Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

landys_ce4you (119)|20.7.2006 21:16
Ahoj Miro, tak uz jsem zase po dlouhe dobe tady :-)
Taky uz jsem zaplatil, ale mam jinou banku a tak to jeste par dnu potrva, nez to zjistis...
Odinstaloval jsem obe stare aplikace a rucne vymazal veskere pozustatky v adresarich. Nainstaloval a zaregistroval aplikaci novou. APP, tvuj server nejak kulha, furt nejaky to "Timeout expired".
Aplikaci jsem spustil a nacitam Seznam televiznich stanic a po dlouhe dobe to ohlasi uspesne nahrati, ale kde nic, tu nic. 3 pokusy a nic, po restartu uz ale zase OK.
Uvital bych to co jsem psal 21.6., tedy vyhledavani v programu, vyhledavani opakovani ci podobnych programu ci dalsich dilu.
Kde se furt bere ta homada tecek, jak jsme psali 27.5.? To mas nejaky splaseny filtr, nebo co? Nebo uz je zdroj dat takovy domrseny?
Jinak maily tvuj automat rozesila v CZ kodovani Stredoevropsky Windows (neobvykle), ale MS OE to dle hlavicky "Subject: =?utf-8?B?UmVnaXN0cm" (atd.) zobrazuje v kodovani Unicode UTF-8, coz pak ukazuje ten "rozsypany caj" ;-).
miramares (246)|21.7.2006 01:12
Ahoj, jakmile mi ta platba přijde, pípne mi mobil a převážně hned to nastavuju neboj ;)
Prosím tě ten "timeout" hlásily webové stránky nebo aplikace?? Provětrám providera, jestli se něco děje...
Jinak k dalšímu vývoji... momentálně jsem zasekaný na today pluginu. Je to docela šílený, tak nevím, jak to nakonec dopadne, ale pak přijde na řadu to vyhledávání.
Ty "tečky" jsou bohužel už ve zdroji. Pokusím se to nějak vylepšit při zpracování, ale nevím, jak moc to půjde inteligentně rozlišit...
S tím emailem je to divné. Už jsem se na to jednou díval, ale chybu jsem neobjevil. Thunderbird to ukazuje v pořádku :? Zkusím s tím něco udělat...
Jinak díky za info :)
landys_ce4you (119)|21.7.2006 13:05
Mail ma tu specifikaci kodovani cestiny ve tvem pripade v predmetu, tedy UTF-8 Unicode a proto nam vsem chodi japonstina. Blbne to, protoze to posilas ne v UTF-8, ale ve Windows kodove strance, tedy rozpor...
Zdroj by to chtelo hledat lepsi, ted treba jedu na 10 dnu na dovolenou a siklo by se mi, kdybys dekodoval 365dni vcetne 14-dennich dat :-)
miramares (246)|21.7.2006 13:47
Tak snad jsem ty maily už opravil. Jestli s tím ještě někdo budete mít problém, tak mi dejte vědět.
Mark314 (232)|23.7.2006 00:08
2miramares: mam menší probém... aplikaci mám normálně registrovanou, ale hlásí mi při načítání dat, že "Nelze nahrát televizní program vybraných stanic (Uživatel nemá povolen přístup k aplikaci)"... nevíš v čem by mohl být problém?? Předtím to normálně fungovalo... až předevčírem to začalo... a od té doby to nejde
miramares (246)|23.7.2006 11:05
pošli mi prosím na email support zavináč twicem tečka net uživatelské jméno, pod kterým jsi registrovaný a já se podívám, jak máš registrovaná data...
daww (687)|28.7.2006 10:47
to miramares: jsem se chtěl zeptat jestli odvádíš nějaké desátky majiteli tohoto vebu, když jsi tu rozjel soukromý kšeft.:no:
freewall_ce4you (476)|28.7.2006 11:06
To je ti to tak lito ? Nebo snad zavist ? :no:

Edit : zkusim se polepsit ;)
daww (687)|28.7.2006 11:20
To v žádném případě :D

A nepoužívej zbytečně citaci když reaguješ na předchozí příspěvek :D :D :D
miramares (246)|28.7.2006 21:01
[QUOTE="daww"]to miramares: jsem se chtěl zeptat jestli odvádíš nějaké desátky majiteli tohoto vebu, když jsi tu rozjel soukromý kšeft.:no: [/QUOTE]
Neodvádím nic, netušil jsem, že se tu mohou diskutovat pouze nekomerční projekty, nikde to není psáno. Chtěl jsem tuto diskusi přesunout jinam, ale ostatní se bránili. No ,jak vidím, je nejvyšší čas udělat změnu...
karlic (707)|29.7.2006 07:31
Je nejaka moznost, jak si koupit program anonymne? To znamena zadna platba pres ucet primo tobe, ale platba pres nejaky portal. Popr. uplne naprimo napr. na "Prazskem srazu"?
Co se tyce dat, tak bych ti doporucoval za data nic neinkasovat, pokud ty data beres zadarmo. Pokud platis nekomu za tyto data, tak je to asi pitomost, protoze TV program je reklama a kupovat si neco, co vsichni vnucuji zadarmo je divne. Zpoplatni aplikaci, dej to nekde na PocketGear nebo neco podobneho a je to.
Ja osobne ted pouzivam Isilo, ale pokud se dostavis na sraz, tak ho hotove ihned koupim, protoze doufam, ze uz velmi brzy budou vyslyseny prani zakazniku a budou tam funkce ktere si preji.
miramares (246)|29.7.2006 11:30
to karlic:
- anonymně to koupit nelze, na PocketGear mi to přijde zbytečné dávat, když je to jen pro čechy, nemyslíš?? a o žádném českém nevím...
- na srazu nebudu, je to pro mě moc z ruky :(
- s datama bych tě rád vyvedl z omylu, žádná nejsou zadarmo!! za papírový program platíš, každý kdo poskytuje data chce peníze i ten, kdo je poskytuje pro isilo. Mimochodem je to přesně ta společnost, která může za to, že došlo k tomu velkému výpadku na začátku roku, prostě jen tak zatrhla jejich poskytování. Nevím, jak se s nimi pro isilo domluvili, ale se mnou se domluvit nechtěli. Ten poplatek, co jsem stanovil není za data jako taková, ale za jejich zpracování. Víš, i velké portály platí za data nebo si je plní sami...

