Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

amigo6 (10)|30.3.2008 14:57
Ja mam dnes rovnaky problem. Vzdy mi to stiahlo program iba na jeden den. Skusal som to viackrat ale vzdy iba na pda. Inac program stahujem na 8 dni.
Tony26 (15)|30.3.2008 20:30
[QUOTE="amigo6"]Ja mam dnes rovnaky problem. Vzdy mi to stiahlo program iba na jeden den. Skusal som to viackrat ale vzdy iba na pda. Inac program stahujem na 8 dni.[/QUOTE]
hm.. no vypada to na problem s letnim casem. Mrknu na to ...
pidot (28)|31.3.2008 09:38
Asi na to kašli, dneska už to zase všechno funguje perfektně jak má;-) Asi to byl jen opravdu nějaký problém s letním časem a vzhledem k tomu že ten se mění pouze 2x do roka, tak to přežijem bez větších problémů. Každopádně díky
amigo6 (10)|31.3.2008 11:20
Mozem potvrdit. Po polnoci mi stiahlo cely program bez problemov.
RStein (2012)|4.4.2008 19:25
Protoze se mirne zmenilo generovani Id pro dny v TV Programu, tak jestli nekdo pouzivate muj updater, zmente si v souboru download.config hodnoty techto klicu.

[add key="StartDate" value="20080404"/]
[add key="StartDateValue" value="1207260000"/]
FALCO_01 (32)|4.4.2008 21:54
Funguje skvěle! :) Mnohokráté děkuji!!
wendolf (1)|8.4.2008 12:17
Mám Qtec 9100 s WM 6, nainstalil jsem si tvp_today.cab, nicmene kdyz nastavim do today, mam pouze prazdne pole. Poradte prosim, jak zprovoznit, diky....
joudaman (23)|8.4.2008 13:00
Zřejmě jsi nečetl celé téma. No, dobře 91 stránek je dost. Zkus tedy na staně 78 můj popis. Jinak Ti musím s politováním oznámit, že today verze mi přestala fungovat na konci roku 2007 (v roce 2008).
RStein (2012)|26.5.2008 18:26
Sestaveni URL = vyznam konstant je zrejme z config souboru u meho downloaderu
[CODE]
///
/// Vytvožení plného URL včetně dynamických částí
///

///
///
private string buildUrl(string source)
{
if (!source.Contains(DAY_URL_KEY))
{
return source;
}
int daysToDownload = int.Parse(ConfigurationManager.AppSettings[GlobalConstants.CONFIG_DAYS_TO_DOWNLOAD_KEY]);
int dayOffsetValue = int.Parse(ConfigurationManager.AppSettings[GlobalConstants.CONFIG_DAYOFFSET_KEY]);
int dayBeginValue = int.Parse(ConfigurationManager.AppSettings[GlobalConstants.CONFIG_STARTDATEVALUE_KEY]);
string queryStringKey = ConfigurationManager.AppSettings[GlobalConstants.CONFIG_DAYQUERYSRING_KEY];
string beginDateToParse = ConfigurationManager.AppSettings[GlobalConstants.CONFIG_DATE_STARTDATE_KEY];
DateTime beginDate = DateTime.ParseExact(beginDateToParse, "yyyyMMdd", CultureInfo.InvariantCulture);
DateTime currentdate = DateTime.Now;

StringBuilder urlComplement = new StringBuilder();
urlComplement.Append("&");

TimeSpan diff = currentdate - beginDate;
int currentOffset = dayBeginValue + (diff.Days * dayOffsetValue);
string encodedQueryStringkey = HttpUtility.UrlEncode(queryStringKey);
for (int i = 0; i < daysToDownload; i++)
{
urlComplement.Append(encodedQueryStringkey);
urlComplement.Append("=");
urlComplement.Append(HttpUtility.UrlEncode(currentOffset.ToString()));
urlComplement.Append("&");

currentOffset += dayOffsetValue;
}


string url = urlComplement.ToString();
Trace.WriteLine("Dynamicka cast url: " + url);


string retUrl = source.Replace(DAY_URL_KEY, url);
Trace.WriteLine("cele url: " + retUrl);
return retUrl;
}

#endregion IDisposable Members
[/CODE]

Honzam75 (130)|13.7.2008 17:50
Ahoj,
da se jeste nekde stahnout tvp free program pro VGA? Mam jenom pro qvga a na ppc je to hrozne mrnavy :)
Tony26 (15)|27.8.2008 21:12
Seznam dostupných kanálů na serveru se rozšířil tak jsem upravil TV Downloader .. poslední verze je dostupná zde
landys_ce4you (119)|5.10.2008 19:00
Ahoj Míro,
nějak se mění obsah zdroje dat... Když si stáhnu program na týden, obvyklé déle než na 5 dnů není a ČT1 a ČT2 ani to ne. Docela mě to mrzí, jezdívám na celý týden pryč.
Taky popis programu - někde není vůbec, na některých programech je zase takový, že se na displij nevejde. Většinou bývají požadované informace až na konci, nedalo by se udělat nějaké rolování?
Díky, Petr
Zdenek Malinsky (9781)|4.11.2008 13:41
V další diskuzi pokračujte zde.