Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hubneme s RMRDiet ver. 1.24

Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2005 16:56
Používáte někdo tento prográmek? Kamarádka ho má a potřebuje poradit, ale bohužel se mi z ní podařilo vypáčit jen název softu (a to si nejsem úplně jistý zda je správně :? ). Co jsem pochopil, tak asi sleduje denní spotřebu kalorií dle snědených jídel.
Můžete poradit a pomoci?? Za 2 měsíce se vdává, pak svatební cesta k moři-je z toho skoro zoufalá. :(
Nebo existuje jiný podobný soft který "pomáhá" při hubnutí?

Děkuji

PS:
Pokud se stydíte toto veřejně ventilovat, můžete i poslat SZ.
A taky můžete zahlasovat v anketě. :D
ElSoft (1244)|25.6.2005 17:24
A co zacit cvicit, myslim ze koukanim do Pocketu jeste nikdo nezhub, teda pokud nebyl tak zazreanej a nezapomel jist:D obzvlast prvni dny sou kriticky
hybo (3107)|25.6.2005 17:33
pokud zjistite, ze to funguje, dejte vedet, klidne koupim i rychlejsi PDA, abych nemusel tak dlouho cekat :D
dort (1212)|25.6.2005 17:37
tomu říkám dotaz s velkým D :-)

pokud je zoufalá a zároveň nervozní, tak nezhubne ani gram :NO:

nevím o kolik zhubnout chce, ale za dva měsíce při dobře vyvážené životosprávě, dostatku intenzivního pohybu a bez strašáka jménem JO-JO ekekt tipuji maximálně 8 kg, ale bude to očistec ;)
Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2005 18:52
To by mě zajímalo, kdo dal ten 4.hlas-já ještě nehlasoval.:D
S tím pohybem a méně jídla jsem jí říkal taky, ale požadavek byl na soft. Anketa je sice v humorném duchu, ovšem držte se, prosím tématu. Díky
dort (1212)|25.6.2005 19:14
hádej :-) smíš jen jednou ;)

nejdo o soft, jde o vůli a chuť přestat žrát a když ne zcela, tak vymněnit kalorické bomby, za ovoce, více za zeleninu a za nízkotučné potraviny ;)
ElSoft (1244)|25.6.2005 19:19
Nebyl by i nejaky soft na pribrani, ten bych i uvital
jeenik_ce4you (375)|25.6.2005 19:32
http://www.rmrsoft.com/ppc/diet.htm
beecher (9270)|26.6.2005 08:38
Jak shubnout? NEZRAT! :yes: :D
Teda spise, kdyz mam normalni jidlo, tak ho nesnist uplne, proste nechat z kazdeho kousek, davat si polovicni porce a taky je nedojist, clovek pak nebude mit hlad a telo nebude ukladat tuk, coz dela v pripade prezirani i v pripade hladoveni, ac se to zda neuveritelne...
A hodne pit (ciste neperlive vody - Dobra voda apod.), cvicit ale ne na strojich - tvori se svalova hmota, takze clovek spaluje sice tuk, ale nabira svalovou hmotu, takze kila nemizi, a soulozit (vazne, sexem clovek spaluje daleko vice nez treba plavanim v bazenu, coz je na druhou stranu dobre na tvarovani postavy a rovnani zad)...

Doporucovana je Korinkovic delena strava (funguje jak komu, moje mamka striktnim dodrzovanim shodila 15kg, bohuzel nevim, za jak dlouho, myslim, ze za 3-4 mesice, takze tech 8kg, pokud to u ni bude fungovat, by mohlo jit dolu...), hodne cerstvych stav (pomeranc, grep, ananas), vyloucit vajicka, mleko, cervena masa (veprove, hovezi) - nahradit rybami, morskymi plody, kousky kurete, vynechat sladkosti, jist jenom do 17.00, pak uz maximalne ovoce a vodu...
dort (1212)|26.6.2005 08:52
no souhlas s Beecherem, jen bych maličko to závěrečné ovoce raději nahradil zeleninou, neb ovoce má až neuvěřitelné množství cukrů a to není dobré ;)
beecher (9270)|26.6.2005 08:54
[QUOTE="dort"]no souhlas s Beecherem, jen bych maličko to závěrečné ovoce raději nahradil zeleninou, neb ovoce má až neuvěřitelné množství cukrů a to není dobré ;) [/QUOTE] Ale ovocneho cukru, ne cukru, ktery koupis baleny v obchode, v tom je ten podstatny rozdil. S ovocnym cukrem si telo normalne poradi, protoze jej dokaze premenit na energii lepe, nez ten, co davame do kafe... ;)
Jiste, zapomnel jsem na zeleninu... Jako vzdy... :D
dort (1212)|26.6.2005 09:03
opět pravdu díš, ale stejně si nedovolím ještě poznámku, když víme, že večer už nic dělat nebudeme nemáme jak spalovat a pak jsou i "ovocné" cukry problém - a upřímně Ty nejsi moc zelenino žrout :D
beecher (9270)|26.6.2005 09:31
No, to bych uz nechal na nejakou dietologickou konferenci, napr. na tu, ktera probehne 16.7.2005 v jiste pizzerii :yes:, ale jasne, dobra je mrkev (pripadne stava z ni), ale bacha ne zase vsechna zelenina, v nektere je zase moc skrobu a ten se rozklada na cukry a dal uz pohadku zname...
Doporucim jeste taky nahradit vetsinu priloh, pokud to jde, ryzi.
Ale ted v lete na vecerni hlad je nejlepsi klasicky meloun. V zime zase mrkvovo-petrzelova stava s trochou cerstve maty (da se zamrazit a zustava vune).
Ja to teda shrnu:
Maso - vse, co smrdi morem a kure
Prilohy - ryze, zelenina (mrkev, petrzel, hrasek, zeli, salat)
Tekutiny - voda, ovocne stavy
Pohyb - neposilovaci cviceni (kickbox, aerobic atd.), joga, sex

Ja vim, ze nejsem milovnikem evropskeho zpusobu vareni a podavani zeleniny, proto vypadam tak jak vypadam... :D :D :D
Ale po takove indicke vegetarianske strave (treba odsud) se muzu umlatit... :)
hybo (3107)|26.6.2005 09:46
nic o tom nevite, AB King Pro, Total Gym a dalsi hracky, to je to prave orechove :D
beecher (9270)|26.6.2005 09:50
No jeste tady chybi Horst... :D
hybo (3107)|26.6.2005 09:56
Horst je skvelej kuchar, takze on moc s dietou neporadi ;)
beecher (9270)|26.6.2005 10:04
Ad cvicici stroje: To je prave ten problem, ktery jsem popisoval ve svem prvnim prispevku, ze je problem, ze sice clovek hubne (hlavne teda penezenka pri koupi Total Gymu :D ), ale nabira na svalove hmote, takze nedava dolu vahu a toho se chceme vyvarovat... ;)

EDIT: Navic, cviceni na takovych strojich, pokud s tim clovek sekne zpusobuji jojo efekt, upravena strava ne...
TheMelin (1642)|26.6.2005 10:17
Mno někde jsem slišel, že:" Chceš-li býti štíhlá v pase, tancuj denně na ocase". :D
hybo (3107)|26.6.2005 11:42
[QUOTE="TheMelin"]Mno někde jsem slišel, že:" Chceš-li býti štíhlá v pase, tancuj denně na ocase". :D [/QUOTE]

problem je, ze ne kazdy ma k dispozici ocas, jako mas Ty na ikonce :D
k.karel_ce4you (147)|26.6.2005 12:05
[QUOTE="beecher"]Ad cvicici stroje: To je prave ten problem, ktery jsem popisoval ve svem prvnim prispevku, ze je problem, ze sice clovek hubne (hlavne teda penezenka pri koupi Total Gymu :D ), ale nabira na svalove hmote, takze nedava dolu vahu a toho se chceme vyvarovat... ;)

EDIT: Navic, cviceni na takovych strojich, pokud s tim clovek sekne zpusobuji jojo efekt, upravena strava ne...[/QUOTE]

Přibírání na svalové hmotě je veskrze pozitivní způsob příbírání, svalová hmota jednak spotřebovává energii už svou existencí , formuje postavu a pak ono ani tak nejde o to kolik vážíme v absolutních číslech jako o to z čeho se naše hmota skládá a kde máme jeji "těžiště".
Jinak je pravda, že spalovní tuků (stejně jako čehokoliv jiného) potřebuje kyslik a tak se bez aerobnich aktivit neobejde, doporučit lze kolo, rotoped, běh.