Jen tak na okraj, proč ti vadí platba přes účet?? Myslíš, že nějak zneužívám čísla účtů?? :D To by teda byla paranoia ;) Jestli to tak bereš, tak to můžeš poslat i složenkou anonymně a do zprávy pro příjemce uveď variabilní symbol ;)
landys_ce4you (119)|2.8.2006 22:14
Teď mě to nějak zapomnělo upozornit na "Na vlastní oči". Prošvihlo to o 2 minuty, ale ani teď když to dám po termínu to nepípne. Dělá vám to taky?
atomion (1159)|2.8.2006 23:46
Nn.. vždy mě to na vše upozornilo včas.. Je to supr program.. akorát ještě vychytat automatickou aktulizaci pže na to vždy zapomenu.. ;)
miramares (246)|3.8.2006 09:26
[QUOTE="landys"]Teď mě to nějak zapomnělo upozornit na "Na vlastní oči". Prošvihlo to o 2 minuty, ale ani teď když to dám po termínu to nepípne.[/QUOTE]
Zkusil jsi nastavit klasické upozornění třeba v kalendáři, jestli funguje??
miramares (246)|3.8.2006 09:28
[QUOTE="atomion"].. akorát ještě vychytat automatickou aktulizaci pže na to vždy zapomenu.. ;) [/QUOTE]
Nová verze má automatickou synchronizaci - teda jen placená verze ;) - když se provede klasická synchronizace PDA přes ActiveSync...
landys_ce4you (119)|3.8.2006 09:44
No vždy to šlo, dokonce i nastavení již běžícího pořadu to upozorňovalo ihned, ale teď nějak ne a ne to z něj dostat.
Zkusím ještě nějaký restartík, taky se mě to nezdá, že by to zablbo takhle náhle.
[QUOTE="miramares"][QUOTE="landys"]Teď mě to nějak zapomnělo upozornit na "Na vlastní oči". Prošvihlo to o 2 minuty, ale ani teď když to dám po termínu to nepípne.[/QUOTE]
Zkusil jsi nastavit klasické upozornění třeba v kalendáři, jestli funguje??[/QUOTE]
miramares (246)|3.8.2006 10:27
Mě se občas stane, že se to sekne celé, nepípá mi ani kalendář, teda při vypnutém PDA, když ho zapnu, tak to všechno vychrlí najednou :) takže pak restartuju a všechno zase běhá...
atomion (1159)|3.8.2006 12:03
[QUOTE="miramares"]
Nová verze má automatickou synchronizaci - teda jen placená verze ;) - když se provede klasická synchronizace PDA přes ActiveSync...[/QUOTE]
A nová verze už je k dispozici?? Je to supr program a je jasné, že je placený!! Asi jsem nějak zaspal ale koupit si ho určitě hodlám co nejdříve..
miramares (246)|3.8.2006 12:12
Už je cca měsíc k dispozici... ;)
freewall_ce4you (476)|14.8.2006 07:51
:( .... tak mi to dava hlasku, ze se nelze pripojit k serveru a pri spousteni programu hlaska, ze doslo k chybe. Ze by nutna preinstalace ?
miramares (246)|14.8.2006 11:45
Můžeš mi prosím tě poslat bližší popis chyby na email?? Podívej se do adresáře "LOG" u aplikace, jaké tam vznikly nové soubory a pošli mi je prosím.
miramares (246)|14.8.2006 12:54
Tak chyba je už asi odhalena... Prosím všechny, kteří stahují program pro Primu, aby si provedli novou aktualizaci tohoto týdne tedy od 14.8. do 20.8. byla tam chyba v datech, která způsobovala padání aplikace :oops:
freewall_ce4you (476)|14.8.2006 17:43
Tak nevim, mne to porad nejde, log poslu
freewall_ce4you (476)|14.8.2006 18:12
Tak tady ten log
miramares (246)|14.8.2006 20:20
Ta první chyba je ten problém s daty, co jsem už odstranil, ale nevím, proč se nemůžeš připojit na server pro data. Teď jsem to zkoušel a jede mi to, data se mi stáhla v pořádku :?
freewall_ce4you (476)|14.8.2006 20:23
Zkusim si to preinstalovat ale z niceho nic..... :(
freewall_ce4you (476)|14.8.2006 20:31
Covece Miro, preinstalovano a vysledek stale stejny :( :( :(
miramares (246)|14.8.2006 20:47
Blbě se zeptám... na web se asi normálně dostaneš co?? Podle obrázků koukám, že jsi připojen přes GPRS. Můžeš to vyzkoušet ještě přes jiné připojení?? Náhodou nějakou aplikaci jsi neinstaloval od posledního funkčního stažení dat??
freewall_ce4you (476)|14.8.2006 20:59
Blbe se neptas :D, ne jinak normalne v poho, net, rss ctecka, pocket weather, vse taha jako vztekle, jen TV nejak netaha :D.

Ale ono odpoledne nejak blblo pripojeni t-mobilu v Plzni, proste GPRS nemakalo, ted vecer na Kladne uz zase jo, tak ja bych to nechal do zitra....... klidek...., nejhorsi je smrt z vydeseni - to jsou hrozne osklive mrtvoly :D
miramares (246)|14.8.2006 21:05
Nu dobrá, já tedy počkám, snad to padat přestane ;)
freewall_ce4you (476)|14.8.2006 21:10
Pockame, ale po pravde receno, moc si od toho neslibuji, kdyz vse ostatni funguje......:O
freewall_ce4you (476)|15.8.2006 06:28
Miro, tak hlasim mirny pokrok - uz mi to nedava tu prvni hlasku o chybe v nacitani stanic, ale to nepripojeni k serveru stale trva :(. Pripojeni jinam slape
miramares (246)|15.8.2006 10:35
Pokrok to není, protože ta první chyba je už nepodstatná, resp. vyřešená, horší je to s tím, že se nepřipojíš :( jsem docela v koncích, protože mě nenapadá nic, čím by to mohlo být :( od toho, co ti to naposledy fungovalo, jsi tedy nic nového neinstaloval ani nic neměnil třeba někde v nastavení??
Chyba určitě není na straně služby, protože tu jsem prověřil a funguje...
freewall_ce4you (476)|15.8.2006 10:50
Jsou veci mezi nebem a zemi....... pred chvilkou jsem to zkusil - chvili to hrabalo pro data, pak spadla aplikace, na druhy pokus se stazeni povedlo a uz vidim, na co budu vecer koukat :)
Zrejme zlobil "milasek" :)
miramares (246)|15.8.2006 11:29
Prosím tě můžeš se podívat do "LOGu", jestli to tam při tom spadnutí nevygenerovalo nějaký soubor?? Docela by mě to zajímalo...
freewall_ce4you (476)|15.8.2006 12:55
No neco tam vidim (.xml) s dnesnim datum, zkusim to sem protlacit z MDAC, pokud to nejak zahapruje, tak ti to sem povesim vecer z domova :)
freewall_ce4you (476)|15.8.2006 13:12
Z MDAC mi to nejde pripojit soubor - - pry je too big, tak jestli ti staci vypsat :

