Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

Lobo_ce4you (514)|23.1.2008 15:06
2Viking11: díky za 320x240 verzi. Myslím, že když sem dáš účet paypal nebo číslo účtu, že se najdou slušní lidi, kteří ocení tvoji snahu i finančně.

2MilaCzeque: to samé platí i tvůj program. Když sem dáš nějakou možnost jak ti přispět, tak nebudu otálet. Softu mám koupenýho spoustu, tak nevidím důvod proč nepodpořit české programátory za super programy.
Lupus1 (65)|23.1.2008 15:33
2lobo: Tohle je slusna nabidka od slusneho cloveka (a vazim si ji), teoreticky by to tak urcite fungovat melo, ale...

...na tohle tema je uzasna rekl bych az "psychologicka studie", kterou najdete na strankach autora skutecne spickove aplikace iTV (stejna funkce programu, ale pro desktopova Windows - stranky jsou )http://www.kuma.cz) - podivejte se do diskuze a zjistite, jak autor spolehal uplne stejne na "dobrovolne prispevky". Skutecnost pak byla takova, ze z celkoveho poctu cca 5000 uživatelů mu prispelo nekolik malo desitek lidi (mozna i min). Dalsi legrace nastala, kdyz se rozhodl svuj program zpoplatnit (velice nizkou castkou!). Reakce byly veskrz podobne jako od Majkl7 apod. na tomto foru - hysterie ve stylu "jakto ze si autor dovoli za svuj program neco chtit!"...

No, na dobrocinnost bych v tomto state vazne moc nesazel:) Ale pokud se prida i MilaCzeque, muzeme si tento socialni pokus klidne zopakovat...:cool:
lazyus (2)|23.1.2008 15:57
[QUOTE="Majkl7"]To: MilaCzeque

Opravdu výborná, finální verze. Mnohokrát díky za tvou snahu a přeji úspěšné zvládnutí zkoušek.

:D :D [/QUOTE]

Jo to vis, to se to dekuje a preje kdyz po tobe nikdo nic nechce. No hlavne aby autorovi programu nadseni vydrzelo a nechtel taky za to nahodou penize a hlavne aby uz mel po zkouskach, jinak uvidi co mu majkl7 a spol. zaprejou. Jojo, staci se jenom zminit o tom ze nic neni zadarmo a uz ho par lidi (protoze slusnej clovek tohle nekomentuje) vesi na nejvyssi strom.

Jestli chtel Viking za svoji praci zaplatit, coz se mu nedivim, tak je to jenom jeho vec a nikdo nema pravo mu do toho kecat, rozhodne ne nikdo s tech co maj doma piratsky windows a hry stazeny z rapidu, protoze normalni clovek kterej si software kupuje by se nad timto vubec nezastavil a pripadalo by mu to zcela normalni.
Kibitz (212)|23.1.2008 16:15
[QUOTE="Lobo"]2Viking11: díky za 320x240 verzi. Myslím, že když sem dáš účet paypal nebo číslo účtu, že se najdou slušní lidi, kteří ocení tvoji snahu i finančně.
[/QUOTE]

:yes: nebo pridat info k donate do aboutu programu, kdyz uz z toho bude freeware :)
lazyus (2)|23.1.2008 16:22
[QUOTE="headquest"][QUOTE="Lobo"]2Viking11: díky za 320x240 verzi. Myslím, že když sem dáš účet paypal nebo číslo účtu, že se najdou slušní lidi, kteří ocení tvoji snahu i finančně.
[/QUOTE]

:yes: nebo pridat info k donate do aboutu programu, kdyz uz z toho bude freeware :) [/QUOTE]

No muze to zkusit a ten druhej programator taky, uz ted sem zvedavej kolik mu prispeje Majkl7 kdyz uz je tim programem tak nadsenej...
Shemik_ce4you (107)|23.1.2008 16:38
Ja myslim, ze neni nadseny z programu, ale z jeho ceny :$: potazmo ze vseho zdarma. (ja musel:D )

