Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

Lobo_ce4you (514)|28.11.2007 11:55
A v čem je na stránce problém, že nejde stáhnout program na všechny zvolené dny? Třeba dneska to stáhne jen do 5.12., i když jsem vybral do 9.12., a na konci souboru je už výše avizovaná hláška:
[CODE]
Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded in
/DISK3/WWW/sitina.cz/palm/index.php on line 401

[/CODE]
MilaCzeque (109)|28.11.2007 19:22
Občas nestihne vygenerovat celý program včas, asi ho moc zatěžujete autoupdatama:-). Ale daleko zajímavější je, že televizní noviny mají místo i malé L. "TeIevizní noviny". (přestože na sms.cz to tak není).

Google našel:
http://www.olomouc.cz/tvprogram
http://www.plzen.cz/tvprogram

Že by si vypůjčovali program na palm.sitina.cz?

Zajímavé, nápisy, že další publikování je zakázané a samy si půjčují data jinde:-).

MilaCzeque
Lobo_ce4you (514)|28.11.2007 19:40
Horší je, že mě se program na všechny dny nevygeneroval už pět dní. Pořád to hlásí na konci souboru tu chybu. Jde to nějak vyřešit? Zkouším to stáhnout ráno, odpoledne i večer, ale pořád stejná chyba :(
MilaCzeque (109)|28.11.2007 23:06
[QUOTE="Lobo"]Horší je, že mě se program na všechny dny nevygeneroval už pět dní. Pořád to hlásí na konci souboru tu chybu. Jde to nějak vyřešit? Zkouším to stáhnout ráno, odpoledne i večer, ale pořád stejná chyba :( [/QUOTE]
A co ti brání tu hlášku z toho souboru odstranit? Třeba v pocket wordu?

MilaCzeque
Lobo_ce4you (514)|29.11.2007 07:19
Nejde o tu hlášku, ale o to, že místo aby to vygenerovalo program na všechny možné dny dopředu, tak to vygeneruje vždycky jen cca polovinů dnů, i když zadám všechny.
turista_ce4you (32)|29.11.2007 08:08
Vyborný prográmek, na který jsem dlouho čekal, a za který patří autorovi poděkování. Jen bych se chtěl zeptat, zda by nešlo implementovat "update" (stahování dat) přímo do nabídky programu, aby nemusely být na ploše 2 ikony.
jval (453)|29.11.2007 10:10
MilaCzeque:

A jak to vlastne vypada s today pluginem, ktery je zminovan na strance 60 teto diskuze??

Pokracuje nejaky vyvoj nebo je to v tom stadiu obcasneho zaseku???
Ace-steal (45)|29.11.2007 14:12
Ad tahle hlaska:
[QUOTE]Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded in [/QUOTE]
..to mate z toho, ze jste se na to vrhli jak kobilky, kazdej linej to necha tahat na maximum dni, misto toho, aby si stahl vzdy jen na jeden den jen tolik, kolik potrebuje. :no:
Nedivil bych se, kdyby to palm.sitina.cz zabalil (mandark), nebo tam dal timelimit na 1 sec !!!


Majkl7 (29)|29.11.2007 16:10
Ja radeji porad aktualizuji 1x za tyden rucne, nez aby se zarazilo vsechno.

Mili pratele, jestli kvuli temto novym aktualizacim ohledne automatickych updatu palm.slitina zavre kram, tak Vam urcite hodne lidi podekuje.

Schyluje se k tomu, ze budeme vsichni bez TV programu, tak premyslejte.

Dekuji :D
MilaCzeque (109)|29.11.2007 16:44
[QUOTE="jval"]MilaCzeque:

A jak to vlastne vypada s today pluginem, ktery je zminovan na strance 60 teto diskuze??

