Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

miramares (246)|4.4.2006 16:17
Bohužel struktura nového datového zdroje neumožňuje odlišit kategorii pořadu a ještě pár věcí, ale co byste chtěli, když je to zdarma ;-)
Mimochodem, neví někdo z vás o poskytovateli těchto dat?? Firma co poskytuje data pro 365dni.cz zrovna není přístupná dohodě o poskytování dat, chtěli po mě celou aplikaci, jinak se se mnou odmítli bavit :-(
neooo666 (243)|4.4.2006 16:55
Tak kanály už šlapou všechny, jinak co se týče zdroje - nešlo by ta data získat třeba stažením z některé www online služby (365dni, TV-online) pomocí nějakého skriptu a pomocí další jednoúčelové aplikace to html nasegmentovat pro potřeby PDA aplikace? Je to jenom nápad, náročnost či realizovatelnost nedokážu odhadnout :)
selskyrozum (49)|10.4.2006 11:29
Nějak mi nejdou stáhnout data s programem TV Prima, jen nevím, zda je chyba u mne - nebo to nemohou stahovat i ostaní. Jinak ČT1,2, i Nova jsou OK.
miramares (246)|10.4.2006 11:51
Musíš si stáhnout novou kolekci televizních stanic. Prima je tam teď jako "Prima TV". Případně se ještě mrkni, co máš ve vybraných stanocích, jestli tam není jen "Prima", jestli jo, tak to smaž a přidej jí tam znovu.
jindrapro (81)|12.4.2006 13:08
Cim to muze byt? Zaktualizuju data, vse probehne v poradku, ulozim, dam tv program a tam je nahore datum a CT 1, ale stranka je prazdna. Kdyz zmenim nahore kanal, treba na Novu, tak aplikace spadne. Znova ji otevru a je tam prave haji, ctyri programy. Kdyz otevru dole Tv program, tak zase cista stranka jen s datumem a kanalem a kdyz to zmenimna jiny kanal, zase to spadne.....
miramares (246)|12.4.2006 13:43
Provedl jsi správně update aplikace?? Nahrál jsi si nový seznam kanálů?? Případně mi pošli soubor "errors.txt". Zkoušel jsem to a data vypadají korektně...
jindrapro (81)|12.4.2006 16:31
Nahral jsem do Varia NETCFv2.wm.armv4i.cab co tu byl vystaven, pak jsem nainstaloval TV_PDA_PPC.ARM.CAB a potom stahl zip PDA TV 1.1 a premazl tim ten spousteci soubor v PDA. Potom jsem vzal jen cestinu z PDA TV 1.zip a premazl tu puvodni, no a pak jsem to spustil a nahral seznam kanalu, vybral si ctyri nase a stahl data a ulozil.Je zajimave, ze v tom seznamu prave hraji to funguje, ale na Tv program je to ciste. V cera jsem to odinstaloval a znova nainstaloval, dokonce to tam bylo, ale dnes jsem aktualizoval a zase to tam neni a pada to. (a mimochodem proc na prime nejsou vecer napsani vyvoleni????)
miramares (246)|12.4.2006 17:48
To Vario je v českém nebo anglickém prostředí?? Jaký se zobrazí datum v tom přehledu (v jakém formátu)?? Vyhulení tam nejsou proto, že mám chybku v datech :oops: večer to opravím a pak si načtete data znovu...
jindrapro (81)|12.4.2006 20:51
Je to vario od ceskeho t-mobila, tri tydny stare. Na brazovce TV program je datum 12.04. 12:39:24 a vedle je ČT1, jinak cisto prazdno.
jindrapro (81)|12.4.2006 23:50
Tak jsem na to asi prisel: mam nastaveno v registrech, ze se mi nahore vedle zaviraci ikony napise datum ve tvaru st 12.04 a pod tim mam cas. (stahl jsem si nekde tady cab, ktery to zaridi.) No a kdyz jsm udelal instalaci tohoto programku, tak format datumu byl 12.dubna 2006, vse se nacetlo v pohode. Pri pristi aktualizaci si to vzalo format datumu z registru (st 12.04.) a ukazalo to jen prehled toho co prave hraji, ale v Tv programu bylo pusto a prazdno. Tak jsem zkousel ve treti zalozce nastaveni menit format datumu a svete div se, po zapsani "ddd dd.MMMM.yyyy" to nacetlo korektne!!!! Zkousel jsem vse, muze tam byt den slovy (po, ut, st atd.), ale MUSI tam byt mesic slovy a cely rok (2006) Takze doporucuji na treti zalozku do pole formát data napsat tento tvar " ddd dd.MMMM yyyy" a dole odkliknout "ulozit" (po sklopeni klavesnice) a budete tam mit napr.: st 12.dubna 2006 :D Tak a ted jeste zkousim soft reset, jestli si ten format udrzi v pameti, protoze se mi nechce menit registr, (nahoru se mi rok nevejde.......) (rok si pamatuju, ale co je za den si moc nepamatuji :? ) cekam cekam, nez to nabehne........ oala : a je to tam!!!!!:D :D :D (to se mi zas bude dobre spat, ze jsem neco po dvou dnech objevil)
miramares (246)|13.4.2006 00:52
Myslel jsem si, že to bude tím datem, podle té chybové zprávy... on mu ten rok docela citelně chyběl a čas tambyl zbytečný :-) jak je to zadané v nastavení, tak si to pamatuje a upřednostňuje před systémovým nastavením :-)
miramares (246)|13.4.2006 00:54
Jinak jsem právě upravil data, takže už by měla být plná a korektní... v rámci možností ;-) takže si proveďte nové nahrání a kdyby ještě něco nebylo v pořádku, tak mi dejte vědět...
pka01 (1)|13.4.2006 09:56
Funguje to v pohode. Dokonca aj rychlost nacitania sa podstatne zlepsila, ale neviem ci to nebude len mensim poctom programov oproti predoslej verzii. Ta sa mi zakazdym natahovala aj par minut. Len pre informaciu by som sa chcel spytat, ci tie ikonky pri jednotlivych programoch sa umyselne uz neukazuju, alebo mam len nieco zle nastavene? Ale tie mi az tak nechybaju. Skor by ma potesilo, keby sa podarilo do zoznamu programov zaradit napr. aj slovenske stanice. Drzim palce :)
miramares (246)|13.4.2006 10:14
vzhledem k problémům s daty se ty ikony neukazují schválně, jelikož není definována kategorie pořadu... jinak ta větší rychlost načítání je opravdu subjektivní ;-) ale v nové verzi je podle mě desetinásobně rychlejší ;-) jenom zatím novou verzi ještě neuvolním, musíte počkat...
Mashe (622)|5.5.2006 12:07
trochu OT ale .. existuje nejaky TV prehled na bazi RSS nebo Atomu?

dikes
landys_ce4you (119)|5.5.2006 15:44
Cau Miro, tak jak to vypada s novou verzi?
Po zakernem hardresetu jsem prisel o vse, tak jsem si potrenoval instalace a taky zkusil jak to ted mas s instalaci TV Programu. Trosku jsem se zklamal - uz tam nemam viditelny text u toho zatrzitka, kde predtim bylo neco jako "Ukladat automaticky" a jedno divne zatrzitko tam pribylo.
Neco asi delam spatne a tak se ptam, jestli se mam trapit s hledanim chyby, nebo ocekavat novou verzi v brzke dobe.
Ostatni timto vyzyvam, at ti poradne pochlebuji, aby te timto urychlili ;-)
[QUOTE="miramares"]vzhledem k problémům s daty se ty ikony neukazují schválně, jelikož není definována kategorie pořadu... jinak ta větší rychlost načítání je opravdu subjektivní ;-) ale v nové verzi je podle mě desetinásobně rychlejší ;-) jenom zatím novou verzi ještě neuvolním, musíte počkat...[/QUOTE]
miramares (246)|5.5.2006 16:04
Tak jo, pustím nějaké info, už je tu dlouho celkem mrtvo ;-)
Nějaký funkční základ už mám, chybí hlavně grafika a konfigurace a pak ještě další vychytávky, které tu mám napsané, ale ty se dají postupně přidávat :-) no a taky potřebuju upravit stránky na registraci a tak... takže mi to ještě nějaký čas spolkne :-)

jinak s těmi texty to je jednoduché, u mě na stránkách u update je i nový soubor s lokalizací, ten si tam dej a máš popsané všechny zatržítka ;-)
fun_thomas_ce4you (74)|8.5.2006 19:53
Ahoj lidi,
chci se zeptat co asi tak delam spatne, protoze porad se mi v programu nezobrazuje TV Prima :( nahraval jsem update, ale porad nic...v seznamu kanalu mam porad jenom Prima a ne Prima TV, coz by tam asi melo byt jak jsem pochopil z predchozi diskuze. Nevite kde by mohla byt chyba? Jinak moc dobry program ;)
landys_ce4you (119)|8.5.2006 20:25
Tu Primu klidne smaz a v seznamu kanalu pridej Prima TV a musi to jit.
[QUOTE="fun_thomas"]Ahoj lidi,
chci se zeptat co asi tak delam spatne, protoze porad se mi v programu nezobrazuje TV Prima :( nahraval jsem update, ale porad nic...v seznamu kanalu mam porad jenom Prima a ne Prima TV, coz by tam asi melo byt jak jsem pochopil z predchozi diskuze. Nevite kde by mohla byt chyba? Jinak moc dobry program ;)[/QUOTE]
fun_thomas_ce4you (74)|8.5.2006 20:45
Tak beru zpet, uz to funguje. Dal jsem DATA-KANALY-NAHRAT a Prima TV uz se mi zobrazuje tak jak ma. Diky :)
tazz1 (680)|14.5.2006 12:15
Bohuzel mi nefunguje :( . Pri nacitani hodi chybu, ktera neni nijak oznacena, jen vykricnikem a pak uz je jen prazdna obrazovka nabehleho programu. Kde muze byt chyba?
miramares (246)|14.5.2006 13:13
Tak z tohohle popisu se to opravdu nedá poznat... jsou nahrané kanály?? Je správně provedena instalace?? Jestli to neukazuje žádnou chybovou hlášku, tak bych si tipnul, že je problém někde v tom...
tazz1 (680)|14.5.2006 13:27
no nedela to vubec nic. Jen prazdny displej, chyba ve stylu vykricniku v trojuhelnicku. Dole se mi ani nezobrazi zalozky.
miramares (246)|14.5.2006 13:48
Vypadá to na chybějící soubor s češtinou... Jak jste instaloval aplikaci?? Napiště mi na email "support zavináč twicem tečka net" ať se tu zbytečně nehromadí příspěvky...
PsykopathCZ (3)|16.5.2006 11:48
[QUOTE="landys"]Tu Primu klidne smaz a v seznamu kanalu pridej Prima TV a musi to jit.
[QUOTE="fun_thomas"]Ahoj lidi,
chci se zeptat co asi tak delam spatne, protoze porad se mi v programu nezobrazuje TV Prima :( nahraval jsem update, ale porad nic...v seznamu kanalu mam porad jenom Prima a ne Prima TV, coz by tam asi melo byt jak jsem pochopil z predchozi diskuze. Nevite kde by mohla byt chyba? Jinak moc dobry program ;)[/QUOTE][/QUOTE]
Mi stale nejde Prima i kdyz mam vsude Prima TV nevite co s tim?
tazz1 (680)|16.5.2006 13:18
Taky mi Prima nejde. V seznamu je jen Prima a ne Prima TV :mad:
neooo666 (243)|16.5.2006 13:47
U mě také vše OK kromě Prima TV
landys_ce4you (119)|16.5.2006 15:29
Sorry, máš pravdu, já si až včera všimnul, že mi Prima už taky nejde. Někde museli udělat soudruzi z NDR... vlastně MM chybu ;-)
[QUOTE="PsykopathCZ"]
Mi stale nejde Prima i kdyz mam vsude Prima TV nevite co s tim?[/QUOTE]
neooo666 (243)|16.5.2006 15:42
Jestli nebude spíš chyba na straně zdroje dat, mám pocit že po upgrade šlapala i Prima TV
miramares (246)|16.5.2006 16:16
Tak už je to opraveno, proveďte si prosím aktualizaci...
Jinak předpokládám, že do konce týdne vypustím beta verzi, když stihnu dodělat nové stránky :-) myslím, že už je nejvyšší čas ;-)
PsykopathCZ (3)|17.5.2006 09:46
[QUOTE="miramares"]Tak už je to opraveno, proveďte si prosím aktualizaci...
Jinak předpokládám, že do konce týdne vypustím beta verzi, když stihnu dodělat nové stránky :-) myslím, že už je nejvyšší čas ;-)[/QUOTE]
Parada, uz mi funguje i Prima :D
Red Dwarf_ce4you (187)|19.5.2006 21:34
[QUOTE="neooo"]
1) nainstalovat NETCF
2) nakopirovat TV_PDA_PPC.ARM.CAB do PDA a v PDA jej spustit
3) update novější verze z archivu TV_PDA.zip: přepsání nainstalovaného aplikačního souboru TV_PDA.exe (v adresáři TV_PDA na PPC)
4) zkontrolovat konektivitu PDA:
a) v PDA: Setting / Connections / Advanced / Select Networks / My Work Network
b) v PC: MS ActiveSync Tools / Options / Pass Through / The Internet
5) ověřit konektivitu přístupem PDA přes IE na nějakou www stránku
6) musí fachat
[/QUOTE]

Přes IE se dostanu kamkoliv, třeba počasí se mi běžně aktualizuje, mailová schránka dostupná, ale program ne a ne stáhnout. Nastavení přesně dle bodů výše, ActiveSync via BT.

Dám data-nahrát data-ale neděje se nic a za chvilku mi to vyhodí hlášku Chyba při nahrávání dat.
tazz1 (680)|19.5.2006 21:43
Me Prima stale nejde a shazuje celou aplikaci
landys_ce4you (119)|25.5.2006 12:37
Cau Miro, tak jak? Kasli na silenou grafiku, at to nezere procak :-)
Pokud to jeste budes prekopavat, fakt by se me siklo to nastaveni upozornovani i v te zakladni obrazovce.
Mam na tebe jeste dotaz, na nejz jsem z tebe kdysi nevylomil odpoved - co kdyz chci zrusit upozorneni? Napriklad omylem nastavim upozorneni na porad ve 4 v noci a pak abych se bal, ze me to vzbudi...
Diky!
[QUOTE="miramares"]Tak jo, pustím nějaké info, už je tu dlouho celkem mrtvo ;-)
Nějaký funkční základ už mám, chybí hlavně grafika a konfigurace a pak ještě další vychytávky, které tu mám napsané, ale ty se dají postupně přidávat :-) no a taky potřebuju upravit stránky na registraci a tak... takže mi to ještě nějaký čas spolkne :-)[/QUOTE]
miramares (246)|25.5.2006 13:53
Znáš Murphuho zákony?? Když se něco může pokazit, tak se to zaručeně pokazí :-( mám připravenou verzi i nové stránky, ale nějak nemůžu přimět providera, aby mi upravil hosting na nové stránky tak, jak potřebuju :-( no takže dokud se mi to nepodaří (lámu ho už od minulého týdne), tak zatím bohužel nic nebude...
Jinak to upozorňování v nové verzi bude :-) Bude tam i přehled nastavených upozornění s možností mazání. Jen ještě nevím, ve které verzi... ale v betě to bude funkční :-)
Tak ještě vydržte než providera patřičně "zpracuju" :evil:
karlic (707)|25.5.2006 20:27
Stále nejdou nějaké programy, ale hlavně nejde i Prima. Budeš s tím prosímtě něco dělat?
Nechceš po roce změnit své rozhodnutí a udělat z toho Open Source? Dle mě ten produkt mohl být za rok ůplně někde jinde, kyby na tom dělalo více borců :)
miramares (246)|26.5.2006 09:15
Jasně, že s tím už něco dělám. Dělám novou verzi, která bude každou chvilku venku. Měla by odstranit většinu problémů verze předchozí... Open source z toho neudělám, ale abych se tomu více věnoval, tak se určité věci změní... ne vše bude zdarma... Sice mě za to někdo nebude mít rád, ale co se dá dělat :-)
selskyrozum (49)|26.5.2006 12:44
Myaslím, že každý si raád připlatí- program je super. Uvítal bych vkládání do "utlouku"
tazz1 (680)|26.5.2006 13:06
Ja rozrolovaci Todaz plugin :)
miramares (246)|26.5.2006 20:00
TADÁÁÁ právě jsem dal na web novou verzi ;-) možná budou trochu zlobit staré stránky, nové ještě nemám pořádně otestované, ale jsou potřeba, tak jsou venku... kdyby vám to nešlo stahovat ze starých stránek, tak to zkuste z nových tady a nezapomeňte, je to zatím jen beta!! ;)
landys_ce4you (119)|26.5.2006 20:13
Sláva nazdar vejletu!
Prubnu a dám vědět, jestli nebude lepší zůstat u free ;-)
landys_ce4you (119)|26.5.2006 20:39
Trošku pakárna s tou registrací, takových čísel už jsem dlouho nikam nepsal :-( Vypadá to, jako by sis dělal srandu z MS :-)
Zatím to vypadá zajímavě, máme ti sem hlásit drobnosti typu I/Y "stanice byli nahrány", atd., nebo to radši nechceš vědět? Zatím jediný pád aplikace.
Takže registrace na měsíc a pak to na nás spadne za prachy?
miramares (246)|26.5.2006 20:55
Registraci ještě upravím, aby toho nebylo tolik :-) I/Y mi hlásit nemusíš, to si ještě nechám zkontrolovat ;) spíš mě zajímá ten pád aplikace kdy a proč?? Zapsalo se něco do logu?? Kdyžtak mi tyhle věci piš ne email.
Do měsíce chci dladit, jak by to mělo vypadat. Ale dám do diskuse prvotní návrh:
- data budou za roční poplatek cca 250,-
- aplikace bude ve 2 verzích
a) základní prohlížení zdarma
b) pro verze s fičurkamy navíc za cca 200,-
freewall_ce4you (476)|26.5.2006 21:35
Miro, kdyz pominu registraci dlouhou jak sifry do Pentagonu :), tak pragramek vypada super, podstekohatne rychlejsi, zatim bez problemu - jen napr. 13. komanta no na CT1, je vyznaceno jen jako "13" - komnata uz utekla do detailu.

Blahopreji k programu, jak rikam zatim O.K. :)
czdon70 (26)|27.5.2006 17:32
Ahoj Miro! Chtěl jsem se zeptat ,jestli poběží i nadále stará verze a jestli je možno mít v pda obě, tu novou třeba jen na zkoušku, na nějakou dobu, než se rozhodnu ,která mi bude vyhovovat více. Ta stará mi totiž úplně super šlape až na delší dobu načítání :-)) Jinak moc díky za Tvou práci !!!
miramares (246)|27.5.2006 18:42
Stará verze zatím poběží tj. může stahovat data, ale po vydání nové ostré verze, předpokládám 1.7.2006, bude odpojena.
Jinak verze se mezi sebou "nemlátí" :) pouze se musí do každé zvlášť nahrát data, jelikož formát a princip není zpětně kompatibilní
karlic (707)|27.5.2006 21:13
- aplikace je OK
- nenašel jsem návod
- registrační číslo strašně dlouhé
- proč nelze reg. číslo vložit přes ClipBoard?
- prosímtě dej tam nějak funkci, aby šly dát večerní programy od osmi (je zapotřebí nějak ošetřit Primu, která začíná v 19:55)
- chybí mi podpora HW klávesnice
- než to začneš prodávat, ošetři si pravopisné hrubky - správně je "Televizní stanice byly úspešně nahrány"
správně je "Televizní programy vybraných stanic byly úspěšně nahrány
landys_ce4you (119)|27.5.2006 21:28
13. komnaty Chantal jsem si taky vsiml, ale jsou to data a ty MM neovlivni. Uz byly data i horsi a kdyz byly data lepsi, zase tam byly nejake divne znacky %s$b nebo co, stejne jako tehdy v TV programu 365dni :-)
20. hodinu bych neresil ty ikony TDOV jsou super, je to neco jako Ted, Dopoledne, Odpoledne a Vecer. Casove udaje se daji nastavit v menu, klidne si tam na vecer muzes definovat 19:55.
S hrubkama uz jsem si rejpnul, jine jsem taky zatim neobjevil a kdyby, poslu mail :-)
Ten pad zadnej soubor s priponou LOG asi neudelal. Nebo kde ho hledat?
miramares (246)|27.5.2006 21:29
[QUOTE="karlic"]- aplikace je OK
- nenašel jsem návod
- proč nelze reg. číslo vložit přes ClipBoard?
- prosímtě dej tam nějak funkci, aby šly dát večerní programy od osmi (je zapotřebí nějak ošetřit Primu, která začíná v 19:55)
- chybí mi podpora HW klávesnice
- než to začneš prodávat, ošetři si pravopisné hrubky [/QUOTE]

Díky za připomínky.
- návod zatím není, bude až pro ostrý release aplikace
- dodělám
- pro změnu hodnot od-do u tlačítek na úvodní obrazovce je v nastavení samostatná záložka
- taky bude
- texty si ještě nechám prolustrovat ;)
miramares (246)|27.5.2006 21:42
[QUOTE="landys"]Ten pad zadnej soubor s priponou LOG asi neudelal. Nebo kde ho hledat?[/QUOTE]
Soubory vznikají u aplikace v adresáři "LOG", teda měli by ;)