Jinak souhlasim s nazory, ze platba za Vikinguv program je v poradku, nehlede k tomu, ze ji predem avizoval. Jen nekteri nectou, nebo sem vlitnou bez zkoumani predchozi debaty a po zjisteni, ze to neni zadaco delaji zavery a soudy a dekuji za dosavadni praci, tak, ze uz staci jen dodatek "dekujeme, odejdete", ale sami by si pro kacku nechali koleno vrtat, kdyz jsou schopni, tak rychleho podekovani a zaveru za neco do ceho je nikdo nenuti. :sarcastic:

Jinak pokud bych vedel kam, tak take rad prispeji, pouzivam Miluv programek a jsem s nim spokojeny tak, ze nemam potrebu zkouset nic dalsiho. Vikinguv programek vypada take hezky, ale byla to jen nahoda, ze se tu Miluv objevil driv, tak jsem si oblibil ten :)
Shemik_ce4you (107)|23.1.2008 16:44
Jen me jeste napada, zda by neslo na aktualizacni strance zvysit pocet dni pro stazeni TV-programu, tech necelych 14 dni, nebo kolik to tam je mi pripada malo (tedy pokud program na tak dlouhou dobu dopredu vubec vychazi, tim si take nejsem jisty, tak nevim jestli nerikam, nebo spise nechci neproveditelnou blbost, tak me kdyztak opravte). Takhle mesic by nebyl spatny, co Vy na to, ostatni :)) :?:
Marlboroman (28)|23.1.2008 17:36
Zdravim. Pokusil jsem se stahnout posledni (tak vychvalovanou) verzi TV Program.exe
I kdyz stahnu txt soubor z denpodni.cz a vlozim ho do stejneho adresare kam jsem ulozil program, po spusteni programu mam vse prazdne (pouze s tlacitky Do kalendare a Datum.
Projel jsem snad vsechny stranky diskuze od te doby co se zde program objevil a nic podobenho jsem nenasel:(
Muze mi nekdo napsat, co delam spatne?
Diky za pomoc
Marlboroman
Vampirelli (23)|23.1.2008 17:59

Měl jsem stejný problém jako Marlboroman, po spuštěná tvupdate mi to data nestáhlo a zůstala mi jen tlačítka. Ve složce tvprogram jsem měl vypsány nějaké systémové nesmysly místo textu o programech jako dříve. Musel jsem si to manuálně stáhnout dle předchozího návodu na fóru ze stránek ručně a přhrát soubor v MDA aby to zase chodilo a je to OK, uvidím co udělá další aktualizace
karlosmikos (36)|23.1.2008 20:59
Já jsem stahoval data včera a po nakopírování do PDA vče v pořádku, ale štve mně že když to tahám z webu musím vždy ručně zaškrtat všech svých 30 stanic:-( to už vážně neexistuje funkční TVupdate.EXE

Pokud ano prosím o upload zde, předem dík.
Vampirelli (23)|24.1.2008 10:46
Tak jsem dnes zkusit ten tvupdate a ten ručně stažený program stanic se mi opět přepsal těmi nesmysly a prográmek nezobrazoval opět nic krom tlačítek. Proto jsem musel opět přistoupit k ručnímu stažení na webu. Nevíte kde je chyba ?? Dále jsem dnes zkusti TV program na obrazovku dnes, ale nezobrazuje se mi zde vůbec nic, jen prázdné okénko bez textu. Díky za radu
Marlboroman (28)|24.1.2008 11:19
Edit:
vyreseno.....
jval (453)|24.1.2008 12:03
No chyba u TVUpdate bude asi ta ze stahuje stale z palm.sitina.cz a tam uz zdroj neni.
turista_ce4you (32)|24.1.2008 12:43
To: MilaCzeque
Dle mého názoru výborný prográmek...díky. Jenom se zeptám na jednu maličkost: musí být v okně "Právě dnes" u jednotlivých programů modrá podtržítka, která znepřehledňují seznam?
FOXXX (77)|24.1.2008 12:52
to nejsou jen podržítka, ukazoje to kolik programu uplynulo...
Marlboroman (28)|24.1.2008 15:23
[QUOTE="FOXXX"]to nejsou jen podržítka, ukazoje to kolik programu uplynulo...[/QUOTE]

