Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

Žulda_ce4you (244)|9.11.2007 13:34
Chtělo by to průhledné pozadí ikonky ;) Jinak super program.
RStein (2012)|9.11.2007 18:57
Pokud by nekdo chtel vedet nejake specialitky kolem stahovani databaze s programem, napiste mi PM ...;) ;)
tazz1 (680)|11.11.2007 11:31
Tak mě ten program vůbec nefunguje :-(( . Spustím ho a nic tam není. Není tam ani nikde možnost stáhnout data. Jen "datum" (nic nedělá) a "konec" (ten funguje dobře).
jožin_ce4you (17)|11.11.2007 11:51
Mrkni se sem
Eddie_cz (5)|11.11.2007 20:17
Tak jsem taky něco sbastlil, přikládám k vyzkoušení :) TVupdate stáhne program na 7 dalších dnů dopředu u zvolených stanic. Pokud bude zájem a já budu mít čas, budu na programu dál pracovat :D
Doktor2003 (35)|11.11.2007 22:35
Funguje vyborne, dobra prace! Urcite by zajem byl:-)
macula_ce4you (691)|12.11.2007 07:21
To MilaCzeque: Co tedy brání, tuto funkčnost implementovat přímo do programu?
freewall_ce4you (476)|12.11.2007 07:21
Je to super, ale v dnešní době settopboxů, kabelů atd., by to chtělo rozšířit nabídku a aspoň na týden
MilaCzeque (109)|12.11.2007 08:01
[QUOTE="macula"]To MilaCzeque: Co tedy brání, tuto funkčnost implementovat přímo do programu?[/QUOTE]

Vůbec nic, až na morální zábrany. Koukám, že sejde z očí, sejde z mysli a já se tak nerad opakuju :-(.
Eddie_cz (5)|12.11.2007 11:41
Nabídku programů určitě rozšířím, toto byla první verze, abych si ověřil, že to vůbec bude chodit :D
MilaCzeque (109)|12.11.2007 12:09
Napíšu to sem znova a explicitně.

Toto je můj názor, nikomu ho nechci vnutit a sem ho píšu aby byl důkaz, že jsem byl proti.

palm.sitina.cz obsahují reklamy.
Kdo je z nich placený? palm.sitina.cz.
Kdo se nasere a pravdepodobně zruší stranku až zjistí, že se mu tahají data přímo(bez reklam)? palm.sitina.cz

Proč je automatické stahování špatně? Protože za data platíte shlédnutím reklamy před stažením a tedy se prakticky jedna o krádež. Můžeme se hádat, že jde o desetníky, nesouhlasit, ale je to z principu pravda.

Záměrně jsem automatické stahování neimplementoval, protože nehodlám podporovat automatické okrádání a nechci ve svojí aplikaci reklamy.

S tímhle ať se vyrovná každý sám za sebe.

MilaCzeque

edit: zrušena citace eddieho, neměla to být jeho kritika.
Majkl7 (29)|12.11.2007 12:28
[QUOTE="Eddie_cz"]Nabídku programů určitě rozšířím, toto byla první verze, abych si ověřil, že to vůbec bude chodit :D [/QUOTE]

Radeji nechme MilaCzeque delat svou praci.:yes:

Jeho program funguje jiz dlouho a bez problemu a jestli kvuli Eddie_cz prijdeme o vsechna stahovana data, tak by to urcite nepotesilo nikoho. Tim se samozrejme nechci nikoho dotknout.. Jen naznacuji co se muze stat.

Radeji jednou za 7,8 dni stahneme data primo z www stranek, nez se vystavovat moznosti, ze budeme uplne bez nich.

Budme radi, ze mame TV program a nechtejme si ho zrusit zbytecnou automatickou aktualizaci. Da se to prece bez toho vydrzet, ne??
toorek (251)|12.11.2007 12:48
Marně hledám na palm.sitina.cz ČT4 Sport a Sport 1, zato tam jsou tuny jiných zbytečných kanálů. ;) Nešlo by to doplnit?
Žulda_ce4you (244)|12.11.2007 13:12
Program je super, nešlo by dodělat ovládání kurzorem, že nahoru/dolů se listuje programem a doleva/doprava by přepínalo stanice?
MilaCzeque (109)|12.11.2007 13:27
Toorek: Pláčeš na špatnym hrobě, já nemám s obsahem stránky palm.sitina.cz nic společného.

Žulda: díky za konstruktivní připomínku, přidám to až zas rozběhám noťas.
(btw, nemá někdo notebookový PATA disk na půjčení, abych otestoval jestli mám v háji řadič, nebo disk? Nepropadejte panice, všechno bylo zálohované.)

MilaCzeque
Žulda_ce4you (244)|13.11.2007 13:33
Tak ještě jeden nápad: volbu, jestli v kalendáři chci nastavit alarm nebo ne.
Žulda_ce4you (244)|23.11.2007 09:46
Tak nám autor po mé žádosti přidat ČT4 Sport.
Lobo_ce4you (514)|23.11.2007 09:51
Super! Díky :yes:
mandark_ce4you (5)|23.11.2007 10:23
[QUOTE="Žulda"]Tak nám autor po mé žádosti přidat ČT4 Sport.[/QUOTE]

Zdravím,
jsem autor palm.sitina.cz, tak se k tomu taky trochu vyjádřím :)

Program jsem dělal před několika lety, když jsem měl černobílý palm, potom jsem ho prodal a od té doby ho sám nepoužívám, udržuju ho pouze pro ostatní, kteří se ozývají, že třeba něco nefunguje (např. když se změní HTML kód sms.cz apod.)

Kdysi se ozvali lidé ze sms.cz, že se jim nelíbí, že program tahám, následně jsme se ale dohodli, že za odkaz na jejich server můžu pokračovat. Pokud tedy existují programy, které program z palm.sitina.cz používají, bylo by korektní, pokud by obsahovaly zmínku o tom, že program je ze sms.cz (korektní vůči nim, mně to je jedno, jsem rád, že to má další využití...)

A teď si ještě popláču :)
Jak jsem řekl, osobně na tom programu už nemám žádný zájem, nevyužívám ho. Co mě dokáže dost znechutit (až jsem to už kolikrát chtěl zrušit) je, že se lidé ozývají až ve chvíli, kdy něco nefunguje (a to někdy dost "stručným" způsobem)... Ještě se mi nestalo, že by někdo jen napsal "super program, díky za něj!" (bez toho, aby následovalo "a nešlo by tam přidat tohle...") :)

takže tak...
RStein (2012)|23.11.2007 12:33
Mandark: Super program, diky za nej :).
Ne vazne . Myslim, ze ta stranka je na ceskem internetu unikatni a diky, ze ji provozujete.
Zeptam se tedy - bude Vam vadit, kdyz zde zverejnim novou verzi downloaderu, ktery automaticky stahne z pocitace pres ActiveSync aktualni program do pripojeneho PDA?
Pro ostatni: Nekdo z Vas uz program videl - nova verze downloaderu uz stahuje program korektne, protoze generuje dynamicky Id dni. URL konstantni opravdu neni :)
Majkl7 (29)|23.11.2007 13:10
Mandark:

To me teda uprimne mrzi, ze Vam jeste nikdo nevyjadril sve diky.
Napad je to opravdu skvely a myslim, ze si chvalu zaslouzi. Dekuji Vam tedy alspon ja. O to vice a uprimneji si Vas vazim, ze jste ochoten ochoten stranku dale spravovat, i kdyz z toho nemate zadny prospech.

Dekuji mnohokrat za vsechny kteri program vyuzivaji, nic podobneho na trhu neni.

Vasi snahu jako autora palm.sitina opravdu ocenuje mnoho lidi a nejsou to jen slova... Dekujieme. :D
mandark_ce4you (5)|23.11.2007 15:43
nečekal jsem teď tu chválu, psal jsem to jen pro dokreslení :)

automatické updaty mi jsou jedno, jen jak jsem psal - programy ze sms.cz nejsou volně šiřitelné, majitelé vědí o šíření přes ty stránky... ten soubor je z těch stránek, takže v podstatě asi ok... :)


Majkl7 (29)|23.11.2007 16:03
Mandark:

Taky myslim, ze nic nebrani dalsimu provozovani..