Pokracuje nejaky vyvoj nebo je to v tom stadiu obcasneho zaseku???[/QUOTE]

Vývoj ustal, když jsem začal psát samostatnou verzi, tady je dnešní kompilace s nejnovějším enginem, jsou tam ikony na pevno a očekává soubor tvprogram.txt ve /Windows/tvprogram.txt (stačí verze bez popisků, stejně je neukazuje). Jinak je asi bez bugů, ale za nic neručim, today pluginy jsou ošidný.

MilaCzeque
jval (453)|30.11.2007 07:51
diky
joudaman (23)|30.11.2007 08:34
Today plugin funguje k mé spokojenosti. Obdivuji Vás všechny co tu děláte pro ostatní.
Jen k tomu today pluginu. Nešlo by místo složeného loga vlevo zobrazovat loga zobrazovaných stanic? Bylo by možné k prográmku přidělat konfigurační soubor (barva časového průběhu, čas refreshe, velikost fontu, umístění txt souboru, stanice,které se mají zobrazit-nebo alespoň počet?
MilaCzeque (109)|30.11.2007 09:57
[QUOTE="joudaman"]Today plugin funguje k mé spokojenosti. Obdivuji Vás všechny co tu děláte pro ostatní.
Jen k tomu today pluginu. Nešlo by místo složeného loga vlevo zobrazovat loga zobrazovaných stanic? Bylo by možné k prográmku přidělat konfigurační soubor (barva časového průběhu, čas refreshe, velikost fontu, umístění txt souboru, stanice,které se mají zobrazit-nebo alespoň počet?[/QUOTE]

Šlo, ale nemám na to čas (a v případě log televizí ani chuť, potřebují totiž
a) sehnat je ve správné velikosti(38x22 pixelů)
b) dodělat jim 1 barevnou průhlednost(barvou ktera se nikde nevyskytuje, třeba fialová) - "děsná piplačka".
c) .bmp, 256 barev, nebo 16777216 barev
).

Barva průběhu se bere systémová aby to ladilo s tématem, font stejně tak, stanice ukazuje všechny(max 200), které najde v tvprogram.txt, takže to ovlivňujete tím, co si stáhnete. Refresh je jen, když je co refreshovat a plugin je vidět na obrazovce.

edit: Dodáte-li mi obrázky které tam chcete(ve formátu, který chci já), přidám je tam.

MilaCzeque
toorek (251)|30.11.2007 13:16
Může sem někdo dát screnshoty toho pluginu?
MilaCzeque (109)|30.11.2007 13:22
[QUOTE="toorek"]Může sem někdo dát screnshoty toho pluginu?[/QUOTE]
Jsou několik stran zpět.

MilaCzeque
Ace-steal (45)|30.11.2007 16:04
MilaCzeque:
Today Plugin vypada dobre, i kdyz pro me tohle uz neni (nejsem zas az tak velkej TV maniak ;-)

Ale podelim se s poznatky:

narazil jsem jen na drobnej problem s kopii noveho datovyho souboru do /windows. Ten plugin stale "drzi" soubor otevreny a proto se mi nepovedlo nahrat mu tam novej. Musel jsem ten plug-in deaktivovat, nahrat novy a pak zase aktivovat. V horsim pripade by tam byl potreba i SR.

Loga jsou fakt necitelny a to at by byly jakykoliv. Co treba jen tucny nazev textem misto grafiky? A nebo jen tooltip na Tap&Hold?
00250185_Screen_SBg.jpg
MilaCzeque (109)|30.11.2007 17:34
Njn, to je tak, když cílové PDA má VGA.V tom případě to bude chtít i poloviční ikony(nebo se vrátím zpět k čistě textovým popiskům). Ano, tvprogram.txt se nemůže přepsat za dobu běhu pluginu, načítají se z něj data(už jste zkoušel někomu vyrvat televizní program, když si ho čte?:-). Vypnutí a zapnutí pluginu je oficiální postup(a SR není potřeba, po ukončení pluginu se soubor odemkne).

Mezitím jsem spravil pár drobností v tv programu. Už mu nevadí chybová hláška v .txt(ale zase nesmí název televize začínat na špičatou závorku)

Přidal jsem možnost používat jiné barvy, program používá barvy z "theme.bin v adresáři s .exe, pokud ho nenajde, použije defaultní barvy.

Přidána ikona od k.karla, tímto mu za ní veřejně a oficiálně děkuji. Díky k.karle!

A přikládám žlutý theme by Majkl7.

MilaCzeque
RStein (2012)|30.11.2007 17:41
MilaCzeque - proc nepouzijete na nacteni programu pametove mapovany soubor a po vypsani udaju ho zase neuvolnite?
Urcite je to setrnejsiz hlediska spravy pameti (sam jste tady v tematu zminoval, ze plugin je dost "rozezrany") a nemusite zamykat soubor po celou dobu zobrazovani pluginu...

Edit: A dobre by bylo i tlacitko, kterym se na chvili refresh udaju vypne. Stavajici nactene udaje si budete drzet ve svych kolekcich.
MilaCzeque (109)|30.11.2007 17:50
RStein: On je to paměťově mapovaný soubor. Na začátku se celý projede a ukládají se jen hodiny a pointery na texty(je to ďábelsky rychlé). Kdybych ho odalokoval, přestanou mi pointery platit. (Dobře, mohu si tedy uchovávat offsety od začátku souboru, ale zase mapovat a odmapovat pro každý vykreslený řádek? To je zběsilost. A pokročilejší cachování psát nemá smysl.)
Edit: Já jsem od doby co jsem psal o rozežranosti tiše přešel na lepší a rychlejší řešení. Tv plugin a tv program používají stejný "engine".

MilaCzeque
RStein (2012)|30.11.2007 17:59
To jsem nemyslel stale odmapovavat soubory - ale preci pri kazde udalosti WM_PAINT nema smysl cist udaje znovu.
Ja ve svych pluginech nactu jen cast udaju do svych objektu- ty maji nejakou dobu platnosti (bud stanoveny cas nebo nejaka aktivita uzivatele) a po dobu platnosti se vykresluji, ale soubor (datovy zdoj) je uzavren.
A alokuji svuj RAII wrapper pro pametove mapovany soubor, ktery garantuje, ze je lokalni promenna automaticky uvolnena po novem nacteni udaju, tzn. ze uzavru cely soubor

[CODE]
class MapViewOfFileInfo
{
public:
HANDLE FileHandle;
HANDLE FileMappingHandle;
LPVOID FileBegin;
DWORD FileLength;
void Close()
{
::UnmapViewOfFile(FileBegin);
::CloseHandle(FileMappingHandle);
::CloseHandle(FileHandle);
}

~MapViewOfFileInfo(void)
{
Close();
}

};

typedef MapViewOfFileInfo* LPMapViewOfFileInfo;



[/CODE]


Pak v jakekoli metode mohu pozadat o pametove mapovany soubor - mappingInfo je adresa automaticke promenne na zasobniku.
Pote jen nactu bleskove data do potrebnych objektu a na konci metody je automaticky vyvolan destruktor mappingInfo a soubor se uvolni.



[CODE]
bool FileAccessComponent::CreateMapViewOfFile(const std::wstring &fileName, LPMapViewOfFileInfo mappingInfo)
{
HANDLE hFile = CreateFile(fileName.c_str(),
GENERIC_READ,
0,
NULL,
OPEN_EXISTING,
FILE_ATTRIBUTE_NORMAL|FILE_FLAG_RANDOM_ACCESS,
NULL);

if (!mappingInfo)
{
return false;
}

if (!hFile)
{
return false;
}


HANDLE hFileMapping = ::CreateFileMapping(hFile,
NULL,
PAGE_READONLY,
0,
0,
NULL);


if (!hFileMapping)
{
::CloseHandle(hFile);
return false;