nemysli ctverecky ktere opravdu znamenaji kolik poradu ubehlo, ale mysli modre podtrzeni prave vysilanych poradu.
Marlboroman
jkubovic (45)|24.1.2008 15:45
2 Marlboroman:
No ved tie podtrzitka nie su podtrzitka, ale ukazovatele, kolko programu prave ubehlo. Vsimni si, ze nie su pod celym nazvom programu, len v pripade, ked zacina. Je to velmi dobra pomocka.
Marlboroman (28)|24.1.2008 16:24
[QUOTE="jkubovic"]2 Marlboroman:
No ved tie podtrzitka nie su podtrzitka, ale ukazovatele, kolko programu prave ubehlo. Vsimni si, ze nie su pod celym nazvom programu, len v pripade, ked zacina. Je to velmi dobra pomocka.[/QUOTE]

uuuuuz to vidim:) tak toho jsem si hned ani nevsiml:)
Diky za info
Marlboroman
turista_ce4you (32)|24.1.2008 21:32
A proč je zobrazování právě probíhájícího programu je duplicitně?
FOXXX (77)|25.1.2008 08:22
[QUOTE="turista"]A proč je zobrazování právě probíhájícího programu je duplicitně?[/QUOTE]
abys to viděl i v přehledu "právě teď" a nemusel si rozklikávat každý kanál:sarcastic:
Majkl7 (29)|28.1.2008 12:53
[QUOTE="lazyus"][QUOTE="Majkl7"]To: MilaCzeque

Opravdu výborná, finální verze. Mnohokrát díky za tvou snahu a přeji úspěšné zvládnutí zkoušek.

:D :D [/QUOTE]

Jo to vis, to se to dekuje a preje kdyz po tobe nikdo nic nechce. No hlavne aby autorovi programu nadseni vydrzelo a nechtel taky za to nahodou penize a hlavne aby uz mel po zkouskach, jinak uvidi co mu majkl7 a spol. zaprejou. Jojo, staci se jenom zminit o tom ze nic neni zadarmo a uz ho par lidi (protoze slusnej clovek tohle nekomentuje) vesi na nejvyssi strom.

Jestli chtel Viking za svoji praci zaplatit, coz se mu nedivim, tak je to jenom jeho vec a nikdo nema pravo mu do toho kecat, rozhodne ne nikdo s tech co maj doma piratsky windows a hry stazeny z rapidu, protoze normalni clovek kterej si software kupuje by se nad timto vubec nezastavil a pripadalo by mu to zcela normalni.[/QUOTE]

Zcela souhlasím, nezachoval jsem se správně a autorovi Viking11 se tímto upřímě omlouvám. Doufám, že to pochopí. Mimochodem ITV je skvělý program, který dlouho užívám. Držím mu palce!
starzma (4)|28.1.2008 23:58
2Viking11: Už se těším na verzi 320x240. Troufám si odhadnout, že uživatelů s tímto rozlišením bude ještě hodně. Ještě jsem tvůj software nezkoušel, ale pokud bude fungovat, a bude schopen akceptovat jak textový soubor, tak se bude umět sám aktualizovat z internetu, např. přes Wifi, rád si koupím licenci. :))

2MilaCzeque: Ahojky, Tvůj program jsem už vyzkoušel a pracuje fakt super. Měl bych pár vylepšení:
* po startu se zobrazí "právě teď", focus je na seznamu kanálů. Pomocí šipek nahoru a dolu se mohu pohybovat po jednotlivých kanálech a dívat se tak na detaily. Šlo by prosím zvýraznit selektovaný kanál (tečkovaný focus není to pravé ořechové, lepší by byla změna pozadí) ?

* pokud se pohybuji nahoru a dolů po seznamu kanálů (pořadů), nešlo by zařídit, aby šipky doprava a doleva fungovaly tak, že budu přepínat jednotlivé stanice (náhrada vybírání stanice pomocí combo boxu) ?