BTW: Ta chvala je ale opravnena, i kdyz se zpozdenim. :D :D :D
Eddie_cz (5)|24.11.2007 02:18
trošku jsem zase zapracoval a sbastlil novou verzi, ve volbách jsou všechny programy, konfigurace se automaticky ukládá... Je tam i text o zdroji dat :cool: Tímto díky sms.cz a palm.sitina.cz :)
freewall_ce4you (476)|24.11.2007 09:03
... takže rozbalit do toho adresáře, kde mám TV a ťapnout na ten tvupdate.exe ???
RStein (2012)|24.11.2007 10:47
Pokud by nekdo chtel stahnout program automaticky vzdy pri pripojeni PDA k pocitaci. :)

Synchronizer pro TV (Alfa verze):
Vlastnosti:
1) Desktopova aplikace (nebezi na PDA) napsana v .Net frameworku.
2) Automaticka synchronizace pri pripojeni zarizeni k ActiveSyncu.
3) Zkusebni verze - za nic nerucim, neexistuje instalacni program, stahuji se vzdy vsechny programy se vsemi popisky k poradum. Lze ale jednoduse upravit editaci URLv souboru DownloadConfig.txt.

Pozadavky:
Na pocitaci musi byt nainstalovan .Net Framework 2.0 (lze stahnout z adresy http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displaylang=en)
Na pocitaci musi byt nainstalovan ActiveSync.

1) Stahnete si synchronizer z adresy http://blog.renestein.net/__DOWNLOAD/TVSynchronizer.zip

2) Rozbalte soubory do adresare na svem pocitaci (napr. do Program files)
3) Otevrete v notepadu soubor DownloadConfig.txt a upravte cestu k souboru s programem na PDA (puvodne \storage card\Program Files\TVProgram\tvprogram.txt). Cesta k souboru s TV programem je na konci souboru PO STREDNIKU - vse, co je pred strednikem ani strednik samotny NIJAK NEMENTE. Soubor ulozte.
4) Spustte soubor RStein.SimpleWMDownloader.exe s parametrem -r. RStein.SimpleWMDownloader.exe -r
Aplikace prida podklic pod klic v registrech HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services\AutoStartOnConnect - muzete sami zkontrolovat pres regedit.

Pripojte PDA :)

Ace-steal (45)|24.11.2007 11:57
Bezva pocin !! Diky !!
..... Ale ........
nebude to automaticke stahovani pri kazdym syncu ZBYTECNE pretezovat palm.sitina.cz ?
Ja treba PDA pripojuju nekolikrat za den, treba i 30x ! Mam to v USB kolebce a odpojuji to treba kvuli hovorum, nebo kdyz potrebuju odbehnout a beru PDA ssebou.
Pak to pripojim z5 a ze by pri tomhle se mel porad stahovat skoto 1MB (vse na 14 dni + popisky) soubor ??? Nevim nevim... A i kdyby na 1 den, porad by to bylo vickrat jak jeden download. Ted jsem zkousel na +1 den s popisky cca 25 stanic a ma to 150 kB.
RStein (2012)|24.11.2007 12:13
ACE-STEAL:
Rado se stalo - program jsem psal pro manzelku, tak jsem se podelil. :)
Mohu to upravit, aby palm.sitina nemel problemy a stahovat napr. jednou za den. Pokud by autor zjistil, ze se mu rapidne zvysil traffic, nebo Vas bude vic, program upravim.
Ja dam PDA na synchronizaci denne tak jednou - u notebooku mi pote visi porad.
Ace-steal (45)|24.11.2007 12:18
To by bylo urcite super !!
Ale jak zjistis, ze nas je vic? On to tu malokdo rekne, ze to pripojuje k PC vickrat jak 1x denne. Spis bych rekl, ze jsi jeden z mala, kdo to ma pripojeny cely den ;)
Myslim si, ze by to melo byt zaimplementovano rovnou. Tot muj nazor...