Koukám, že se to tu změniulo na slolidní dietetický koutek, z5 k sw. Ono ani tak nejde o to si poctivě psat každé sousto, které pozřeme, stejně je velmi obtížné definovat kalorickou hodnotu toho co jíme jako o to mít možnost dlohodobě sledovat trendy ve vývoji hmotnosti nebo spíše objemu svalové a tukové hmoty.
ipf (2136)|26.6.2005 15:23
... ále nic ;) .
PS: Přečetl jsem si to červené nad rozepsaným příspěvkem a ... no, nejde to.
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 15:53
Klidně ipfe napiš, co máš na srdci. Já to v pondělí přesunu do Off-Topic, takže je to jedno. Původně jsem chtěl poradit se softem a vidíš, kam to až zašlo. Přiznám se, že jsem to dělal ze zištných důvodů-mám slíbené koláčky atp. a jak říká básník: " ...za kusem flákoty, šel bych světa kraj."
Nezapomeň hlasovat:!:
Zdenička_oldd (292)|26.6.2005 16:12
Měřiče kaloriíí, jsou i na webu. Jinak to, že si bude hlídat přisun kalorií ji moc nezachrání... Je potřeba hlavně trochu (trochu víc :) pohybu. Ob den zajít do fitka nebo jít běhat. Sacharidy nahradit proteinama (ne veškeré, může to pak vést k nepříjemné změně chování - a ze svatby by mohlo sejít, ovšem z jiného důvodu než je lehká nadváha), omezit cukry a tuky, hodně pít a hlavně nejíst po 5 večer! :-)

Můj jubilejní příspěvek a taková kravina - eh :?
markjag (386)|26.6.2005 18:16
:D :D :D :D :D :D
aspon som sa dobre nasmial
3 stranky o takejto kravine o chudnuti :>>>>>>
to by si clovek ani nepomyslel ze na ce4you sa budu preberat taketo vecicky
ale fajn :yes: :yes: :yes:
:D
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 18:52
Promiň, ale pokud jsi četl můj první příspěvek, tak byl dotaz na soft. Ale pokud čteš takto pozorně všechny příspěvky, pak se už nedivím.
hybo (3107)|26.6.2005 19:52
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Promiň, ale pokud jsi četl můj první příspěvek, tak byl dotaz na soft. Ale pokud čteš takto pozorně všechny příspěvky, pak se už nedivím.[/QUOTE]

no, nic ve zlem, ale pokud by slo jen o SW, tak jsi mohl hledat a nasel by jsi, dale by pak nebyla anketa takova, jaka je a taky... ;)
markjag (386)|26.6.2005 23:03
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Promiň, ale pokud jsi četl můj první příspěvek, tak byl dotaz na soft. Ale pokud čteš takto pozorně všechny příspěvky, pak se už nedivím.[/QUOTE]

jj jak vravi HYBO ta anketa ma pobavila najviacej
:>>>>>>>
prosim neurazaj sa ja som to nemyslel zle a necital som pozorne nic, len som zbecne prebehol to vsetko a bolo to funny, uz lent a myslienka na napisanie softu na hubnutie je funny
ked che chudnut nech cvici ale nech nesedi na riti a neoznacuje si co jedla

:yes: :cool:

Ale ber to cele s humorom :>
je to na durhu strnau fajn vedet kolko si zjedol bielkovin a kalorii ;)
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 23:15
Jasně v pohodě. Díky jeenikovi jsem získal tipy na jiné softy a ostatní se alespoň trošku pobavili a krapet odreagovali od PDA.