* pokud mám TVProgram puštěný a vypnu PDA a později zapnu, neprovede se aktualizace obrazovky, ale zůstane tam původní obsah, akorát progress bary jsou zobrazeny naplno ...

* TVProgram využívá maximum obrazovky, a to je problém, nešlo by (konfigurovatelně - ne nutně) posunout začátek textu o 1-2 pixely a končit třeba taky 1-2 pixely rychleji?

* použití progress barů v obrazovce "právě teď"(včetně těch malých) je super, akorát mne trochu mate to, že každý je ve svém vlastním měřítku, které je odvozeno od délky programu.
Co takhle udělat progress bary do jednoho měřítka,tj. jako minimum dát nejstarší počátek právě hraného pořadu, jako konec pak nejpozdější konec z hraných programů. Progresy by začínaly každý ve své době a končily taky ve své době. Pravda asi by to bylo složitější na naprogramování, protože by bylo potřeba zobrazit polohu celého progresu a potom naznačit ve které části se nachází aktuální stav, ale to by možná šlo vyřešit kolmou čarou, která by mohla být jedna pro všechny pořady. Ještě bych uvítal zobrazení nestaršího a nejpozdějšího času.

Jinak opravdu skvělá práce.
Martin.
:yes:
jkubovic (45)|29.1.2008 07:25
2 starzma
No neviem ci to stoji za tu namahu tak sa zabavat s ukazovatelom priebehu programu a s casom. Ved ide len o informativnu funkciu. Skutocny cas zaciatku vysielania programu moze byt realne posunuty oproti planovanemu "papierovemu" rozpisu kludne aj o 15-20 minut - hlavne na komercnych staniciach.
Pokial by kazda stanica striktne dodrziavala casovy harmonogram (co sa urcite nestane:-), tak je to nieco ine. Ale takto to podla mna nema vyznam.
starzma (4)|29.1.2008 08:49
2 jkubovic :

Ahoj, já vím, že obzvláště komerční televize rozhodně nedodržují přesný vysílací plán, ale o to mi ani nešlo. Tady se spíš jedná o to, že ze současných progress barů nejsi schopen určit, jak dlouho program beží a poběží. Jen jsi schopen určit v jaké procentuální části se pořad nachází.

Způsob, který jsem popsal by jednak neměl být programátorsky náročný a jednak by jsi byl schopen vidět překrytí programů spolu s jejich poměrovým zobrazním délek. Už teď jsem spokojen, ale tohle by přehlednost určitě znásobilo.
Martin
Lupus1 (65)|29.1.2008 16:58
2starzma: Nakonec to asi stejne dopadne tak, ze uvolnim plnou verzi jako freeware... Jen tam zatim nebudu dodelavat synchronizaci (to by zabralo dost casu, ktery momentalne nemam). S textovym souborem z webu "denpodni" to funguje bez problemu.

Jen se ted musim dostat k masince s roziisenim 320x240, ale uz to vypada velmi nadejne - pak je to v podstate prace na jeden vecer posadit layout screenu a udelat instalacni setup. Tak jeste chvilku strpeni:)

Diky za podporu:)
Lupus1 (65)|5.2.2008 01:40
Zdravím!

Tak jsem se nakonec dokopal i k té verzi PPC320x240, jenom mi moje staré Vario z neznámých důvodů odmítá vracet správné aktuální datum - vrací o den míň, nevím proč, na jiných mašinách to chodí bez problémů...

Nakonec jsem opravdu uvolnil FULL verzi (až 32 stanic) jako FREEWARE, tak komu se program bude líbit, nechť ho užívá dle libosti:)

Bohužel v nejbližší době nebudu mít čas se tomuto projektu intenzívněji věnovat, tak berte program jak je, ještě jsem ho trošku doladil, hlavně SP verzi.

TVP nabíhá trochu pomaleji (na začátku si zpracovává data), tak buďte trpěliví. Funkce plus jak co pužívat je popsáno při instalaci, popř. v této diskuzi o pár (dnes už dost:))) příspěvků dřive.

Trošku se to všechno zdrželo, omlouvám se, nebyl teď na to čas.

EDIT: Málem jsem zapomněl - do souboru 'tvp.ini' zapíšete stanice v pořadí v jakém chcete aby se vám zobrazovaly. Názvy musí přesně souhlasit s těmi z tvprogram.txt a pro správnou češtinu je musíte opět prohnat notepadem a uložit soubor v kódování Unicode (viz popis k tvprogram.txt)

Tady jsou odkazy:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Kibitz (212)|5.2.2008 01:44
V pohode! Dekuji! :)) Hned ho pujdu otestovat

pokud ho budu pouzivat, tak by nebylo od veci vedet kam ti poslat nejaky ten baksis :) ;)
Lupus1 (65)|5.2.2008 01:49
2headquest: V pohodě, nic za to chtít nebudu...:) Dělal jsem ho původně čistě jen pro sebe...
sikula05 (272)|5.2.2008 23:48
Zdravím, s napětím jsem očekával uvolnění verze pro 320x240-hlavně po předcházející vášnivé diskuzi. Musím konstatovat /ale vím, že je to jen můj názor a nikomu ho nenutím/, že program ve srovnání s místním konkurentem /resp.s tím kdo byl první/ prohrál až tak, že už je odinstalovaný.Příšerně pomalé, nutnost kódování txt souboru-tak tím si to u mě tento prográmek pokazil.:no:
jval (453)|6.2.2008 07:45
Dopadl jsem uplne stejne.
Netrpelive ocekaval, nainstalil, pustil a:
Cestina v cudu, pomale atd., odinstalce.

Zustavam u puvodniho.
ihorak (107)|6.2.2008 10:14
Prosímtě taky jsem ho zkusil a je to přesně jak říkáš. Děsně pomalý! Nechápu to. Takže rád bych si stáhnul původní. Ale kde ho najdu? Ja ten na titulní (na první) straně aktuální? Nebo jak to je? ono přečíst skoro 90 stran je šíleně zdlouhavý. Takže kde je prosím poslední verze spolehlivého TV programu?


[QUOTE="sikula05"]Zdravím, s napětím jsem očekával uvolnění verze pro 320x240-hlavně po předcházející vášnivé diskuzi. Musím konstatovat /ale vím, že je to jen můj názor a nikomu ho nenutím/, že program ve srovnání s místním konkurentem /resp.s tím kdo byl první/ prohrál až tak, že už je odinstalovaný.Příšerně pomalé, nutnost kódování txt souboru-tak tím si to u mě tento prográmek pokazil.:no: [/QUOTE]
amigo6 (10)|7.2.2008 15:21
V prvom rade by som sa chcel podakovat MilaCzeque-ovi za jeho super Tv program.

No a v druhom rade take moje pozorovanie. Program si zvyknem stahovat na jeden tyzden dopredu. Potom vzdy po stiahnuti noveho programu ho cely preluskam a nahadzem si do kalendara programy, ktore by som rad videl. No a prave pri tom "browsovani" sa daje take naprijemna vec, ze z nicoho nic sa mi to vrati v zozname relacii na aktualne vysielany program danej stanice. Mne potom neostava nic ine ako sa vratit na miesto kde som skoncil (ak si to pamatam). Mam pocit, ze to nejako suvisi s ukazovatelmi ubehnuteho programu (so vsetkymi, nie len prezeranej stanice). Pritom starsie verzie mi to nerobili. Je to taka ficura alebo bug? Ak je to bug, bol by som vdacny za jeho odstranenie.

Vdaka
starzma (4)|8.2.2008 09:46
2Viking11: Ahoj,
buď jsem to někde přehlédnul a nebo to nebylo napsáno, ale až teď jsem si všimnul, že TVP je napsaný pro WM5 a výše. Zkoušel jsem ho uchodit na PPC2003, ale zatím bezvýsledně. Co brání tomu, aby program běžel na PPC2003? Vypadá to jen na problém s .NET CF2 ...

Martin

[QUOTE="Viking11"]Zdravím!

Tak jsem se nakonec dokopal i k té verzi PPC320x240, jenom mi moje staré Vario z neznámých důvodů odmítá vracet správné aktuální datum - vrací o den míň, nevím proč, na jiných mašinách to chodí bez problémů...

Nakonec jsem opravdu uvolnil FULL verzi (až 32 stanic) jako FREEWARE, tak komu se program bude líbit, nechť ho užívá dle libosti:)

Bohužel v nejbližší době nebudu mít čas se tomuto projektu intenzívněji věnovat, tak berte program jak je, ještě jsem ho trošku doladil, hlavně SP verzi.

TVP nabíhá trochu pomaleji (na začátku si zpracovává data), tak buďte trpěliví. Funkce plus jak co pužívat je popsáno při instalaci, popř. v této diskuzi o pár (dnes už dost:))) příspěvků dřive.

Trošku se to všechno zdrželo, omlouvám se, nebyl teď na to čas.

EDIT: Málem jsem zapomněl - do souboru 'tvp.ini' zapíšete stanice v pořadí v jakém chcete aby se vám zobrazovaly. Názvy musí přesně souhlasit s těmi z tvprogram.txt a pro správnou češtinu je musíte opět prohnat notepadem a uložit soubor v kódování Unicode (viz popis k tvprogram.txt)

Tady jsou odkazy:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]
00263133_tvp_error1_ZXc6.png
MilaCzeque (109)|10.2.2008 23:35
starzma:
1) tečkový focus: jj, focus tam původně byl, jenom nebyl nikdy splněný ten správný if, na právě teď jsem nechal jen tečky, vypadalo to jinak příšerně

2) šipky na přehazování: šlo, ale zas by se nedalo přehazovat mezi jednotlivými prvky

3) aktualizace po vypnutí: jj, vím o tom, holt ťapni na combobox a ono se to překreslí

4) posunutí textu o 2 pixely: jsou tam, díky, vypadá to líp

5) měřítko: jj, skvělý nápad, jenom trochu nedomyšlený, jsou televize, které vysílají třeba petihodinové pořady, pak by z měřítka nebylo poznat vůbec nic, teď jsou tam pravidla:
a) začátek progressbaru je minimum ze začátků pořadů, které začaly před méně, než dvěmi hodinami, zaokrouhleno na celou hodinu dolů
b) začátek progressbaru je maximum z konce pořadů, které skončí ze méně, než dvě hodiny, zaokrouhleno na celou hodinu nahorů
začátek a konec pořadu se zobrazí po tap&hold na příslušném pořadu(neplatí pro WM2003)

amigo6:
chyba opravena

Určitě jsem tam udělal chyby zbrusu nové, tak až nějakou najdete, hlaste ji sem.

MilaCzeque
starzma (4)|11.2.2008 11:06
2 MilaCzeque:

Ahojky, tvůj poslední release je téměř dokonalý :yes: . Děkuji za Tvou práci.


* pokud mám TVProgram puštěný a vypnu PDA a později zapnu, neprovede se aktualizace obrazovky, ale zůstane tam původní obsah, akorát progress bary jsou zobrazeny naplno ...

> 3) aktualizace po vypnutí: jj, vím o tom, holt ťapni na combobox a ono se to překreslí


Ano máš pravdu, stačí kliknout na progressbar, ale ty kliky musí být dva, protože při jednom kliku se COMBO rozbalí. Takhle budu sedět u TV a jen PDA zapnu, podívám se a potom zase vypnu. Stačí mi jedna ruka ;o).

Nápověda :

a) První metoda je zachytávat zprávu WM o zapnutí :

Notify Reference
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa928041.aspx

CeRunAppAtEvent
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa932775.aspx

b) Druhá metoda je zapamatovat si čas poslední aktualizace obrazovky "právě teď" a v případě, že čas poslední aktualizace a aktuální čas jsou od sebe hodně rozdílné, uděláš "update".

* pokud se pohybuji nahoru a dolů po seznamu kanálů (pořadů), nešlo by zařídit, aby šipky doprava a doleva fungovaly tak, že budu přepínat jednotlivé stanice (náhrada vybírání stanice pomocí combo boxu) ?

> 2) šipky na přehazování: šlo, ale zas by se nedalo přehazovat mezi jednotlivými prvky


Tady jsme si asi nerozuměli co jsem měl na mysli.

Dneší funkcionalita :

a) Focus je na COMBO, šipky nahoru/dolů i doprava/doleva způsobují změnu v ComboBoxu (přepínání kanálů nebo obrazovky "právě teď")

b) Focus je na seznamu pořadů, šipky nahoru/dolů způsobují pohyb v seznamu pořadů a aktualizaci okna s detailem o pořadu. Šipky doprava/doleva nedělají nic.

c) Pokud jsem na COMBO, nevím jak se pomocí tlačítek (ne ťáp) posunout na seznam pořadů.

Měl jsem takový nápad, že šipky nahoru/dolů budou vždy způsobovat pohyb po seznamu pořadů bez ohledu na fokus. Šipky doprava/doleva budou vždy přepínat vybraný kanál a nebo obrazovku "právě teď".

Technicky bych to řešil tak, že si na dialogu chytneš událost WM_KEYDOWN a odfiltruješ šipky, takže nikdy nepřijdou do COMBA. V případě, že se bude jednat o šipky, provedeš akci místo klávesy programově. Fokus budeš při příchodu šipek udržovat na seznamu pořadů.
Pokud by to byl velký problém, může to být kterékoliv jiné HW tlačítko.



Vím, že jsi udělal kus práce a díky za ni. Co se týká progressbarů, nemyslel jsem, že by Tvé řešení muselo kopírovat můj požadavek, spíše jsem se snažil sdělit myšleku. To jak jsi udělal dvoubarevné progressbary je dokonalé a díky moc za to.

Tvůj program už teď funguje na výbornou, jsem velmi spokojen a budu ho používat ;o). Těmito nápady se jen snažím o vylepšení již velmi dokonalého programu. Je pravděpodobné, že jiní uživatelé budou mít zájem o jinou funkcionalitu a chápu že nemůžes splnit vše a pro všechny.

Protože se jedná o freeware, neuvažoval jsi o zveřejnění zdrojových souborů na některém že serverů (např. Codeproject.com). Tvůj program je podle mne natolik dobrý, že by mohl vyhrát některou ze soutěží, které CodeProject pořádá. Navíc tímto způsobem má každý možnost si program upravit podle svých potřeb a požadavků.

Díky moc
starzma
Aaaik (123)|11.2.2008 15:36
Díky za další verzi pro 2003. Mám pouze dva dotazy.
1)ztratil se mi Konec(Exit). Horní křížek prg. nevypne, zůstane v běhu na pozadí.
2)nešel by ztenčit horni progressbar? Mohl by být stejně tenký, jako v přehledu.
Jinak moc prosím o zachování "jednouduchosti", nepřidával bych další možné fce.(maximálne bych integroval Tvupdate od Eddie_cz, ale to už by asi bylo moc dobrý) Díky
Tony26 (15)|19.2.2008 20:22
Zdravim, nechal jsem se castecne inspirovat RSteinem a vytvoril TV downloader, programek pro download program.txt souboru jenz pouziva TV Program od MilaCzeque. (Timto mu posilam dik za vyborny programek:yes: ) TV downloader po stisknuti tlacitka proste stahne do pozadovaneho adresare potrebna data coz staci treba jednou za tyden. Spousti se primo z PDA a tak nepotrebuje k praci PC nebo ActiveSync. Na uvodni stranku jsem umistil odkaz na zdroj dat a tak se jim snazim vyjadrit dik. Nastaveni programu je snad snadne. A dulezite program je mozno pouzivat jako freeware.
meilik (93)|19.2.2008 21:02
Moc pekny diky
Aaaik (123)|20.2.2008 01:19
Pro WM2003 bohuzel nefunguje. Presneji nacte tvprogram.txt, ale nelze pak spustit TVProgram by MilaCZeque. Pokud vratim povodni tak spustit jde. Dela to jeste nekomu? Dik
Tony26 (15)|20.2.2008 08:27
TV downloader byl vyvijen & zkousen na WM2003SE (Acer n50) QVGA (320x240) . Zkousel jsem to na .NET CompactFramework 1.0 SP2 (1.0.3316) ale patrne to pojede na jakemkoliv .NET Frameworku.
@Aaaik: Spise bych videl problem v nastaveni .. co je v tom stazenem souboru?
macula_ce4you (691)|20.2.2008 09:39
Ať je to vše po kupě. Další (velice hezký) TV program.



