Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak koupit della

MACHer_ce4you (11)|25.9.2006 22:35
[QUOTE="duuri"]existuje tusim aj cislo na slovensko :)[/QUOTE]
to si mi pomohol :? hladal som a nasiel som telefonne cisla ale vsetky iba v CZ, nevies ake su slovenske? nasiel som aj toto:

Miroslav Řezníček
Sales Manager pro Slovenskou republiku
Dell Computer spol. s r.o.
V Parku 2294/4, 148 00 Praha 4 Chodov
phone: +420 225 372 711
fax: +420 225 372 714
www.dell.cz
ale nezda sa mi zeby to bolo cislo na slovensko:oops:
pistansky (108)|26.9.2006 07:18
maybe hned hore:)
http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/topics/general/cz_Kontakty?c=cz&l=cs&s=bsd&~lt=popup

oni ti uz pomozu
MACHer_ce4you (11)|28.9.2006 17:15
Please potrebujem rychlo informaciu. Je tu nejaky slovak ,ktory ma dell x51v? ak ano ako , a kde ho kupil? cez dell.cz? pretoze im cely den volam a nikto nezdviha,a nikde sa nemozem dozvediet ci posielaju tovar aj na Slovensko.:evil:
beecher (9270)|28.9.2006 17:19
Dneska je v CR statni svatek... ;)
Docent (1234)|1.10.2006 19:49
jj, to jsou ti dva...
Jinak jsem si s nimi přes prodloužený weekend opět ověřil, jak je Eurotel (či vlastně již O2) geni(t)ální firma...
Mám od nich CDMA kartu UBIQUAM, abych se mohl na cestách připojovat přes VPN do práce. Začátkem září jsem byl v Jeseníkách, karta ani ťuk, při spuštění patřičného programu to psalo "Karta se inicializuje" a to bylo všechno...

Teď jsem se k naprosto stejné zkušenosti dopracoval na Lipně. Errortel v těch místech prostě nemá pro CDMA pokrytí, a karta, místo co by oznámila něco jako "nemám signál", se pokouší pořád inicializovat...

BTW je opravdu vynikající, že Errortel má signálem CDMA pokryté mé bydliště a pracoviště, kde mám pro připojení k dispozici ještě x dalších způsobů. Alespoň že mu jinde funguje zoufale pomalé a nekřesťansky drahé GPRS...
TomasT_ce4you (55)|6.10.2006 12:12
Ahoj vsem,

zvazuju nakup axima,je to moje prvni pda.Nicmene nedokazu se rozhodnout zda koupit della u nas v CZ,nebo v USA kde mne vyjde o nekolik tisic levneji.Predpokladam ze ma dell mezinarodni zaruku,takze na pristroj zakoupeny ve statech ji budu moct uplatnit i v CZ.Standartne se prodavaji s rocni zarukou,nevite nekdo jak rozsirit zaruku na delsi obdobi ?Lze to i dodatecne?

Jsou nejake dalsi mne nezname uskali pri nakupu ze zahranici.Podotykam ze jde o zcela nove zbozi.Jsem na tom ted spatne,splacim auto,koupil jsem si dalsi hracky,pred zimou jeste rekonstrukce topeni - nemuzu utracet a kazda koruna je pro mne dobra.Bohuzel potrebuju jej.Muzu mit starsi Ipaq hx4700 za 8000,ale ten del je asi pro mne lepsi volba,protoze je za stejne penize a k tomu zcela novy.Sice se obavam kvality displeje,ale snad to nebude tak strasne jak jsem se zde docetl.

Dekuju vsem za odpovedi a namety.
MACHer_ce4you (11)|8.10.2006 16:17
Ja som si x51v objednal z ciech cez dell.cz a som zo slovenska teda tiez akoby "zahranicie" , objednavku som vyplatil pred 10 dnami a zatial sa nic nedeje, firma dell u mna straca body ,na e-maily mi sotva niekto odpise a ak tam zavolam tak ma ubezpecia ze robia co mozu ale su problemy... , prose musis stale len cakat v neinformovanosti a to je hrozne :evil:, musim im liez neviem kde aby som sa vobec nieco dozvedel, proste uz ma to nebavi,minule som dostal mail kde sa pise ze do 17.10 je dell u mna, no neverim tomu ale ked do vtedy nedojde tak tu objednavku zrusim, tolko moje skusenosti s firmou dell :evil: , ach jaj:?
Zdenek Malinsky (9781)|9.10.2006 11:07
Z tvého hysterického příspěvku usuzuji, že jsi asi předchozí příspěvky asi nečetl. Prostě Dellu to 10-14 dní trvá, ale na kvalitu se vyplatí počkat. Např. na Ferrarri bys taky musel čekat pár měsíců a Škodivku koupíš okamžitě v každém větším konzumu.
Docent (1234)|9.10.2006 12:12
Tak podle téhle logiky je nejkvalitnější N560 ;) . Na ten jsem čekal několik měsíců, dodávku 3x posunuli, až jsem objednávku stornoval a koupil Della :sarcastic: .
pistansky (108)|9.10.2006 13:03
no o je ok :) keby si vedel ako to je z dell XPS 700 tak ti bude aj zle:) ide skor oto ze na slovenso sa to spatne dodava...
MACHer_ce4you (11)|9.10.2006 15:06
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Z tvého hysterického příspěvku usuzuji, že jsi asi předchozí příspěvky asi nečetl. Prostě Dellu to 10-14 dní trvá, ale na kvalitu se vyplatí počkat. Např. na Ferrarri bys taky musel čekat pár měsíců a Škodivku koupíš okamžitě v každém větším konzumu.[/QUOTE]

ja chapem ze to trva 10-14 dni lenze dnes je to 10 den a z dell.cz mi poslali mail, ze je nejaky problem z peniazmi (ktore som poslal bankovym prevodom pred 10 dnami, a podla mna nie je normalne aby prevod trval tak dlho) a akonahle to vyriesia tak do 14 dni je u mna!! :evil: :evil: :evil:
pistansky (108)|10.10.2006 08:26
nezabudni ze prevadzas peniaze do ciech a pri kazdom prevode si bere aj tvoj a asi aj ich banka nejake penize pokial ide o medzinarodny prevod...myslim
Zdenek Malinsky (9781)|10.10.2006 08:45
Ty jsi je poslal, ale otázkou je, zda je dostali oni. :?
Sarevok (3)|17.10.2006 19:17
Kupuju svoje první PDA, docela dlouho jsem četl různé recenze, srovnával atd. a a Axim x51 z toho nejspíš vyšel jako vítěz (nejspíš bych bral ten prostřední model, nejvyšší bych asi nevyužil). Problém je v mém momentálním místě výskytu, kterým je Čína a ještě tu nějakou dobu zůstanu, takže budu muset nakoupit i u čínského Dellu. Předpokládám, že seženu jenom čínskou verzi s čímž jsem celkem smířený (jak jsem se dočetl, tak změnou jazykové verze bych zrušil záruku), ale zajímalo by mě, jestli bude mít nějaký problém se zobrazováním češtiny (psát s diakritikou holt asi nebudu)? Jak se to chová v podobném případě... řekněme s anglickou/německou/whatever verzí? (s těmi by tu snad někdo mohl mít nějaké zkušenosti, předpokládám, že s čínskou asi nikdo takový nebude :))) Případně jaké jiné problémy se mohou objevit právě v souvislosti s jinou jazykovou verzí?
Zdenek Malinsky (9781)|17.10.2006 21:41
Kup si s anglickou ROM, tu by tam snad mohli mít. PDA s angl.ROM se prodávají i u nás a funguje na nich čeština.
Přeflashovat na jinou "jazykovou" je teoreticky možné, ale není to legální a přicházíš o záruku, resp. v případě reklamace bys musel flashnout na původní, takže bys musel sehnat i tu původní a navíc v případě mrtvosti PDA ani flash nebude možno provést. Nevím, jak moc ušetříš, zda to riziko stojí za to.
Sarevok (3)|18.10.2006 01:14
Takže čeština jde jen na anglickou ROM? No, zkusím se na to zeptat... Jinak pro Dell teď mimo jiné mluví i cena, mají ho v akci, díky které můžu celkem slušně ušetřit, ale jen do pátku. Pokud to nestihnu nebo anglickou ROM mít nebudou, tak bych asi šel do iPAQa, u kterého si sice budu muset připlatit, ale už vím jistě, že ho mají i anglicky (a navíc ho můžu koupit i v kamenném obchodě a před koupí si ho osahat... s nákupem přes net tady ještě nemám moc zkušenosti a nevím jak moc mu můžu věřit)