Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

eXPerience (Windows XP Style Interface) 2.09

freeman_ce4you (428)|28.6.2005 14:56
Chcete mať pda ako s win xp tak je to to pravé pre vás ;)

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Kato_ce4you (970)|29.6.2005 12:02
Mne to za a) padalo, za b) uz pri startu hlasilo nejakej problem s nabidkou start (ale to byla chyba v lokalizaci MDA - kdyz jsem ji neinstaloval, tak to bylo v pohode) c) mi to nevyhovovalo d) blblo to pri prichozi zprave e) subjektivne se mi zdalo, ze se prace se systemem zpomalila
freeman_ce4you (428)|29.6.2005 12:56
Mne to za a) nepadá za b) pri starte mi to tiež hlási nejaký problém z kontrol panelom c) práca sa mi nespomalila pustil som cez to atlantis redux alebo pocket music , red sector a všetko išlo v pohode

toť vše ;)
Erikt68i (266)|15.1.2006 23:13
Laboruji s WisbarAdvance Desktop a při té příležitosti jsem se dostal taky na stranku www.digitalexpedition.com/main/index.htm s touto zprávou As of 10/23/2005 eXPerience is no longer available for purchase. And we can no longer offer free support for this product. The final version is made available for free. A tak jsem neodolal a vyzkoušel.
Jestli chcete XPčka na Vašem PDA - není nic lehčího. Lišta s tlačítkem START dole, nabídka totožná s dospělými XP, všechno i na mém An-10 mnohem rychlejší než WBAdvance desktop. Sice nemáte takové možnosti s jednotlivými obrazovkami ToDay ale ostatní je lépe vyřešeno a vše funguje jak má. Navíc to zabere stejně paměti jako WB+Desktop!!! Pouze pozor - použijte NETCF aspoň 1.3 .
Obrázky neuvádím, najdete jich spoustu na domovské stránce =>> eXPerience