Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

miramares (246)|11.7.2005 15:20
[QUOTE="RStein"]Ad to co bude na Today.
Myslim, ze by se museli vybrat jen nektere programy - pri predstave, ze jsou zobrazeny u 20 stanic 3 PROGRAMY na Today obrazovce jsem se orosil :)

Ad nefunkcnost) Rozchodil jsem aplikaci na MDA compact i MDA II. Jediny problem, ktery jsem zazanamenal u obou zarizeni, je to, ze pri prvnim pokusu stahnout data, program ihned nahlasi chybu. Podruhe ale ke stazeni dat dojde. Pisatele co maji problemy, by meli presne uvest, jak postupovali, protoze jinak autor tohoto programku by musel byt jasnovidec :)

Autora podporuji ve snaze neudelat aplikaci Open Source ;) [/QUOTE]

Uvažoval jsme chvíli o tom a fakt se mi do open source nechce... stále ještě přemýšlím, jestli to udělat komerční nebo ne, takže se zeptám na férovku všech, jaký na to mají názor... bude ale lepší, když mi to pošlete jako soukromou zprávu, já pak výsledky zveřejním... aby se to tu moc nezahltilo :-)
Hondzik_ce4you (92)|11.7.2005 19:16
Zalozka do pocket+ by byla si myslim uplne nejidealnejsi !!! pro nas co nam misto na today obrazovce zabírá i naše fotka( si musim porad pripominat jakej sem kluk :D ) by to nej nej nej ! a hlavne by to ani nezabralo mistecko !!! já sám c++ moc nerozumim ( ale v q-basicu jooo:) ale bylo by to slozity to do toho nejak zaimpletovat (existuje tohle slovo??)
Hondzik_ce4you (92)|14.7.2005 18:39
Nejak to tu zamrzlo ! Open source asi nebude co ??:? a komerciovat budeme ??:?: (mam problem s vymejšlenim těhle divnejch slov:oops:
ipf (2136)|14.7.2005 19:02
[QUOTE="Hondzik"]...Open source asi nebude co ?...[/QUOTE]

Kdybych věděl, co to je, možná bych se i vyjádřil
(na gril se to dát nedá, že ne :? ).
Hondzik_ce4you (92)|14.7.2005 19:07
Open source=> ze pustis zdrojak dalsim manikum, ktery se v tom pokuchaj :) taky sem to nevedel, ale klucííí mi to cca 5 prispevku nademnou vysvetlily:)
Zdenek Malinsky (9781)|14.7.2005 19:19
[QUOTE="ipf"]Kdybych věděl, co to je, možná bych se i vyjádřil
(na gril se to dát nedá, že ne :? ).[/QUOTE]Bože, recenzent a neví co to je.:? :sarcastic:
Ale na jídlo myslí pořád.:D :D :D
karlic (707)|15.7.2005 18:31
Mám problém. Pokud zvolím "Právě hrají", tak mi to skočí do Full Screenu a nemám šanci to nijak vypnout. Kde dělám chybu?

Pak ještě nějak nechápu logiku ovládání HW klávesama. Pokud v obrazovce "Právě hrají" kliknu perem na položku, tak se zobrazí detail a lze posunovat HW kl. nahoru a dolů. Zpět pouze perem.
Pokud v obrazovce "Právě hrají" zvolím pravou HW klávesu tak skočím do detailu, ale nelze se ppohybovat HW kl. nahoru a dolů.
Pokud v obrazovce "Právě hrají" zvolím HW kl. nahoru nebo dolů, tak to nic nedělá.
ipf (2136)|15.7.2005 19:09
Tákže, na gril si pořídím něco jiného, nicméně na problém jsem narazil - včera mi málem utekl sledovaný seriál "Jistě, pane ministře". A proč? Minulý týden šel jen dvakrát, a to v Út a St. A tak jsem předpokládal stejné vysílání i tento týden. Jenže chyba, dávali ho i ve Čt a náhodně jsem jej zachytil v noci.
Čili se ptám, zda-li by šlo udělat další záložku, kde si zadám název pořadu a program mi jej vyhledá v mnou zvolených kanálech a v načtených datech na týden dopředu?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.7.2005 19:22
Jó, to vyhledávání by byla paráda... já mám na PC program 365 dní, který umí vyhledávání, často zahlédnu nějaký program v závěru a hledáním lehce zjistím jeho reprízu.

To IPF: Příští dva týdny vždy v úterý, středu a čtvrtek od 17,50, opakování tentýž den po půlnoci v různých časech od 00.40 do 02.00...
ipf (2136)|15.7.2005 22:22
[QUOTE="Jarouš"]..To IPF: Příští dva týdny vždy v úterý, středu a čtvrtek ...[/QUOTE]

Neboj, už jsem prolustroval celý týdení program, akorát mi utekl ten první čtvrtek.
A ještě dotaz na autora:
Nešlo by prodloužit časový interval na 2 týdny? Anebo tak daleko nikdo neví, co bude?
Hondzik_ce4you (92)|17.7.2005 17:58
Hele, tatínku tohodle programu, řekneš nám, jaký ti choděj SZ ohledne OPEN source, nebo komercizace prográmku ?? sto slíbil....:O
miramares (246)|18.7.2005 15:44
[QUOTE="karlic"]Mám problém. Pokud zvolím "Právě hrají", tak mi to skočí do Full Screenu a nemám šanci to nijak vypnout. Kde dělám chybu?

Pak ještě nějak nechápu logiku ovládání HW klávesama. Pokud v obrazovce "Právě hrají" kliknu perem na položku, tak se zobrazí detail a lze posunovat HW kl. nahoru a dolů. Zpět pouze perem.
Pokud v obrazovce "Právě hrají" zvolím pravou HW klávesu tak skočím do detailu, ale nelze se ppohybovat HW kl. nahoru a dolů.
Pokud v obrazovce "Právě hrají" zvolím HW kl. nahoru nebo dolů, tak to nic nedělá.[/QUOTE]

No jo, to je bugíg ;-) opravím to...
Ta práce s tlačítky se musí ještě doladit... je tam špatná detekce, kde je "cursor" :oops:
miramares (246)|18.7.2005 15:45
[QUOTE="ipf"]Tákže, na gril si pořídím něco jiného, nicméně na problém jsem narazil - včera mi málem utekl sledovaný seriál "Jistě, pane ministře". A proč? Minulý týden šel jen dvakrát, a to v Út a St. A tak jsem předpokládal stejné vysílání i tento týden. Jenže chyba, dávali ho i ve Čt a náhodně jsem jej zachytil v noci.
Čili se ptám, zda-li by šlo udělat další záložku, kde si zadám název pořadu a program mi jej vyhledá v mnou zvolených kanálech a v načtených datech na týden dopředu?
[/QUOTE]

To by mohlo jít časem udělat, přidám si to do požadavků
miramares (246)|18.7.2005 15:47
[QUOTE="ipf"][QUOTE="Jarouš"]..To IPF: Příští dva týdny vždy v úterý, středu a čtvrtek ...[/QUOTE]

Neboj, už jsem prolustroval celý týdení program, akorát mi utekl ten první čtvrtek.
A ještě dotaz na autora:
Nešlo by prodloužit časový interval na 2 týdny? Anebo tak daleko nikdo neví, co bude?
[/QUOTE]

Bohužel to by nešlo. Tam kde beru data jsem rád, že jsou aspoň na ten týden...
miramares (246)|18.7.2005 15:49
[QUOTE="Hondzik"]Hele, tatínku tohodle programu, řekneš nám, jaký ti choděj SZ ohledne OPEN source, nebo komercizace prográmku ?? sto slíbil....:O [/QUOTE]

No já pořád čekám na nějaké reakce a přišli mi cca 3 :-(
karlic (707)|19.7.2005 16:21
Ja to vidím takto:
- pokud to dáš OPEN source, tak budeš slavnej, všichni TVProgram budou mít a program se vyvine do perfektního produktu
- pokud uděláš shareware, tak na tom vyděláš tak 2000Kč :) a program budeš vyvíjet sám
- pokud to dáš freeware, tak nezískáš nic, budeš slavnej, protože to bude mít každej, ale moc se ten produkt nevyvine

Varianta 1 se mi libí nejvíc, protože se to někam pohne a bude z toho možná perfektní program.
Toď můj názor, nikde netvrdím, že je určitě pravdivý a nikoho o ničem nepresvědčuju :)
Kocir (836)|19.7.2005 19:22
Par otazek na vyrobce a mozna i ostatni.

1) Po startu programu se me ukaze prehled poradu. Mezi nimi je (napriklad) i Markiza. Vse vypada v poradku. Je zde uveden program a detail (viz obrazek).
Kdyz vsak v menu DATA --> TV PROGRAM se podivam na Markizu tak u ni nejsou zadne programy. Takze, kde je chyba? Odkud se tedy berou informace pro Markizu? (druhy obrazek)

2) Nekterestanice nemaji uvedene programy jak v uvodni obrazovce tak i v TV PROGRAMu.

3) V detajlu uvodni obrazovky bych privital tlacitko PRIPOMENOUT (pouziji kdyz je vice programu za sebou) tak jak to je v TV PROGRAM. (obr.3)
00077488_MrscapX0_aO1t.jpg 00077488_MrscapX2_mkqZ.jpg 00077488_MrscapX1_6DX4.jpg
miramares (246)|20.7.2005 09:26
[QUOTE="Kocir"]Par otazek na vyrobce a mozna i ostatni.

1) Po startu programu se me ukaze prehled poradu. Mezi nimi je (napriklad) i Markiza. Vse vypada v poradku. Je zde uveden program a detail (viz obrazek).
Kdyz vsak v menu DATA --> TV PROGRAM se podivam na Markizu tak u ni nejsou zadne programy. Takze, kde je chyba? Odkud se tedy berou informace pro Markizu? (druhy obrazek)

2) Nekterestanice nemaji uvedene programy jak v uvodni obrazovce tak i v TV PROGRAMu.

3) V detajlu uvodni obrazovky bych privital tlacitko PRIPOMENOUT (pouziji kdyz je vice programu za sebou) tak jak to je v TV PROGRAM. (obr.3)
[/QUOTE]

Ad1) Už jsem dostal pár stížností ohledně Markízy, ale ještě jsem se nedostal k tomu to prověřit. Vypadá to na nějaký problém v datech
Ad2) Tohle je otázka zdroje dat a to bohužel neovlivním
Ad3) OK, bral jsem to tak, že když jsou to aktuální programy, tak je připomenutí zbytečné, ale není problém to tam dát :-)
Kocir (836)|20.7.2005 15:30
[QUOTE="miramares"]
Ad3) OK, bral jsem to tak, že když jsou to aktuální programy, tak je připomenutí zbytečné, ale není problém to tam dát :-)[/QUOTE]

Ad3) Tak prosim pridat, nebod kdyz jsou zobrazeny nasledujici porady...

Jeste dotaz, kde je uschovano nastaveni na hlaseni poradu. V kalendari a ani na TODAY nejsou videt. Zobrazi se jenom v okamziku udalosti. Nebylo by to spatne videt v today.
miramares (246)|20.7.2005 16:39
[QUOTE="Kocir"][QUOTE="miramares"]
Ad3) OK, bral jsem to tak, že když jsou to aktuální programy, tak je připomenutí zbytečné, ale není problém to tam dát :-)[/QUOTE]

Ad3) Tak prosim pridat, nebod kdyz jsou zobrazeny nasledujici porady...

Jeste dotaz, kde je uschovano nastaveni na hlaseni poradu. V kalendari a ani na TODAY nejsou videt. Zobrazi se jenom v okamziku udalosti. Nebylo by to spatne videt v today.[/QUOTE]

už jsem na to odpovídal někdy dřív... je to v systémové databázi, momentálně to neumím dát přímo do kalendáře...
RStein (2012)|20.7.2005 16:44
Kdyz budete chtit pridavat polozky do kalendare, muzete pro .NET CF 1.0 pouzit tuto knihovnu.

http://microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=40691E57-F6E4-43F3-8018-657E0A6B81DA&displaylang=en

Jedna se o API wrapper nad COM objektem Pocket Outlooku.

V .NET CF 2.0 jsou jiz managed tridy pro praci s Outlookem
beecher (9270)|20.7.2005 16:58
Rene, nemyslel jsi spise toto? Tvuj odkaz vede na sample jak pouzit InTheHand, coz je placena componenta (jestli se nepletu ;) ).
RStein (2012)|20.7.2005 17:04
Presne tak, diky za opravu, nejak se mi popletly samply, co mam na disku :)
miramares (246)|21.7.2005 07:29
beecher: Díky mrknu na to, tu placenou jsem předtím našel, ale to druhé nee.
ellbunda_ce4you (63)|22.7.2005 08:39
No tak jsem konečně odstranil "chybu při nahrávání dat". Měl jsem úpravu v registrech - Změna zobrazení DATUMU v today pluginu Datum. Když jsem si pročítal celou diskuzi, tak jsem v jednom příspěvku od miramarese našel narážku na datum. Vrátil jsem ho zpět a ejhle - přece se točí. :)) Konečně to chodí a já jsem spokojeným uživatelem.

