Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hard reset a složka Pocket_PC My Documents

Václav Endler (96)|20.6.2005 21:11
Zdravíčko,
je nějakej způsob jak ovlivnit, aby se mi po hardwérovým resetu nechtělo mé PPC synchronizovat s novou složkou(například "Pocket_PC1 My Documents" , kterou si vytvoří, ale s původní složkou, tak abych nemusel znovu a znovu kopírovat soubory. Díky za radu
beecher (9270)|20.6.2005 22:38
No zkusil bych:
1. Zazalohovat ten adresar My Documents na PC nekam bokem
2. Vyndat PDA z kolibky/odpojit od AS
3. V ActiveSync na PC smazat vsechny partnershipy
4. Zkontrolovat, zda-li tam zustal ten adresar My Documents
5. Prejmenovat PDA na Pocket_PC
6. Dat PDA do kolibky a vytvorit znova partnership
7. Pokud ten adresar v bode 4 zmizl, tak pak do nej nakopirovat obsah z toho bokem odlozeneho adresare...
Václav Endler (96)|20.6.2005 23:39
Díky, sice to asi splní účel, ale něco jednoduššího by nebylo?
hybo (3107)|21.6.2005 02:55
jde o to, ze kazdy partnership je jedinecny a pro kazdy je vytvorena jedinecna slozka, muzes to udelat i tak, ze proste cele puvodni My Documenst preneses jinam a po novem partnershipu zase celej adresar preneses na misto, kde se vytvoril novej a das prepsat...
Václav Endler (96)|21.6.2005 07:23
Přibližně tak to řeším i teď, ale smazat adresář nezajišťuje, že se vytvoří adresář s původním názvem, protože i když obsah zkopíruji na CD a adresář smažu (tedy fyzicky se již na PC nevyskytuje), stejně mě PPC po HW resetu vyzve k zadání nového názvu adresáře. Musí to být asi někde v registrech PC, ale možná stačí jen odinstalovat a po smazání adresáře znovu nainstalovat Active Sync. Bohužel mám PPC na reklamaci a nemohu vyzkoušet. Musím vydržet.:(
hybo (3107)|21.6.2005 07:31
tady vznikla nekde mistifikace, tim, ze udelate na PPC HR nic neresite, protoze vsechny informace, jak o adresari, tak o PARTNERSHIPE jsou v AS. Proto je potreba je odstranit z PC. Neni ale potreba reinstalace nebo zasahu do registru, staci, kdyz neni pripojene PPC v menu FILE (SOUBOR) vybrat partnership, kterej nechcete a nasledne tam zase vybra DELETE. Tim se smaze partnership, uvolni se jak jmeno pro novy a stejne tak vsechny dalsi potrebne prostredky...
Václav Endler (96)|21.6.2005 08:44
Díky, to je lepší a připadá mi to i logické.:)
beecher (9270)|21.6.2005 09:51
A o cem hovori bod 3. v mem prispevku? ;)

Ad otazka Jestli to jde udelat jednoduseji: No asi ne... :oops:
daww (687)|21.6.2005 21:04
V souvislosti s tímto tématem mám také jednu otázku. Po HR natáhnu zálohu, ať už z AS nebo z karty, ale MDA už se tváří jako jiné zařízení a chce vytvářet nový partnership a všechno chce synchronizovat. Nevíte někdo proč, když obnovením ze zálohy se to vrátí do pozice před HR ?
hybo (3107)|21.6.2005 21:30
a ta zaloha je udelana s vytvorenym partnershipe? je pravda, ze se mi taky nekdy stalo, ze po obnove to syncilo vse nanovo, ale partnership byl OK.. ja ale moc HR nedelam, takze....
daww (687)|21.6.2005 21:59
Jasně. Záloha je přes PS přírůstkovým zálohováním. Ale dělá to i při záloze z SD card
beecher (9270)|22.6.2005 10:43
Po synchronizaci si AS uklada nejake informace do registru PDA, ktere se musi shodovat na obou stranach, aby se poznali, takze kdyz se obnovi starsi zaloha, tak uz tomu tak neni... Je tedy nutne vytvorit novy partnership...