}

LPVOID fileBegin = ::MapViewOfFile(hFileMapping,
FILE_MAP_READ,
0,
0,
0);


if (!fileBegin)
{
::CloseHandle(hFile);
::CloseHandle(hFileMapping);
return false;
}

mappingInfo->FileHandle = hFile;
mappingInfo->FileMappingHandle = hFileMapping;
mappingInfo->FileBegin = fileBegin;

mappingInfo->FileLength = ::GetFileSize(hFile, NULL);
return true;

}

[/CODE]
MilaCzeque (109)|30.11.2007 18:27
Souhlas, pro today plugin to smysl nemá, on celý WM_PAINT jenom překlopí už hotový obrázek, který se updatuje opravdu jen když je to nutné. Ale stejně, v paměti jsou struktury (cas, pointer_nazev, pointer_popis). Chci text ze souboru, otevřu skočím na to co chci, zavřu. Co když mi ale uživatel vymění mezitím obsah souboru? Budu číst nesmysly. A Windows mobile nemají funkci ReadDirectoryChanges(), tedy nemám šanci "lacině" poznat změnu(na velikost se spoléhat nedá). Proto to řeším tak, že se soubor nedá přepsat po dobu běhu aplikace.

Pro tv program to navíc smysl má, co když uživatel zascrolluje celý seznam odshora dolů, znamenalo by to několikeré(hodněkeré) otevírání a zavírání souboru, což rozhodně není levná akce.

offtopic: Uvedené řešení Vám nebude běhat pod WM2003SE(minimálně emulátor měl problémy). Já používám:
[CODE]
#if (defined _WIN32_WCE) && (_WIN32_WCE < 0x500)
hFile = CreateFileForMapping( filename, GENERIC_READ, FILE_SHARE_READ, 0, OPEN_EXISTING, FILE_ATTRIBUTE_NORMAL | FILE_FLAG_RANDOM_ACCESS, 0 );
#else
hFile = CreateFile( filename, GENERIC_READ, FILE_SHARE_READ, 0, OPEN_EXISTING, FILE_ATTRIBUTE_NORMAL | FILE_FLAG_RANDOM_ACCESS, 0 );
#endif
[/CODE]

edit: Aha! Koukal jsem na špatnou funkci, FindFirstChangeNotification je co chci(a je k dispozici) v tom případě to časem předělám.

MilaCzeque
RStein (2012)|30.11.2007 18:42
No ja ve strukturach/resp. objektech nemam zadne pointery do souboru, ale max. pointery/reference na udaje na ctene do pameti.
To vas pak moc netrapi, kdyz uzivatel zmeni soubor - proste pri pristim cteni ctete zcela jina data.
Jinymi slovy - vykreslovane udaje NEMAJI jiz vazby na udaje v souboru. Ale jestli jsem to dobre pochopil, menit tohle by vas urcite stalo hodne casu.

BTW: S tim kodem na WM 2003 Se jsem nemel nikdy problem.
A dokumentace k CreateFileForMapping rika "This function is deprecated for Windows Mobile-based devices. To create or open a file that can be used for memory mapping, call CreateFile."

Ad detekce zmeny souboru) API FindFirstChangeNotification.
Pro starsi verze CE (3 +) lze pouzit SHChangeNotifyRegister

A uz koncim s OT - kdyztak se presuneme do sekce Programovani. ;)
Majkl7 (29)|2.12.2007 17:10
Posledni verze od MilaCzeque je opravdu povedena !

Pekfektne funguje, krasne logo a take barvy na pozadi jsou presne tak jak maji byt -decentni a vkusne.

Moc dekuji za vsechny, kdo jsou spokojeni.

Super program a drzim palec !!! :yes:
mandark_ce4you (5)|5.12.2007 11:09
[QUOTE="MilaCzeque"]Občas nestihne vygenerovat celý program včas, asi ho moc zatěžujete autoupdatama:-). Ale daleko zajímavější je, že televizní noviny mají místo i malé L. "TeIevizní noviny". (přestože na sms.cz to tak není).

Google našel:
http://www.olomouc.cz/tvprogram
http://www.plzen.cz/tvprogram

Že by si vypůjčovali program na palm.sitina.cz?

Zajímavé, nápisy, že další publikování je zakázané a samy si půjčují data jinde:-).

MilaCzeque[/QUOTE]

jj, pro zajímavost jsem zkoušel, kdo všechno to publikuje...

co se týče toho timeoutu - program jako relikt běží na free pipni, kde je bohužel těch 5 vteřin nastaveno jako maximální doba běhu...

zkusím něco vymyslet, nejspíš to šoupnout jinam...
RStein (2012)|6.12.2007 10:29
Udelal jsme novou verzi.
1) V souboru RStein.SimpleWMDownloader.exe.muzete pomoci klice NumberOfDays nastavit, na kolik dni dopredu chcete stahovat program config (add key="NumberOfDays" value="3"/ ) - nastaveny 3 dny.
2) Jen pripominam, ze programy. ktere se stahuji, nmuzete upravit v souboru DownloadConfig.txt. Stejne tak muzete stahovat porady bez popisku (staci v url nastavit klic informace na 0). Vzdy ale musite mit v URL klic {DAYS_PLACEHOLDER}, kam synchronizer doplnuje informace, pro jake dny chcete stahnout program.

http://palm.sitina.cz/index.php?action=vytvor&prg%5B%5D=1&prg%5B%5D=2&prg%5B%5D=3&prg%5B%5D=4&prg%5B%5D=5&prg%5B%5D=6&prg%5B%5D=7&prg%5B%5D=8&prg%5B%5D=9&prg%5B%5D=15&prg%5B%5D=21&prg%5B%5D=25&prg%5B%5D=27&prg%5B%5D=29&prg%5B%5D=31&prg%5B%5D=55&prg%5B%5D=70&prg%5B%5D=72&prg%5B%5D=73&prg%5B%5D=74&prg%5B%5D=75&prg%5B%5D=78&prg%5B%5D=80&prg%5B%5D=81{DAYS_PLACEHOLDER}bookmark=2&txt=1&nazev=tvprogram&nazevpalm=Program+TV&informace=1";\storage card\Program Files\TVProgram\tvprogram.txt


[QUOTE="RStein"]Pokud by nekdo chtel stahnout program automaticky vzdy pri pripojeni PDA k pocitaci. :)

Synchronizer pro TV (Alfa verze):
Vlastnosti:
1) Desktopova aplikace (nebezi na PDA) napsana v .Net frameworku.
2) Automaticka synchronizace pri pripojeni zarizeni k ActiveSyncu.
3) Zkusebni verze - za nic nerucim, neexistuje instalacni program, stahuji se vzdy vsechny programy se vsemi popisky k poradum. Lze ale jednoduse upravit editaci URLv souboru DownloadConfig.txt.

Pozadavky:
Na pocitaci musi byt nainstalovan .Net Framework 2.0 (lze stahnout z adresy http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displaylang=en)
Na pocitaci musi byt nainstalovan ActiveSync.

1) Stahnete si synchronizer z adresy http://blog.renestein.net/__DOWNLOAD/TVSynchronizer.zip

2) Rozbalte soubory do adresare na svem pocitaci (napr. do Program files)
3) Otevrete v notepadu soubor DownloadConfig.txt a upravte cestu k souboru s programem na PDA (puvodne \storage card\Program Files\TVProgram\tvprogram.txt). Cesta k souboru s TV programem je na konci souboru PO STREDNIKU - vse, co je pred strednikem ani strednik samotny NIJAK NEMENTE. Soubor ulozte.
4) Spustte soubor RStein.SimpleWMDownloader.exe s parametrem -r. RStein.SimpleWMDownloader.exe -r
Aplikace prida podklic pod klic v registrech HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services\AutoStartOnConnect - muzete sami zkontrolovat pres regedit.

Pripojte PDA :)

[/QUOTE]
joudaman (23)|6.12.2007 11:45
Jakým způsobem se do toho konfiguračního souboru zadávají stanice, které se mají stahovat?
RStein (2012)|6.12.2007 12:59
Pole PRG

prg%5B%5D=1&prg%5B%5D=2
Tento zapis rika - stahuj stanici s ID 1, s ID 2.
Id stanic jsou ve zdrojovem kodu stranky
(td)ČT1  (/td)(td)(input type=checkbox name="prg[]" value=2)(/td)(td)
joudaman (23)|6.12.2007 13:27
Takže pokud jsem to dobře zeditoval, zde jsou ta ID, aby to ostatní měli snažší:

1 ČT1
2 ČT2
3 Nova
4 Prima
5 HBO
6 HBO2
7 ČS Film
8 Film+
9 Cinemax
10 Hallmark
11 Praha
12 Galaxie Sport
13 EuroSport
14 EuroSport2
15 ČT24
16 24cz
17 Jetix
18 Minimax
19 Anime+
20 Spektrum
21 Discovery
22 AnimalPlanet
23 National Geographic
24 Reality TV&
25 AXN
26 Romantica
27 Óčko
28 TV Paprika
29 Markíza
30 JOJ
31 STV1
32 STV2
33 TA3
34 TVP1
35 TVP2
36 Polonia
37 TVN
38 TVN7
39 Polsat
40 TV4
41 RTL
42 RTL2
43 SuperRTL
44 PRO7
45 SAT1
46 3SAT
47 ORF1
48 ORF2
49 ARD
50 DSF
51 VOX
52 ZDF
53 VIVA
54 VIVA+
55 MTV
56 MTV2
57 MTV Base
58 MTV Hits
59 VH1
60 VH1 Classic
61 Cartoon Network
62 Boomerang
63 TCM
64 Club
65 BBC Prime
66 ESPN Classic Sport
67 Extreme
68 Private Blue
69 Private Gold
70 CNN
71 Mezzo
72 Viasat Explorer
73 Viasat History
74 Filmbox
75 Zone Reality
76 RTL klub
77 TV2
78 Nonstop Kino
79 ČT4 Sport
80 Nova Cinema
81 Zone Reality
    Shemik_ce4you (107)|12.12.2007 16:28
    Prosim Vas, kde se to da stahnout, pripadne stoji to neco?
    Ten odkaz na zacatku tohoto tematu je nefunkcni.
    Dekuji za info. Shemik. :)
    MilaCzeque (109)|12.12.2007 17:07
    [QUOTE="Shemik"]Prosim Vas, kde se to da stahnout, pripadne stoji to neco?
    Ten odkaz na zacatku tohoto tematu je nefunkcni.
    Dekuji za info. Shemik. :) [/QUOTE]

    Poslední verzi jsem uveřejnil na 72. stránce tohoto vlákna. Program je na palm.sitina.cz(textový výstup). Asi bych si měl založit konečně další vlákno.

    MilaCzeque

    Shemik_ce4you (107)|12.12.2007 17:12
    Dekuji za info. Zaroven se omlouvam, jsem trochu lama na tyto veci, pojede to na WM5 v HTC P3300?
    Shemik_ce4you (107)|12.12.2007 17:20
    Instalace potvrzena jako uspesna, ale po nainstalovani nemohu najit ikonu ve slozce programy. Kde je :?: Dekuji za info.
    MilaCzeque (109)|12.12.2007 17:26
    [QUOTE="Shemik"]Dekuji za info. Zaroven se omlouvam, jsem trochu lama na tyto veci, pojede to na WM5 v HTC P3300?[/QUOTE]

    Pokud nepojede, budeš první kdo si stěžuje.

    MilaCzeque
    Shemik_ce4you (107)|12.12.2007 17:46
    Ja si nestezuji, ptal jsem se predem, abych neistaloval zbytecne. Nicmene jsem to stejne nevydrzel a a instalaci zahajil, probehla uspesne, ale postradam ikonu pro spusteni programu. Tam kde byvaji vsechny ostatni, ve slozce "programy" jsem ji nenasel. Kde ji hledat? Neudelal jsem neco spatne? Dekuji. S.
    karlosmikos (36)|12.12.2007 18:12
    to Milaczeque: moc dik za programe funguje super ale mel bych jednu pripominku: ten today plugin s mi moc nelibi protoze potrebuji mit na today spoustu jinych informaci a ne jen tv, ale bylo by super kdyby se po otevreni tvprogram zobrazila stranka s prehledem co zrovna ted bezi na programech ktere mam stazene.
    nevim jestli jsem to vyjadril spravne,proste to co se ukazuje na tom today pluginu mit jako prvni stranku po spusteni tveho softu.
    pokud by to nebyl moc velky problem myslim ze by to uvitalo vic uzivatelu:D
    MilaCzeque (109)|12.12.2007 18:16
    [QUOTE="Shemik"]Ja si nestezuji, ptal jsem se predem, abych neistaloval zbytecne. Nicmene jsem to stejne nevydrzel a a instalaci zahajil, probehla uspesne, ale postradam ikonu pro spusteni programu. Tam kde byvaji vsechny ostatni, ve slozce "programy" jsem ji nenasel. Kde ji hledat? Neudelal jsem neco spatne? Dekuji. S.[/QUOTE]

    Vim, ze si nestezujes, odesílal jsem tu zprávu aniz bych reloadnul stranku, melo to vyznit tak, ze si jeste nikdo nestezoval(na nefunkcnost v urcitem typu hw). Jestli jsi instaloval, tak to sis nainstaloval today plugin, dej si tvprogram.txt do adresare /windows/, a PAK si pust Start/Settings/Today/Items(nevim jak je to cesky) a zaskrtni TV. Today plugin je starsi a na vlastni nebezpeci.

    Samostatna aplikace(tvprogram.exe) se neinstaluje, jenom ji nekam ulozis a do stejneho adresare das tvprogram.txt.

    Procist si tohle vlakno od meho prvniho prispevku do nej by ti taky pomohlo.

    MilaCzeque
    MilaCzeque (109)|13.12.2007 01:49
    [QUOTE="karlosmikos"]to Milaczeque: moc dik za programe funguje super ale mel bych jednu pripominku: ten today plugin s mi moc nelibi protoze potrebuji mit na today spoustu jinych informaci a ne jen tv, ale bylo by super kdyby se po otevreni tvprogram zobrazila stranka s prehledem co zrovna ted bezi na programech ktere mam stazene.
    nevim jestli jsem to vyjadril spravne,proste to co se ukazuje na tom today pluginu mit jako prvni stranku po spusteni tveho softu.
    pokud by to nebyl moc velky problem myslim ze by to uvitalo vic uzivatelu:D [/QUOTE]

    Problém byl jak to tam přidat, abych zároveň zachoval jednoduchost aplikace, tj. nechci žádné menu ani tlačítka navíc. To jsem ale vyřešil, přibude do listboxu položka s nápisem "právě teď", jejíž volba vypíše požadované do toho listview. Teď jenom na to najít čas. Mimochodem, kdyby se někomu chtělo projít toto vlákno a z těch útržků co jsem tu psal sepsat uživatelskou dokumentaci, bylo by to supr.

    MilaCzeque
    karlosmikos (36)|13.12.2007 13:21
    ahoj jo to by stacilo, ale pokud by to slo, tak prosim nazvi tu zalozku tak aby se zobrazovala jako prvni a byla zobrazena hned po startu aplikace. je to serazeno podle abecedy asi ze?

    predem diky
    MilaCzeque (109)|16.12.2007 15:48
    Nová verze, přidal jsem přehled právě hraných pořadů, opravil nějaké drobné chyby a určitě nadělal spoustu dalších :-).
    Připomínky mi pište sem.

    MilaCzeque
    Žulda_ce4you (244)|16.12.2007 17:51
    Bezva, ale špatně to řadí v seznamu stanic, ČT je až na konci a Óčko ještě za ní.
    joudaman (23)|16.12.2007 17:51
    Nové verze jsou vždy o něco blíže k dokonalosti, stejně jako tato, i když... Má to jeden malý háček. Podpora české abecedy. V "Právě teď" se mi totiž vůbec nezobrazují ČT1, ČT2, ČT4, Óčko. V přehledu všech stanic je sice mám, ale až na konci. Tedy proběhne celá abeceda a pak teprve písmena s diakritikou. Nešlo by tuto drobnost odstranit? Bylo by hodně složite nakonfigurovat si vlastní pořadí stanic?
    Žulda_ce4you (244)|16.12.2007 18:25
    Mě se v právě teď zobrazují, verze pro WM2003.
    Jason_ce4you (260)|16.12.2007 20:24
    To:MilaCzeque
    Funguje perfekt díky...jen tak dál.:yes:
    karlosmikos (36)|16.12.2007 20:43
    to mila: super diky, ale nejak mi to nefunguje:v prave ted vidim ze zrovna ted je na hbo noc na karlstejne coz je blbost a o ostatnich programech ani nemluve.
    vsem ostatnim:dela to jen mi?

    :D tak jsem stahnul nove data o programech a vse ok, stanice s diakritikou sou sice na konci ale to az tak nevadi.mooooo dik milo:D
    MilaCzeque (109)|17.12.2007 00:07
    Fixnul jsem razeni a chovani aplikace, pokud se zmenila velikost okna(prepnuti do rezimu nalezato). WM2003 verze se taky chova jako hi-res aplikace.

    MilaCzeque
    Jason_ce4you (260)|17.12.2007 00:15
    Super...funkční :yes:
    toorek (251)|17.12.2007 14:13
    Krásná práce! Děkuji. :yes:
    joudaman (23)|17.12.2007 15:22
    Řazení je už good, ale zobrazení "Právě teď" přiřazuje pořady k jiným stanicím. Jediný důvod jaký mě napadá je ten, že jsem někdy změnil stanice pro stahování, ale přitom každý den zedituji ručně soubor tvprogram.txt (přidám nový den a odeberu starý den). Prostě stahuji stanice pro každý den zvlášť, abych nezatěžoval tolik server (jak zde někdo upozorňoval, že by se nám to mohlo vymstít). Takže ve výsledném souboru nemusí být konkrétní stanice pro každý den. Nemůže v tom být ten pomyslný zakopaný pes?
    sikula05 (272)|18.12.2007 10:28
    Také autorovi děkuji za program:yes: a měl bych jednu otázku,resp.prosbičku: Když program otevřu,tak nyní startuje na obrazovce "právě teď"-a pokud používám rolovací kolečko a nechci vytahovat stylus, tak se můžu pohybovat jen po té obrazovce se současně vysílanými pořady /a protože jich mám ve výběru asi jen sedm-tak to nemá význam/...nešlo by to nějak zařídit, aby startoval program tak, aby to rolovaní začínalo v liště s výběrem stanic a ne v okně "právě teď"? Děkuji
    Shemik_ce4you (107)|18.12.2007 11:53
    Vidim tady samou chvalu, tak bych to rad zkusil jeste jednou. Prvne se mi programek nepodarilo nainstalovat, nejak jsem to asi instalnul, protoze po spusteni se sice programek spustil, ale na obrazovce bylo jen sedobile pozadi programu bez textu, takze jsem nejspis nekde udelal nejake chyby, tak jsem ho pak odstranil. Tak jeste jednou, stahl jsem si oba soubory (potrebuji je oba? pripadne ktery?) a prosim o radu kam presne je umistit a odkud spustit instalaci. Mam Artemis s WM5. Dekuji moc, Shemik.