Info
Diskuze
turista_ce4you (32)|20.2.2008 10:24
TV downloader je přesně to, co mi chybělo jako doplněk k TVprogramu. Oběma autorům prgramů vřelé díky za jejich obětavou práci.
Aaaik (123)|20.2.2008 15:15
[QUOTE="Tony26"]TV downloader byl vyvijen & zkousen na WM2003SE ... Spise bych videl problem v nastaveni .. co je v tom stazenem souboru?[/QUOTE]Problem uz dnes neexistuje(!?) Behem vecera zkouseno nekolikrat, prejmenovavany soubory a spustit slo jen se starsim tvpr..txt. Dnes to chodi i s tema co vcera nesly...(asi trucovalo PDA nebo ja:-)

Diky za soft a omluva za zdrzovani.
jval (453)|21.2.2008 08:02
Me ten downloader nejde naistalit, na konci vyhodi hlasku.

A problem has occured with tmarshaller.exe

Nevite nekdo co s tim?
sysoft (21)|13.3.2008 15:00
tvdownloader mi nejede pri kliknuti na download mi skoci hlaska ze mam nainstalovat NETCFv35.Messages.EN.wm.cab a to mam nainstalovany net2 :( jde nekde sehnat ten soubor ?
Ppp2 (60)|13.3.2008 16:11
WM6 hlasi, ze to pro nej neni a odmita se nainstalit. :oops: Nebyla by prosim verze i pro WM6? :))
Tony26 (15)|13.3.2008 22:14
v pripade ze nezafunguje cab soubor (at uz z jakehokliv duvodu) zkuste jednoduse rozbalit do nejakeho adresare nasledujici zip soubor (obsahuje stejne soubory jako cab) Mimochodem je mozne jej spustit i na PC.
pidot (28)|30.3.2008 11:31
Dnes jsem přišel na pravděpodobnou chybu v programu TVDownloader - když jsem zadal že chci stáhnout program na 20 dní pro vybrané stanice, stáhnul mi jen dnešní den a tváří se jako že je vše OK. Zkoušel jsem to pro jistotu i na PC a stejný problém. Jinak je to perfektní a opravdu často používám, takže díky díky;-)
Tony26 (15)|30.3.2008 12:08
[QUOTE="pidot"]Dnes jsem přišel na pravděpodobnou chybu v programu TVDownloader - když jsem zadal že chci stáhnout program na 20 dní pro vybrané stanice, stáhnul mi jen dnešní den a tváří se jako že je vše OK. Zkoušel jsem to pro jistotu i na PC a stejný problém. Jinak je to perfektní a opravdu často používám, takže díky díky;-)[/QUOTE]
Maximalni pocet dni jsem umyslne nijak neomezoval, ale naopak jsem se snazil vse udelat co nejvice obecne. Je ale nutne jej nastavit s ohledem na moznosti serveru odkud data cte. Duvod je ten, aby nebylo nutne neco menit v pripade ze se neco na serveru zmeni. Ze stejneho duvodu je tam i zalozka 'http', kde je mozne upravit format http commandu.
pidot (28)|30.3.2008 12:20
Není to tím počtem dnů, zkoušel jsem i 7 a 3 a vždy se stejným výsledkem jak na PC tak na PDA. Nikdo jiný tento problém nezaregistroval? Až doteď vše fungovalo spolehlivě a to jsem stahoval vždy pro 20 dní.