Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

neaktivni display!!!

padrinos (72)|26.6.2005 16:05
mam na PDA folii Brando luxusne nasazenou bez bublinek. a z cista jasna dnes mi nefunguje kdyz se dotykam stylusem ani "ň". kdyz kliknu na hardwerove cudlky tak ty funguji jak maji.ale se stylusem neporidim. mam za to ze nejak ta foliie i kdyz je dobre nasazena dela na displeji nekde dotyk a ja pak nemuzu pouzit stylus. musi se to asi nekde dotykat protoze mam nastaveno po 30 s aby se vyplo podsviceni ale on stale sviti. zadam vsechny o radu ale nechci sunavat folii! a kupovat si novou:(
condys_ce4you (103)|26.6.2005 16:22
FOLIE SE NESMI DOTYKAT S OKRAJEMA PDA.PODIVEJ SE PORADNE,MUSI BYT NALEPENA JEN NA DOT.VRSTVE. JESTLI JI NEMAS NAL.SPRAVNE TAK NIC JINEHO TI NEZB.JEN JI SUNDAT.
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 16:39
Někde se o tom nedávno psalo-zkus pohledat. Beecher s Dortem mají fólii na Dellu taky přes a bez problémů, ale možná u Looxe je to jinak. Ten problém nastal hned po nasazení fólie nebo až po delší době? SR nepomůže?
Nevím, co bude příjemnější, zda sundat fólii nebo zkusit udělat HR a obnovu, zda to pomůže. Možná obojí, ale v opačném pořadí. Ale tyto 2varianty bych nechal až úplný konec. Počkej, třeba někdo poradí něco lepšího nebo něco napadne tebe.
hybo (3107)|26.6.2005 16:43
tohle se stava, jukni, jesli folii nekde nemas tak, ze odtlaci display od kraje predni masky...
padrinos (72)|27.6.2005 20:41
ze zacatku to bylo oki. ale az vcera a ted je to stale. je to nalepeny lehce za aktivni plochou ale jinak to neslo kdyz BRANDO folie je veci nez dotykova vrstva. ale nikde mi to nezaliza pod ten plastovy kryt. je to tesne dole a v pravo jak sem cetl kvuli posuvnikum. vazne nevim co mam delat nova se mi nechce kupovat btw protoze 250 kc je pro me palice za kus folie. neegistuje nejaky lepidlo az bych tu folii sundal ze bych to jeste nejak prilepil?? dekuji za radu je to ptakovinal ale u me zoufalstvi:(
pantata_ce4you (149)|27.6.2005 22:17
[QUOTE="padrinos"]... neegistuje nejaky lepidlo az bych tu folii sundal ze bych to jeste nejak prilepil?...[/QUOTE]
Brando se nelepi. Proste drzi :). Staci sundat, umyt v teple vode, osusit nebo rovnou nasadit "mokrou cestou" ... viz ostatni fora tady nekde kolem ...
padrinos (72)|27.6.2005 23:08
tak to v nejhorsim pripade zkusim aspon se mi ted zvedla nalada. a zjistil sem kde to na displej asi tlaci a neni to na kraji ale skoro uprostred. dal sem si kresleni a porad mi to tam zklouzavalo:)) tak sem to tam primackaval a nic jen nekdy chvilkama:mad:
padrinos (72)|27.6.2005 23:57
tak je to v kbeliku. folii to neni je to neco v PDA du ho reklamovat:no: