Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mizející Oblíbené odkazy při synchronizaci

Kuliferda (2)|16.6.2005 10:48
Při synchronizaci Aceru N30 přes Activesync 3.7.1 se mi neustále odmazávají Oblíbené odkazy jak z PDA, tak i z IE, aniž bych něco před tím mazal ručně. Je na to nějaký lék?
Pavel Koza (4761)|16.6.2005 12:27
Napada me lokalizace - zkusil jste ji vypnout (tedy pokud nejsem mimo a pouzivate ji:)
jumbo_ce4you (162)|16.6.2005 12:43
Možná to taky souvisí s tím, jestli jsou položky určeny ke stahování pro off-line prohlížení. Myslím, že ty neakutální se nesynchronizují.

OT: na ce4you řádí hacker nebo si Pavel Koza vyměnil fotku v profilu sám? :D :D :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.6.2005 12:47
[QUOTE="jumbo"]
OT: na ce4you řádí hacker nebo si Pavel Koza vyměnil fotku v profilu sám? :D :D :D [/QUOTE]

:D
hybo (3107)|16.6.2005 17:04
vymenil si ji sam, protoze jak jsem ho pred par dny videl, tak jsem ho upozornil, ze mirna mate nas ctenare, protoze jiz davno neni tak hubenej, jako na fotce ;) ale myslim, ze ted je to vse vice priblizeno realite :D
jumbo_ce4you (162)|17.6.2005 08:29
[QUOTE="hybo"]vymenil si ji sam, protoze jak jsem ho pred par dny videl, tak jsem ho upozornil, ze mirna mate nas ctenare, protoze jiz davno neni tak hubenej, jako na fotce ;) ale myslim, ze ted je to vse vice priblizeno realite :D [/QUOTE]

:D :D :D Moje fotka v profilu taky neodpovida tomu, jak vypadam - nick me vystihuje uplne presne! :D :D :D Jinak co se tyce mazani Oblibenych polozek pri synchronizaci, pridal jsem nejake v PC pro off-line prohlizeni a nejake obycejne, synchronizoval a nic nezmizelo. Nepouziva Kuliferda neco navic?