Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N50 a čtečka karet DeLock

Karm (365)|20.6.2005 13:37
Zdravím,
mám problém.Dneska jsem si koupil čtečku DeLock,na PC mi funguje normálně a objeví se 4 disky.Ale na PPC ji sice systém vidí(ve správci zařízení zobrazí jako USB storage),ale i když tam mám vraženou kartu tak Used memory 0MB a nezobrazí ze v průzkumníkovi :( .Nevíte někdo jak na to,nebo kde by se dal sehnat ovaldač?zkoušel jsem něco vygooglit ale bez výsledku.Díky
CommanderZ (1798)|20.6.2005 14:57
Zkus nainstalovat mass storage driver od Ratocu. podivej se ve starsich diskuzich.
Karm (365)|21.6.2005 10:44
tak driver bohužel nepomohl :? .
oltcit (1098)|21.6.2005 11:00
Zrejme nepodporuje USB Mass Storage,pretože ináč by sa ti v PPC objavil "hardisk" a nie usb zariadenie(to nasvedčuje,že nemá podporu=ovládač) Nie všetky čítačky(a je ich dosť) podporujú tento štandart. Pri kúpe je najistejšie vyskúšať si to priamo na mieste,ak to predajca umožní.
Karm (365)|21.6.2005 11:08
toto mi občas dělal i můj FlashDisk,že ho to našlo ale nezobrazilo.Stačilo párkrát vypojit a zapojit a vše už bylo OK.Při připojení čtečky to po mně ovladač(resp. název zařízení) nechce,a ve správci se to jeví stejně jako FlashDisk,jenže v exploreru už není.Potřebobal jsem ji hlavně na kopírování Fotek mezi Canonem A80 (2x256MB karta) a tou jednogigovkou co mám v PDA.Prostě že bych to překopčil z fot=áku do PDA ,zformátoval a měl zas volnou kartu...Nebo neví někdo kde by se dal sehnat Driver na A80 pro PDA?(masstorage nepodporuje,po připojení to chce ihned název zařízeníDíky