PS. Místo na Today teda už fakt nemám, ale kdyby byl plugin tohohle prográmku, tak to holt nějak překopu :D
Mark314 (232)|22.7.2005 16:47
[QUOTE="RStein"]Kdyz budete chtit pridavat polozky do kalendare, muzete pro .NET CF 1.0 pouzit tuto knihovnu.

http://microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=40691E57-F6E4-43F3-8018-657E0A6B81DA&displaylang=en

Jedna se o API wrapper nad COM objektem Pocket Outlooku.

V .NET CF 2.0 jsou jiz managed tridy pro praci s Outlookem[/QUOTE]
ehm mám takovej blbej dotaz... jak se to udělá aby se to ukládalo??? nějak jsem na to nepřišel
organiq (165)|10.8.2005 00:36
Skvely program, diky moc. Ovladani neni prilis intuitivni, ale ja po chvili celkem pochopitelne a dvou chvilich se na nej da zvyknout :-)
Z nazoru, co jsem zde cetl, se pridavam zejmena k:
* barevne zvyrazneni kanalu a/nebo typu poradu (film, serial, dokument etc.)
* open source
* automaticke stahovani a promazavani starsich datumu
* vyhledavani podle typu poradu nebo casti nazvu

ale i pres par nedostatku (ci spise zalezitosti k pridani/zdokonaleni) se jedna o opravdu velmi zdarily pocin.
miramares (246)|10.8.2005 09:39
Omlouvám se všem, že se teď nic neděje, mám rozdělanou novou verzi, ale nedostává se mi čas. Musím dodělat pár věcí, které mě živí, takže buďte trpělivý a určitě se dočkáte nové a lepší verze ;)
Kocir (836)|11.8.2005 19:31
Kdyz spustim, tento programek, tak trva strasne dlouho (cca minutu) nacitani dat. Respektive je videt "sloupcomer" a teprve po asi minute se zacne naplnovat a zobrazi se programy ktere bezi v aktualnim case.

Trva vam to take tak dlouho?
ipf (2136)|11.8.2005 20:05
[QUOTE="Kocir"]..Trva vam to take tak dlouho?[/QUOTE]
Ne, mně to trvá jen 18 vteřin ;) .
miramares (246)|12.8.2005 09:13
[QUOTE="Kocir"]Kdyz spustim, tento programek, tak trva strasne dlouho (cca minutu) nacitani dat. Respektive je videt "sloupcomer" a teprve po asi minute se zacne naplnovat a zobrazi se programy ktere bezi v aktualnim case.

Trva vam to take tak dlouho?[/QUOTE]

Záleží na tom, kolik programů máš staženo, na začátku se to všechno načítá, takže čím víc programů, tím to trvá déle :-) ale neboj, pracuju na optimalizaci...
Kocir (836)|12.8.2005 10:01
[QUOTE="miramares"][QUOTE="Kocir"]Kdyz spustim, tento programek, tak trva strasne dlouho (cca minutu) nacitani dat. Respektive je videt "sloupcomer" a teprve po asi minute se zacne naplnovat a zobrazi se programy ktere bezi v aktualnim case.

Trva vam to take tak dlouho?[/QUOTE]

Záleží na tom, kolik programů máš staženo, na začátku se to všechno načítá, takže čím víc programů, tím to trvá déle :-) ale neboj, pracuju na optimalizaci...[/QUOTE]

Mam tam:
CT1
CT2
Markiza *)
Nova
Prima
Hallmark **)
STV2 *)
Animal Planet *)
Discovery *)
National Geographic **)
Reality **)
Spektrum *)

*) Porady stanice se zobrazi pouze v okne aktualne bezicich poradu
**) Porady stanice se nezobrazuji ani v okne aktualne bezicich poradu ani v TV programu.
karlic (707)|24.8.2005 21:26
Nějak to přestalo aktualizovat. Píše to "Chyba při nahrávání dat". Funguje to někomu? Bude se program nějak opravovat a rozvíjet, nebo je to finální nedodělek? Dopište to někdo, je škoda zahodit tolik skvělé práce. Mně by pro začátek stačilo, kdyby šlo nějak zavřít okno "Právě hrají"
Dzejkob (286)|24.8.2005 22:11
Taky mi to prestalo chodit. Nedodelky to sice ma, me by ale stacilo aby to slo aspon tak jak doted. Prestaly fungovat i stranky s timto programem, tak nevim co se deje :(.
landys_ce4you (119)|24.8.2005 22:24
No jo, asi Mirovi hapnul server. Vcera to jeste slo. Je to skoda, ze je to vazane na jeho serveru, ktery musi delat konverzi dat a ze to nejde brat treba nekde z 365dni.cz (tam je to snad dokonce na 14 dnu dopredu :-) )
luboszevsi (28)|25.8.2005 08:52
Zdravím, jsem tu nováček a vlastně jako bývalý Palmista zatím o Woknech moc nevím, zítra si jedu pro novou cihličku:)
Pro Palm existuje možnost stahování TV progamů ve formátu PalmDOC, v iSilu to vypadalo báječně. Data se sice musela stahovat na netu ručně ze stránky: http://palm.sitina.cz , ale zato tam je program asi na 43 TV kanálu, tak na měsíc. Z výše uvedené stránky je také možno stáhnout přehled ve formátu txt.
Nevím, zda Vám to pomůže, třeba jako zdroj dat.

Mějte se:)
landys_ce4you (119)|25.8.2005 09:18
Ted me napada, nevim zda uz to tu Mirovi nekdo rikal, ale tento programek by si zaslouzil jeste jednu upravicku - kolem pulnoci se totiz chova docela zahadne a nevhodne. Zajimaji ho totiz programy pouze striktne podle data a nezajima ho, ze divak ponocuje a zajimalo by ho, co bude i po pulnoci :-)
DaBa (78)|25.8.2005 10:25
Da se jeste nekde najit tento program? Odkaz na zacatku diskuse nefunguje.
Brco_ce4you (447)|25.8.2005 12:15
TU mozes hned stiahnut.
DaBa (78)|25.8.2005 12:38
[QUOTE="Brco"]URL=http://www.twicem.net/getfile.aspx?guid=852baf03-298a-455e-ac8d-3a1efa8e3b38]TU[/URL] mozes hned stiahnut.[/QUOTE]
Skoncim na strankach Ignumu a kde nic tu nic
dort (1212)|25.8.2005 14:36
ten výše uvedený link funguje, nevím zda li to nezkoušíte stáhnout na PDA, ale na PC 100% funkčnost
DaBa (78)|25.8.2005 15:43
Tak asi neco delam spatne. Nejde mi to ani z PDA ani z PC. No nic, nebudu se s tim trapit a tento program ozelim.
landys_ce4you (119)|25.8.2005 16:54
Uz se tu nekdo ptal, ale jak je vlastne reseno to upozornovani? Co kdyz nastavim upozorneni na neco, co nechci? Da se tedy nejak nekde zrusit?
Jo a dalsi namet pro Miru - v te uvitaci obrazovce jsou nastavene mnozstvi poradu i podrobnsti, ale siklo by se to upozornovani i tam :-)
Brco_ce4you (447)|25.8.2005 19:36
[QUOTE="landys"]Uz se tu nekdo ptal, ale jak je vlastne reseno to upozornovani? Co kdyz nastavim upozorneni na neco, co nechci? Da se tedy nejak nekde zrusit?[/QUOTE]
Presne to som riesil, ale bohuzial, ak to nastavis tak musis pockat az to same upozorni. Upozornenie sa zobrazuje ako pri schodzke.
karlic (707)|25.8.2005 21:43
Upozornění lze zrušit programem Memmaid.
hosic (156)|26.8.2005 00:02
Nainstaloval jsem, spustil, dal nahrat kanaly a porad pise "Chyba nahravani dat".
Co s tim? Dik.
Kocir (836)|26.8.2005 18:37
Taky me to dela, jeste pred tydnem to bylo ok.
prach (60)|27.8.2005 02:12
mně to taky před týdnem fungovalo a teď ne. I když ta chyba při nahrávání dat se mi před týdnem taky párkrát objevila. ale pak si dal říct. Teď je to beznadějné. Co na to autor. Nebude nová beta? tenhle program bych i koupil, bylo by škoda to nechat být.
VictorC (57)|27.8.2005 14:01
Mro rozhodne by to chtelo nejakou dalsi betu :-))))
AlienSmidy (109)|30.8.2005 01:18
Mno...tak to je pech,proste to nefunguje!!!!!!Před tím to normálka šlo,ale ted ani h..... Nevíte co je s aktualizací? Proč se nechtěj stáhnout nová data? Díky