moc bych tuto fičůru chtěl mít.
Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2005 14:22
Zkus PowerStatus - je v sekci freeware. Soubor .exe (neinstal.) zkopíruješ do Program Files a do windows/start up dáš zástupce. PowerStatus.
Kato_ce4you (970)|25.6.2005 15:40
Proc tak slozite? Proc ho nekopnout do \Windows\StartUp rovnou?
oltcit (1098)|25.6.2005 16:39
Používám free Magic Button (sekcia software tu na servri) Spokojnosť,akurát pri inštalácii IW 8.6 som ho musel vypnúť,aby som mohol pokračovať v inštalácii.
Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2005 17:03
[QUOTE="karlic"]
horní vodorovná linka co je v Spb Pocket Plus jako indikátor stavu baterie [/QUOTE]Ta linka funguje i po uplynutí trial verze. Ale nechávat v PDA celý balík jen kvůli tomu? :sarcastic:
OLE_ce4you (78)|25.6.2005 17:09
Mne v zasade staci Switch. Ukoncit aktualnu/vsetky aplikacie vie tiez a nezerie takmer ziadne miesto.
karlic (707)|25.6.2005 17:24
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="karlic"]
horní vodorovná linka co je v Spb Pocket Plus jako indikátor stavu baterie [/QUOTE]Ta linka funguje i po uplynutí trial verze. Ale nechávat v PDA celý balík jen kvůli tomu? :sarcastic: [/QUOTE]
Díky Zdendy, ten PowerStatus je super.
U Spb Pocket Plus byl nějaký problém, který způsobil nefunkčnost u Dell Axim X50v, proto jsem musel přejít na Battery Pack Pro a ten nemá tuhle Powerlinku.
Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2005 19:32
Možná by stačil indikátor baterie, co je v horní systémové liště u WisBar Advance 2 (téma Osx brushed). On i Battery Pack umožňuje umístit indikátor na rozhraní today a horní lišty. Ovšem ani jedno není požadovaná čára, ale obdélníček. Ten SPB+ nejde mít v PDA aby se nezobrazoval na today, ale jen ten indikátor baterie? Zase zbytek zbytečně zabírá místo, že?
Doufám, že s PowerStatusem budeš spokojený. Mě to na iPAQu problikávalo.
Battery Pack má teď novou verzi - zde - ovšem opět nepodporuje VGA a taky nefunguje na něj SN ze starší verze, takže žádná radost.