RStein (2012)|24.11.2007 12:21
Ace-Steal: OK, prekecal jsi me :). Zkusim udelat hned jednu upravu :)
RStein (2012)|24.11.2007 12:53
Na serveru je nova verze - vyzkousejte ji prosim.
Aplikace stahuje TV program jen jednou denne - kdyz byste zjistil problemy s porovnavanim dat a nestazenim programu, dejte vedet.
Stazeni dat si lze samozrejme vzdy vynutit smazanim TV programu na PDA.
Ace-steal (45)|24.11.2007 12:56
Super diky !!!
Ja se totiz vzdy snazim problemum predchazet, pak se totiz nemuseji resit ;)
V pondeli to otestuju.
BTW good blog.
Ace-steal (45)|24.11.2007 13:04
[QUOTE="Eddie_cz"]trošku jsem zase zapracoval a sbastlil novou verzi, ve volbách jsou všechny programy, konfigurace se automaticky ukládá... Je tam i text o zdroji dat :cool: Tímto díky sms.cz a palm.sitina.cz :) [/QUOTE]

Tvuj programek maka jak z praku ! Diky !
Mam nastaveno +1 den a stahuju to pres domaci wifi, funguje skvele !
freewall_ce4you (476)|24.11.2007 19:58
To Eddie_CZ : Tak nevím jestli ten update není psaný pro WM5, ev. 6, na 2003SE, jsem stáhl ČT1 a při pokusu ťapnout na aktualizaci ČT2 proběhl SR (při dalším pokusu opět), takže jsem se vrátil k původní verzi - tam nemám problém
Aaaik (123)|25.11.2007 00:25
[QUOTE="freewall"]To Eddie_CZ : Tak nevím jestli ten update není psaný pro WM5, ev. 6, na 2003SE, jsem stáhl ČT1 a při pokusu ťapnout na aktualizaci ČT2 proběhl SR (při dalším pokusu opět), takže jsem se vrátil k původní verzi - tam nemám problém[/QUOTE]
Funguje na 2003SE. Exe soubor se jmenuje jinak než původně, tak jestli nepouštíš ten starší. Při použití si nejdřív zafajfkuješ stanice, který chceš stahovat a teprve pak provedeš "Dovnload". Stáhnou se ty zafajfkovaný a přiště stiskneš už jen dowload, pamatuje si to, cos požadoval minule.
Žulda_ce4you (244)|25.11.2007 11:52
Zkoušel jsem oba programy na aktualizaci TVP, pánové super jsou oba, dík.
Majkl7 (29)|26.11.2007 08:43
Stejne budu radeji aktualizovat program jednou tydne rucne a predchazet tak pripadnym problemum s Palm.sitina.cz

Nemyslim si, ze kazdodenni aktualizace je potrebna -program je na 10 dni dopredu.

Tisteny TV program preci taky nekupujete kazdy den, ne???

S pozdravem a diky autorovi MilaCzeque :yes:
Eddie_cz (5)|26.11.2007 11:43
[QUOTE="freewall"]To Eddie_CZ : Tak nevím jestli ten update není psaný pro WM5, ev. 6, na 2003SE, jsem stáhl ČT1 a při pokusu ťapnout na aktualizaci ČT2 proběhl SR (při dalším pokusu opět), takže jsem se vrátil k původní verzi - tam nemám problém[/QUOTE]

Program by měl chodit i na 2003SE, přesto jsem jej lehce upravil.. Vyzkoušej přiloženou verzi.
karlosmikos (36)|26.11.2007 16:59
pokud mohu poprosil bych jeste o HBO comedy a Cinemax 2.predem dik
RStein (2012)|26.11.2007 17:32
KarlosMikos: Cinemax 2 vysila to same, co Cinemax1 den predtim ne?
karlosmikos (36)|26.11.2007 20:18
tak tos mně teď dostal to musim proveřit, teď od toho dva dny nevstanu, ještě že mám nemocenskou, manželce dám v případě připomínek link na Tebe :D
RStein (2012)|26.11.2007 20:50
:) ja mam O2TV a myslim, ze vzdy druhy den bezi to, co bylo predchazejici den na Cinemaxu 1. Je pravda, ze na TV koukam minimalne, ale na Cinemaxu obcas daji dobry film, takze kdyz jsem zrovna nemel cas, rakl jsem si, ze se podivam "zitra" :)
karlosmikos (36)|27.11.2007 11:07
jj,reprizovani je good vec,na spoustu filmu bych se podle nazvu vubec nedival. jinak u bedny moc nesedim ale kdyz mam ted tu nemocenskou;)
Žulda_ce4you (244)|27.11.2007 15:14
Kdyby tak v tom prográmku šlo vyhledávat...
:oops:
MilaCzeque (109)|27.11.2007 16:43
[QUOTE="Žulda"]Kdyby tak v tom prográmku šlo vyhledávat...
:oops: [/QUOTE]
Napsat na klavesnici to, co hledáš jsi zkoušel? Vím, utopilo se to v offtopicu, ale už jsem to tu psal jako featuru.

p.s.: Hledání je case sensitive a hledá se v názvu, ne v popisu. Hledá se v aktuální stanici, po přepnutí na jinou se hledání zopakuje enterem.

