Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s mailom

Schivan (20)|9.1.2003 22:04
Prosim o pomoc. Zvlastnym sposobom mi zauradoval Ipaq 3970. Z mne neznamych dovodov sa porusili nejake vazby a zacal sa prejavovat podivuhodnym sposobom. Stratili sa priradenia k funkcnym klavesam, stratili sa programy z uvodneho menu, stratili sa ikony z foldra programy. No hroza. Nenapadlo ma nic ine ako vratit zalohu z niekolko dni. Po jej nainstalovani sa vsak prejavila ina "zavada" . Pri stahovani mailu prostrednictvom GPRS sa neobjavia prichadzajuce maily v prislusnej zlozke sluzby (teda konta) ale zobrazia sa v zlozke Activ Sync (co je podla mna nemozne, lebo som pripojeny cez Bluetooth modem a nie cez kolisku). Pravdepodobne sa zmenilo nieco v nastaveni pristupu. Skusal som viacere moznosti vratane zrusenia kont (sluzieb) a ich nasledne vytvorenie. Viete kde som spravil chybu?
hybo (3107)|10.1.2003 08:39
toto sa po restore stava aj mne. zmazanie a znovuvytvorenie uctu nepomohlo. raz som ale skusil zmazat cez databazovy editor nejake polozky z databz o uctoch a uz je to OK.
Schivan (20)|11.1.2003 02:17
DAkujem za odpoved. Nemam to moznost teraz vyskusat, ale kazdopadne v nedelu skusim najst nejaky "databazovy editor" a s nim zmazat "nejake polozky"[:)] [:)] [:)] .

Mozno keby ste mi skusili poradit blizsie. tak sa chytim...[:cool:] .

Ale vazne, skusite mi prosim napisat nieco blizsie?

Ďakujem a prajem pekny den

Ivan
Paullus_ce4you (400)|11.1.2003 10:10
Např. DbView 0.9 (http://www.gregh.co.uk/zip/) a vyzkoušejte smazat všechny položky, kde se vyskytuje řetězec "pmail". Sám ale nedovedu odhadnout, zda to pomůže.
Schivan (20)|12.1.2003 00:42
Dakujem pekne za odpovede. Postupoval som podla nich a div sa svete pomohlo to. Maily cez GPRS chodia presne tam ako maju. Bohuzial neviem teraz vyskusat synchro s exchange resp. outlukom vo firme, ale dufam, ze tieto maily budu chodit tiez do spravneho foldra. Este sa ozvem

ZATIAL DAKUJEM PEKNE.

Prajem pekny den

Ivan
Schivan (20)|12.1.2003 17:57
Dakujem este raz, skusil som aj synchronizaciu cez kolisku a Activesync a maily chodia tam kam maju.

Prajem pekny den[:D]
PavelR. (2184)|20.1.2003 10:43
Vzdy mi zatim pomohlo pouhe smazani a znovu nastaveni uctu (pop3) - tj. nebylo potreba jakkoli sachovat s db.

Jinak MS info je zde:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;310903

PavelR.
Lachim Ahalb (35)|21.1.2003 12:41
Je to trochu mimo tento problém, ale mám jiný problém s E-MAILEM. Mám e-mail u volného. Když odesílám zprávu na jinou doménu než VOLNY.CZ, tak mne do INBOX přijde

From:System Administrator;
Subject:Invalid message recipients

Your message 'Ppp' could not be delivered to the following invalid recipients:

beton273@login.cz

a e-mail neodejde. Upozorňuji, že adresa beton273@login.cz je správná a je jen jedna z mnoha které jsem zkoušel a to u různých domén.

Nevíte někdo čím by to mohlo být ???

Děkuji za radu MB
PavelR. (2184)|21.1.2003 12:48
Pres jakeho ISP se k uctu u volneho pripojujes (prepokladam, ze to bude jeden z operatoru) a jak mas nastaveno smtp?

PavelR.
Lachim Ahalb (35)|21.1.2003 14:26
IPS - T-MOBILE
SMTP - smtp.volny.cz

MB
hybo (3107)|21.1.2003 14:40
pouzijte smtp.t-email.cz
Lachim Ahalb (35)|21.1.2003 14:51
Děkuji mnohokrát, již to šlape

MB
PavelR. (2184)|21.1.2003 15:41
Jinak tento problem se jiz na ce4you probiral viz
https://www.ce4you.cz/discussions/detail.asp?TopicID=782

PavelR.