1.soubor :



2.soubor :



Pokud to chces origos, tak vecer :)
freewall_ce4you (476)|15.8.2006 13:31

miramares (246)|15.8.2006 13:32
Poprosil bych tě spíš o ten originál :) díky
freewall_ce4you (476)|15.8.2006 13:39
Jojo, koukam, ze sem dolezla 2 pismenka a pritom je o dlouhe, jak tejden pred vejplatou :)

Tak k veceru :)
freewall_ce4you (476)|15.8.2006 16:21
Tak tuna tel log :)
miramares (246)|15.8.2006 17:28
Díky :) bohužel to neobsahuje nic o tom, proč ti to spadlo, jen to, že ses nemohl připojit :( co se dá dělat, snad už to bude v pořádku, kdyby ne, tak mě hned bombarduj mejlama ;)
miramares (246)|17.8.2006 01:20
Pro všechny uživatele placené verze TVPPlus mám dobrou zprávu :) právě jsem uvolnil novou verzi, která obsahuje modul pro zobrazení aktuálních pořadů na obrazovce Dnes.
Kladl jsem větší důraz na funkčnost, takže omluvte nedokonalost grafického zobrazení ;) jinak více informací na mých stránkách v novinkách
freewall_ce4you (476)|17.8.2006 19:41
Vypada to velice dobre a neni to tak hrozne jak pises - akorat mi neni jasne jak casto se to na today aktualizuje nebo jak to funguje.

Dik :yes:
miramares (246)|18.8.2006 00:11
No princip je asi takový, že se načte požadovaný počet aktuálních pořadů pro daný kanál a zároveň se zjistí čas startu dalšího pořadu v řadě. Z těchto následujících pořadů se vybere ten, který poběží nejdřív. No a tento čas se nastaví jako čas další aktualizace...
Nakonci je vidět datum a čas poslední aktualizace.
freewall_ce4you (476)|18.8.2006 06:44
Díky, fakt super :)
landys_ce4you (119)|18.8.2006 06:54
Potvrzuji, že je to fakt super. Dalším krokem by asi měla být barva - je to sice čitelné, ale takhle bílé na mém modrém pozadí to moc neladí...
Jen mě připadá, že tebou popisovanáinstalace (záloha, odinstalace, instalace, kopie zálohy) je moc složitá, já si to předem nepřečetl a jen jsem v PDA rozkliknul CAB a mám snad vše taky OK. Nebo ne?
freewall_ce4you (476)|18.8.2006 08:11
No asi by moznost nastaveni barvy pisma stala za to, ja pouzivam bily podklad na today, takze stavajici stav mi nevadi, ale kdo pouziva nejaka barevna tematka....
tazz1 (680)|18.8.2006 08:30
To já mám jinej problémek. Původní aplikaci jsem měl v adresáři TVP a teď ta nová se nainstalovala do adresáře TVPplus . Tu původní jsem odinstaloval přesně tak jak jsem měl i stím, že jsem přehrál zpět config. Jenže mi to teď hlásí, že nelze spustit TVP/synchrodata . Tak jsem TVPplus přejmenoval zpět na TVP, ale zase mi to teď pro změnu hlásí, že nelze spustit TVPplus/synchrodata :oops:

A ještě jedna věc, taková malá připomínka do další verze. Když si aplikaci spustím třeba v šest večer, tak tam mám stále zobrazeny pořady třeba ze druhé hodiny, kdy jsem se koukal naposledy. Pro aktualizaci musím kliknout na "T". Jasně, je to blbost, navíc když po kliknutí na téčko to naběhne okamžitě. Ale myslím, že by bylo fajn, kdyby se mi pokaždé ukázaly hned aktuální pořady :yes: