Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IpaqBackUP Manager - Nechce zalohovat

Jarek72 (37)|13.6.2005 10:41
Nevim proc a nevim jak udelat by mi opet zacal IpaqBU manager delat zalohy. Kdyz ho spustim v zakladnim modu a dam BackUP tak se ukaze cekaci ikonka a ta je tam do te doby nez ho rucne zavru. Obnovovat zalohu jde.
Kdyz prepnu do Adv.mode tak mi hned naskoci po spusteni cekaci ikona a program se sam od sebe do 5 sekund zavre. uz to nejde prepnout do zaklaniho nastaveni. proste nic. pomuze jen HR a nahrat opet zalohuu ale problem zustava.

Nevim cim to muze byt. Misto na karte mam, SR nepomuze zkousel jsem i ten SAfEMODE a taky nic. Cesta je dobre zadana.

Mate nekdo zkusenost ???
macula_ce4you (691)|13.6.2005 13:31
Zkusil bych prvně vytáhnout kartu a zkusit něco zazálohovat do int. paměti.
Ale to stejně asi nepomůže. Doporučoval bych HR, ale ze zálohy obnovit jen důležitá data (PIM databáze, dokumenty atd.) a software a doplňky nainstalovat znovu (neobnovovat ze zálohy). Píšeš, že po HR opět nahraješ zálohu, ale to ji nahraješ i s tou chybou, která zapřičiňuje chování zálohovací aplikace. Problém bude zrejmě v registrech.
Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2005 14:00
Co máš za PDA? Já ten iPAQ Backup Manager zkoušel teď na svém 4150 (chodí bez problémů) a to Adv mode a safe mode tam nemám, tak nevím přesně o co jde.

Doporučuji pořídit Sprite Backup.
Jarek72 (37)|13.6.2005 17:26
Mam rx3715.

Jak mam udelat jen obnovu urcitych veci s te zalohy ???
macula_ce4you (691)|13.6.2005 18:26
No, předpokládal jsem, že do ipaqu dávaj furt ten samej soft Sprite. Tam je to zřejmý hned, jak ho spustíš. Jak se jmenuje ten zálohovací program co tam máš ty?
Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2005 18:58
HP iPAQ Backup Manager je vlastně LITE verzí Sprite Backupu, také, když se podíváte na stránky výrobce softu, je pro majitele HP sleva na plnou verzi.

Ad Jarek72
Nechápu, co nebo kde je ten Safe a Adv.mode. A proč chceš dělat obnovu jen něčeho? Tak si dělěj zálohy jen toho, co chceš potom obnovovat. Můžeš si před zálohou vybrat, co chceš zálohovat.
macula_ce4you (691)|14.6.2005 10:42
Já to chápu tak, že ten program může běžet ve dvou režimech "standart mod" a "advanced mod" a ten SafeMode je program.

A s tím zálohováním si už teď moc vybírat nemůže, když mu to nefachá.