Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

Mark314 (232)|30.8.2005 07:55
[QUOTE="AlienSmidy"]Mno...tak to je pech,proste to nefunguje!!!!!!Před tím to normálka šlo,ale ted ani h..... [/QUOTE]
Myslím že stejný problém má asi každý kdo tento program používá... já teda bohužel taky... a fakt by to už chtělo opravit!!!
ipf (2136)|30.8.2005 08:42
Problém je, že miramares se tady už tři neděle neukázal.
Mark314 (232)|30.8.2005 08:44
Taky jsem koukal ;) Nevíte někdo co se s ním stalo?
robox_ce4you (102)|30.8.2005 11:51
Třeba je na dovolený. Doufejme že je ....
landys_ce4you (119)|30.8.2005 11:59
Na mail reagoval, ze provider mel o vikendu problemy, ale uz je to tyden :-(
Musi se pry venovat taky vydelecne cinnosti :-)
miramares (246)|30.8.2005 14:06
Omlouvám se všem přítomný, něco se mi stalo z hostingem a bohužel tohle bylo zatím na freehostingu kvůli testování. Pokusím se to v co nejkratší době rozchodit, aby to alespoň běhalo jako předtím, tj. data. Možná bych mohl na usmířenou uvolnit i jednu betu na starém jádře. Jinak nová ani beta zatím není, protože přepisuju zgruntu jádro, ale času se mi moc teď nedostává... V případě nějakých dalších problémů mi můžete rovnou napsat na "mmares zavináč twicem tečka net", bude to rychlejší :-) ještě jednou se všem omlouvám
karlic (707)|30.8.2005 19:19
Udělej z toho Open Source ;) . Co z toho máš, že něco potíš a výsledek je v nedohlednu :?
AlienSmidy (109)|30.8.2005 19:46
Omluva přijata, v pohodě.
Je to super softík, fakt mi dost usnadnil práci a hlavně jsem se na něm stal závyslí. Fakt díky....
P.S.: ten pomalej start, na to se vy.... stejně, mě ten soft běží furt, tak je to jedno.
ipf (2136)|30.8.2005 23:21
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
:D :D :D :D :D :D :D :D
VictorC (57)|31.8.2005 19:48
[QUOTE="AlienSmidy"]Omluva přijata, v pohodě.
Je to super softík, fakt mi dost usnadnil práci a hlavně jsem se na něm stal závyslí. Fakt díky....
P.S.: ten pomalej start, na to se vy.... stejně, mě ten soft běží furt, tak je to jedno.[/QUOTE]

svata pravda - 0p3n s0uRc3 RuLezZz
miramares (246)|1.9.2005 22:55
Tak mám pro všechny snad dobrou zprávu. Update je venku ;-) víc informací tady
ipf (2136)|1.9.2005 23:24
Na první pohled to vypadá značně lépe. Akorát by mne zajímalo, k čemu jsou dvě zatržítka na stránce Nahrát data nad tlačítkem Nahrát. Jdou zatrhnout, ale nejsou u nich popisky.
Martin Nenička (25)|2.9.2005 02:46
Díky, fakt, celkem jsem si oddychl že už to funguje..:D ( co je v bedně? a prázdný display.....:(( )
Ale:?:.... ovládání prostředním tlačítkem (MDAII) mi funguje jen u rolování jednotlivých kanálů, na programy se dostanu pouze tapnutím a no a tam to funguje jen mezi zvoleným programem a jeho detailem, rolování pro změnu nikoliv.
Please, (smutně koukám):oops: ty tlačítka by v nové verzi určitě "bodly".
Například
stisk ( přepínání mezi volbou kanálu / programu / datumu)
levá/pravá - detail/program + nahoru/dolů-rolování mezi programy
u kanálu/datumu je to už teď OK jen se na ně dostat jinak než tapnutím
miramares (246)|2.9.2005 08:11
O tomhle vím, jen jsem to neupravoval už v téhle verzi, bude to určitě v té nové :-) myslel jsem, že bude krapítko dřív, ale člověk míní a ostatní mění ;-)
miramares (246)|2.9.2005 08:15
[QUOTE="ipf"]Na první pohled to vypadá značně lépe. Akorát by mne zajímalo, k čemu jsou dvě zatržítka na stránce Nahrát data nad tlačítkem Nahrát. Jdou zatrhnout, ale nejsou u nich popisky.[/QUOTE]

chybička se vloudila ;-) rozšířil jsem funkčnost a nedal aktualizované soubory s textama, dám to co nejdřív na server :-)
jinak to první zatržení udělá automatické uložení dat po nahrání, druhé zatržení zobrazí data, co byla nahrána, možná bude ještě něco podobného v nastavení, přidával jsem tam tuším teď ten formát datumu, aby to nikdo nemusel měnit zbytečně v registrech :-)
ipf (2136)|2.9.2005 08:19
[QUOTE="miramares"]..., bude to určitě v té nové :-) myslel jsem, že bude krapítko dřív, ale člověk míní a ostatní mění...[/QUOTE]
Nespěchej, ať výsledek stojí za to :yes: .
Akorát bys mohl napsat, k čemu jsou ta dvě zatržítka ;) . Díky.
Byl jsem pomalejší. :D .
00086702_TV_m_SRCC.jpg
miramares (246)|2.9.2005 09:11
[QUOTE="ipf"][QUOTE="miramares"]..., bude to určitě v té nové :-) myslel jsem, že bude krapítko dřív, ale člověk míní a ostatní mění...[/QUOTE]
Nespěchej, ať výsledek stojí za to :yes: .
Akorát bys mohl napsat, k čemu jsou ta dvě zatržítka ;) . Díky.
Byl jsem pomalejší. :D .[/QUOTE]

pro jistotu ještě jednou ;-)

1. zatržítko provede automatické uložení stažených dat, tj. dáte "Nahrát" a vše se hned uloží bez použití tlačítka "Uložit"
2. zatržítko zobrazí nahraná data, tak to bylo předtím, že se nejprve nahrála data a zobrazila a teprve následně se to ukládalo, teď si můžete zvolit, jestli se vám zobrazí nebo ne
ipf (2136)|2.9.2005 09:27
Už to testuju ;) .
Apropos, mysliš na nás majitele RealVGA?
miramares (246)|2.9.2005 09:32
přiznávám, že zatím moc nee ;) ale v nové verzi se budu alespoň trochu víc snažit ;)
karlic (707)|2.9.2005 14:54
Pořád když dám "Právě hrají", tak tohle okno nemám jak zavřít :no:
miramares (246)|2.9.2005 15:42
bugík ;) tak příště ;-)
freewall_ce4you (476)|2.9.2005 17:09
[QUOTE="karlic"]Pořád když dám "Právě hrají", tak tohle okno nemám jak zavřít :no: [/QUOTE]U me zadny problem, chtel bych MiraMaresovi podekovat za super softik. Uz nemusim porad hledat papirovy TV program a nadavat kdo ho kam dal ap.:D
Ikonky bych v nove verzi i ozelil, spis bych se primlouval za moznost videt seznam vsech upozorneni, ev. moznost dodatecneho zruseni upozorneni.

Drzim Miro palce a tesim se na dalsi vylepseni ;)

Moderator: Prispevek upraven.
AlienSmidy (109)|3.9.2005 15:23
SUPER!!!!!!Chtel jsem poděkovat autorovy za znovuroschozeni, uz jsem mel absťák:D Snad jen souhlasím s předchozími příspěvky.Stačí doplnit text u checkboxu a bude to super!!!
Díky moc, jen tak dal.
P.S. kdyby autor uvažoval o zpoplatnění tohoto softu, jsem pro!
Kocir (836)|3.9.2005 17:11
Softik je dobry, ale jeste ...
...kdyby rychleji startoval
...kdyby z uvodni obrazovky slo zadavat upozornovani
...kdyby slo "obcerstvit" obsah uvodni obrazovky s aktualnimi porady. tedy mam to hodinu spustene a zaktualizovani je mozne jenom pres zavreni a znovuotevreni
...kdyby fungovaly vsechny stanice. napriklad marzkiza figuruje v aktualnich poradech, ale v TV poradech ma prazdna data

Jinak za ty prachy dobry :yes:
miroslav_ce4you (219)|3.9.2005 18:41
V data/TV program nefunguje markiza !
nebude to tym dlznom na i ?

Žulda_ce4you (244)|3.9.2005 19:00
[QUOTE="Kocir"]
...kdyby slo "obcerstvit" obsah uvodni obrazovky s aktualnimi porady. tedy mam to hodinu spustene a zaktualizovani je mozne jenom pres zavreni a znovuotevreni
[/QUOTE]

Podrž stylus na displeji a objeví se ti kouzelná funkce ;)
Kocir (836)|3.9.2005 20:26
[QUOTE="miroslav"]V data/TV program nefunguje markiza !
nebude to tym dlznom na i ?[/QUOTE]

NEBUDE ASI . NEBOT VE VYPISU AKTUALNE BEZICICH PROGRAMU JSOU JEJI PORADY UVEDENY.
miramares (246)|3.9.2005 21:52
Aktualizoval jsem ten update. Přidal jsem do něj soubor s českými texty pro aplikaci, tak si to stáhněte a zobrazí se texty u těch checkboxů, co vám tam teď chybí :-)
miramares (246)|3.9.2005 21:56
[QUOTE="Kocir"]Softik je dobry, ale jeste ...
...kdyby rychleji startoval
...kdyby z uvodni obrazovky slo zadavat upozornovani
...kdyby slo "obcerstvit" obsah uvodni obrazovky s aktualnimi porady. tedy mam to hodinu spustene a zaktualizovani je mozne jenom pres zavreni a znovuotevreni
...kdyby fungovaly vsechny stanice. napriklad marzkiza figuruje v aktualnich poradech, ale v TV poradech ma prazdna data

Jinak za ty prachy dobry :yes: [/QUOTE]

vydrž do nové verze, vím o těchle chybách, ale budu je odstraňovat až v nové verzi...
to obnovení úvodní obrazovky už víš jak se dělá :-)
Kocir (836)|3.9.2005 22:44
Ano, vim. Diky. Taky me to mohlo napadnout.
miroslav_ce4you (219)|4.9.2005 02:27
[QUOTE="Kocir"][QUOTE="miroslav"]V data/TV program nefunguje markiza !
nebude to tym dlznom na i ?

[/QUOTE]



NEBUDE ASI . NEBOT VE VYPISU AKTUALNE BEZICICH PROGRAMU JSOU JEJI PORADY UVEDENY.[/QUOTE]

ved prave preto ;-)
ale uz je to v poriadku!
dik
Kocir (836)|4.9.2005 11:34
Nechapu. NAzev stanice je definovan primo v programu.
Co je v poradku ?

Prispevek upraven moderatorem. Nepotrebna citace odstranena.
oozz (9)|4.9.2005 15:18
Mam iPaq 3715 a nejsou mi stahovat programy. Vyberu si stanici, zadam casove rozmezi a dam nahrat. Objevi se okynko se status barem a po chvili to napise Chyba nahravani dat. Program mam v pameti PDA.
Kdyz se kouknu do souboru errors.txt tak je tam:
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_click
Message: Sestaveni prostredku nebylo nalezeno.

.NET framework mam taky nainstalovany.


CIm by to mohlo byt? Diky za pomoc :-)
miramares (246)|4.9.2005 19:03
[QUOTE="oozz"]
Kdyz se kouknu do souboru errors.txt tak je tam:
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_click
Message: Sestaveni prostredku nebylo nalezeno.

.NET framework mam taky nainstalovany.
[/QUOTE]
Mrkni se do "Nápověda -> O programu..." Je tam číslo verze frameworku, co máš. Jinak mi to spíš pošli na mail (mmares zavináč twicem tečka net)
landys_ce4you (119)|4.9.2005 20:41
Me slape vse co predtim, zvykam si na ikonky, pomalost asi stejna, ale jedna vec nejde - Vyber programu :-(
Vyberu vsechny, dam dnesek od 20:00 do dneska 22:00, dam najit a vysledek je prazdna obrazovka :-(((
Zajimave je, ze na zejtrek uz to maka!
Na co je to okenko Format data?
Hondzik_ce4you (92)|4.9.2005 21:28
Tak jak tak ctu...tak sem stahnul new werzi ale stejne PRD ! uz pri spusteni mi to hodí errorr.....co s tim ?
luboszevsi (28)|5.9.2005 07:17
Tak Vám nevím, co dělám špatně, ale ještě jsem si nestáhnul ani prográmek:(
Mám hx4700,
verze aplikace: 1.0.2070.37540
verze jazyka: 1.0.4292.0

V souboru errors.txt mi to píše:
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_Click
Message: WebException

Při pokusu o stažení dat se objeví hláška "Chyba při nahrávání dat".

Poradí mi někdo?
luboszevsi (28)|5.9.2005 07:18
Může být chyba v tom, že se na Net připojuji přes proxy server?
robox_ce4you (102)|5.9.2005 07:53
Všechno mi šlape. Ikony je příjemné oživení programu. Děkuji autorovi za snahu ;)
jumbo_ce4you (162)|5.9.2005 08:20
Komu to nefunguje, možná se pokouší spouštět jen ten updatovaný .exe soubor. Je však třeba nainstalovat přes .cab předchozí verzi a ten .exe jen zkopírovat do příslušné složky v cihle přes ten starý.
karlic (707)|5.9.2005 09:00
[QUOTE="freewall"][QUOTE="karlic"]Pořád když dám "Právě hrají", tak tohle okno nemám jak zavřít :no: [/QUOTE]U me zadny problem[/QUOTE]
V možnostech si zruš zaškrtnutí "Zobrazit aktuální program" a dej Uložit, Zavřít.
Potom si znovu spusť tento prográmek a zvol "Data" "Právě hrají".
Naskočí ti okno, které nelze nijak zavřít :no:
Už víš vocogo? ;)
Myrek_ce4you (188)|5.9.2005 09:10
Pripojuji se k dotazu, na co je policko "Format data"?
miramares (246)|5.9.2005 13:35
[QUOTE="landys"]Na co je to okenko Format data?[/QUOTE]

definuješ si formát pro zobrazení v různých výběrech datumu, třeba v přehledu programů...
miramares (246)|5.9.2005 13:38
[QUOTE="luboszevsi"]Může být chyba v tom, že se na Net připojuji přes proxy server?[/QUOTE]
tak to bohužel jo, současná verze má problém s přístupem přes proxy, hlavně když se musíš autorizovat :-( momentálně to odstraňuju v nové verzi
miramares (246)|5.9.2005 13:40
[QUOTE="jumbo"]Komu to nefunguje, možná se pokouší spouštět jen ten updatovaný .exe soubor. Je však třeba nainstalovat přes .cab předchozí verzi a ten .exe jen zkopírovat do příslušné složky v cihle přes ten starý.[/QUOTE]

no já doufám, že zi nikdo ten původní adresář s instalací nesmazal, ale přehrál jen to exe a ten soubor s texty nebo je to nesrozumitelné, jak jsem to psal na webu?? :-O
miramares (246)|5.9.2005 13:43
[QUOTE="karlic"]V možnostech si zruš zaškrtnutí "Zobrazit aktuální program" a dej Uložit, Zavřít.
Potom si znovu spusť tento prográmek a zvol "Data" "Právě hrají".
Naskočí ti okno, které nelze nijak zavřít :no:
Už víš vocogo? ;) [/QUOTE]

o tomhle bugíku vím, i když jsem si myslel, že jsem to opravoval... asi jsem si to jen myslel ;-)
miramares (246)|5.9.2005 13:45
[QUOTE="Hondzik"]Tak jak tak ctu...tak sem stahnul new werzi ale stejne PRD ! uz pri spusteni mi to hodí errorr.....co s tim ? [/QUOTE]

napiš mi na mejl, jak jsi postupoval a co to hází teď za chybu...
AlienSmidy (109)|5.9.2005 22:00
[QUOTE="miramares"][QUOTE="landys"]Na co je to okenko Format data?[/QUOTE]

definuješ si formát pro zobrazení v různých výběrech datumu, třeba v přehledu programů...[/QUOTE]
.....každopádně, nevím co tam mam vyplnit.Ted tam vidím datum 5.září 2005 21:25:50,
tak jak na formát data
děkuji
prach (60)|6.9.2005 00:03
Ahoj Vážení,
asi dělám něco blbě,
stáhnul jsem si ten ZIP, přímo do PDA, rozbalil a překopíroval dle návodu i soubor LANG a nefunguje to. Pokud spustím soubor exe přímo z průzkumník TAK NEFUNGUJÍ TEXTY NA OBRAZOVCE, pokud spustím přes ikonu ve start menu, tak se spustí, ale vypadá a chová se úplně stejně jako ta nefunkční verze.Kopírování z PC taky nepomohlo. Přeinstaloval jsem tu původní verzi z CAB souboru, znova nakopíroval opravu a je to stále totéž. Ty nové zaškrtávací položky se mi vůbec nezobrazí, jako kdybych kopíroval starý soubor. Mám .NET compact framework v 1.0.3316.0
miramares (246)|6.9.2005 08:41
[QUOTE="AlienSmidy"]
.....každopádně, nevím co tam mam vyplnit.Ted tam vidím datum 5.září 2005 21:25:50,
tak jak na formát data
děkuji[/QUOTE]

promiň, jsem poškozenej a předpokládám, že to každý umí...
já jsem si tam nastavil třeba tohle "ddd d.MMMM yyyy" a pak se datum zobrazuje ve tvaru "po 5.září 2005", což je asi nejlepší varianta.
Jestli někdo bude chtít jiný tvar a neví jak na to, tak ať se mi ozve