Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ppc Quicklaunch Claunch Arm - efektivne ikony na today screen

markjag (386)|24.6.2005 23:36
Skusal som hladat diskusiu o tomto programe na ce4you ale nenasiel som.
Je to skvely program, na today screen vam da dole menu kde si mozte vytvorit TABS(zalozky) a date si napriklad kategorie, Programy, Hry, alebo proste co chcete a prepinate si a potom spustate jednotlive ikony.

No mam k nemu taku otazku ze pismo sa mi na VGA zda troska take..... ale iba v tabs zalozkah jak keby hmliste.....
viete poradit?
markjag (386)|26.6.2005 14:18
akoze to fakt sa takyto brutalny system nikomu nelubi???
ziadne reakcie a rady na vyriesenie daneho problemu rozmazania?
oltcit (1098)|26.6.2005 15:00
ak pouzivas OzVGA tak skús v /nastavenie/files zadať windows/claunch.dat na import nastavení z Clauncha do OzVGA ;)
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 15:19
Stáhnul jsem, ale ještě netestoval. Teď je těch novinek tolik, že skoro nestíhám stahovat.:( Máš link na stránky výrobce? Dík
A ještě dotaz cLaunch-používá ho někdo z vás? Teď mi několik lidí říkalo, že jim dělá problémy. Zkusil jsem ho a i na prázdné today pokud jsem v settings a jdu z něj pryč, tak i když nic nenastavuji udělá SR. Ostatní mi hlásí i větší problémy. Co u vás??
oltcit (1098)|26.6.2005 15:55
Zdenku,používal som ho dávnejšie,žiadne problémy nerobil,len mi nevyhovovala práca so samotnými ikonami,nemožnosť drag and drop a pod. Na druhej strane má väčšie možnosti konfigurácie,nastavenie velkosti ikôn,textový popis.....
Pužívam SPB+,tak na čo by mi bola duplicita?
CommanderZ (1798)|26.6.2005 20:35
[QUOTE="markjag"]Skusal som hladat diskusiu o tomto programe na ce4you ale nenasiel som.
[/QUOTE]

Hmm. Zkus hledat cLaunch a dostanes vysledku az to neni hezky;)
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 21:29
O cLaunch jsem začal já.Markjag myslel ten softík, co je přiložen u jeho příspěvku.
oltcit (1098)|26.6.2005 22:07
Ale ved to je jeden a ten isty program ;) a vola sa : cLaunch tu a vychadza z tdLaunch tu
Jarek72 (37)|26.6.2005 22:14
Ja pouzivam cLaunch take ke vsi spokojenosti uz delsi dobu na rx3715 a bez problemu. Podle me je to jeden z nejlepsich lauchreru pro ppc.
markjag (386)|26.6.2005 23:00
[QUOTE="Jarek72"]Ja pouzivam cLaunch take ke vsi spokojenosti uz delsi dobu na rx3715 a bez problemu. Podle me je to jeden z nejlepsich lauchreru pro ppc.[/QUOTE]

No PDA mam len tyzden takze tazko brat moj nazor ako presvedcivy ale bol to moj prvy kuncher a teraz uzivam SPB Pocket PLus a cLunch nema ziadnu vyhodu orpoti tomuto

snad este neviem ako v Spb Pockete plus nastavit alebo pridat ikonu niekde ale tku ikonu co by odkazovala na nejaky subor, hocijaky subor

viete mi poradit?

dik
CommanderZ (1798)|27.6.2005 16:04
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]O cLaunch jsem začal já.Markjag myslel ten softík, co je přiložen u jeho příspěvku.[/QUOTE]

vzdyt to ma cLaunch v nazvu :? :?:
daww (687)|27.6.2005 16:15
To markjag: Tapni a podrž stylus v prostoru SPB PP - vyber z menu přidat/odebrat - vlevo dole je příkaz Přidat - soubor/složka. Takhle si můžeš přidat libovolný soubor, program či složku do kterékoli kategorie.

Claunch jsem kdysi používal, ale SPB PP je mnohem užitečnější a variabilnější.
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2005 16:23
[QUOTE="CommanderZ"]vzdyt to ma cLaunch v nazvu [/QUOTE]:oops: To je tak, když se čte jen začátek. PPC Quick....
beecher (9270)|27.6.2005 17:01
Muzu to tady uz zavrit?
markjag (386)|27.6.2005 22:13
[QUOTE="beecher"]Muzu to tady uz zavrit?[/QUOTE]

oki mozes ale este jednu otazku si dovolim
ze spb je super ale nech som hladal ako som chcel nenasiel som 2 veci

-jedna je lubovolna moznost velkosti ikonu ako to ma cLunch (mam na vyber zial len male a velke)
-a vobec neviem ako zmenit ikonu na lubovolnu ikonu ktoru vyberem z exe suboru alebo z ico suboru. mam na vyber len default + kopa blbosti)
daww (687)|28.6.2005 06:37
- velikost ikony tu skutečně nejde měnit, jen zmiňované dvě možnosti (malá/velká), ale upřímně musím říct, že u cLaunch jsem sice velikost zkoušel měnit, ale zobrazení pak nestálo za nic.
- v některé z diskuzí je tuším návod, jak přidat libovolné ikony do souboru tak, aby se ti zobrazili spolu s default + spoustou blbostí. Mě osobně se ty ikony (spousta blbostí) líbí, ale všude mám právě ty default k programům. A proč je také měnit. Z nabídky jsem použil několik ikon k souborům (pxl a pod), abych je rozeznal.
CommanderZ (1798)|28.6.2005 12:23
[QUOTE="markjag"][QUOTE="beecher"]Muzu to tady uz zavrit?[/QUOTE]

-a vobec neviem ako zmenit ikonu na lubovolnu ikonu ktoru vyberem z exe suboru alebo z ico suboru. mam na vyber len default + kopa blbosti)[/QUOTE]

Neni problem - nekde ve slozce Program Files/PocketPlus jsou dva soubory s ikonama - male(16*16) a velke(32*32). Zkopiruj je i ikonu kterou tam chces dat do pocitace a nahrad nejakou nepotrebnou ikonu tou tvoji. Je to prace na par minut.