MilaCzeque
joudaman (23)|27.11.2007 17:43
Perfektní, perfektní, perfektní jak prográmek tak auto update. Jen se zeptám, jestli někdo neví, proč mám neustále vyjetou hlášku: Maximum execution time of 5 seconds exceeded in /DISK3/WWW/sitina.cz/palm/index.php on line 401.
A ještě bych měl jeden dotaz. Na SMS.CZ je program televizní stanice MGM, který se ale v souboru it_tvsitina8a.pdb ze stránky Lomax PalmWebs ani v auto updatu, zde uveřejněném, neobjevuje. Bylo by možné program této stanice implementovat ke stažení?
toorek (251)|27.11.2007 23:28
Zkusil jsem použít ten update v PDA taky, programy se stáhly, ale při spuštění TV Programu mi to hodilo jako název první stanice tu hlášku co joudamanovi. Data stanic tam byla a šla normálně prohlížet. Ale už při dalším spuštění zůstala všechna pole prázdná, bez textu, jen dole jsou nápisy Konec a Datum pro soft klávesy, klávesa Konec funguje. Zkusil jsem tedy z karty všechno smazat, udělal SR, nahrál zpátky jen TV Program a soubor vyexportovaný ručně z palm.sitina.cz, ale už to pořád dělá to samý - ukazuje jen prázdná pole. V tom txt souboru ale data programů jsou. Co s tím?
EDIT: nový poznatek - při jednom z tak pěti spuštění se ty texty ukážou, ale hláška jako název první stanice taky - mám to v PDA asi 10 dní, každý den to používám, nikdy žádný problém a teď tohle :evil:
MilaCzeque (109)|28.11.2007 00:39
[QUOTE="toorek"]Zkusil jsem použít ten update v PDA taky, programy se stáhly, ale při spuštění TV Programu mi to hodilo jako název první stanice tu hlášku co joudamanovi. Data stanic tam byla a šla normálně prohlížet. Ale už při dalším spuštění zůstala všechna pole prázdná, bez textu, jen dole jsou nápisy Konec a Datum pro soft klávesy, klávesa Konec funguje. Zkusil jsem tedy z karty všechno smazat, udělal SR, nahrál zpátky jen TV Program a soubor vyexportovaný ručně z palm.sitina.cz, ale už to pořád dělá to samý - ukazuje jen prázdná pole. V tom txt souboru ale data programů jsou. Co s tím?
EDIT: nový poznatek - při jednom z tak pěti spuštění se ty texty ukážou, ale hláška jako název první stanice taky - mám to v PDA asi 10 dní, každý den to používám, nikdy žádný problém a teď tohle :evil: [/QUOTE]

otevri ten .txt a umaz poslednich nekolik radek(hlasku o time-outu), holt jsem to nedelal pro NEvalidni vstup.

MilaCzeque
Žulda_ce4you (244)|28.11.2007 09:52
[QUOTE="MilaCzeque"][QUOTE="Žulda"]Kdyby tak v tom prográmku šlo vyhledávat...
:oops: [/QUOTE]
Napsat na klavesnici to, co hledáš jsi zkoušel? Vím, utopilo se to v offtopicu, ale už jsem to tu psal jako featuru.

p.s.: Hledání je case sensitive a hledá se v názvu, ne v popisu. Hledá se v aktuální stanici, po přepnutí na jinou se hledání zopakuje enterem.

MilaCzeque[/QUOTE]

Jé, super, o tom sem nevěděl :oops:
toorek (251)|28.11.2007 11:29
MilaCzeque: JOJOJOJO!!!! Už to zase šlape!!!! :yes: :))