Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WiFi tweak

anicka.balounova (165)|13.6.2005 01:33
Existuje něco pro WiFi obedobně jako pro GPRS Tweak který i po vypnutí telefonu neshodí GPRS a tedy i ICQ mi běží pořát na pozadí a slyším když mi přijde msg?

Používám WiFi SD pretec kartu do MDA Compactu ale při vypnutí telefonu mi to shodí wifi konexi.
mistm (477)|13.6.2005 19:54
[QUOTE="anicka.balounova"]Existuje něco pro WiFi obedobně jako pro GPRS Tweak který i po vypnutí telefonu neshodí GPRS a tedy i ICQ mi běží pořát na pozadí a slyším když mi přijde msg?

Používám WiFi SD pretec kartu do MDA Compactu ale při vypnutí telefonu mi to shodí wifi konexi.[/QUOTE]

jak ti muze prijit msg, kdyz mas vypnuty telefon - tzn neni spoj do internetu?
PavelR. (2184)|13.6.2005 20:42
[QUOTE="Mist"]
jak ti muze prijit msg, kdyz mas vypnuty telefon - tzn neni spoj do internetu?[/QUOTE]

... jednoduse, nebot pri pouziti GPRS Tweaku se pri "vypnuti" PDA tlacitkem on/off vypne pouze displej, ale veskere ostatni fce (vcetne GPRS pripojeni) zustavaji aktivni ...

PavelR.
Miloš Strouhal (3997)|13.6.2005 21:32
Pokud jde o MDA Compact, ten jiz nastesti zadny GPRS tweak nepotrebuje. I pri stisknuti tlacitka on/off zustava GPRS aktivni a nepada. To same priorita pro audio, Compact ma "od prirody" zvysenou prioritu pro audio, tzn, ze GPRS tweak Jirky Graze pro MDA II a MDA III jiz neni treba na Compactovi instalovat..
anicka.balounova (165)|13.6.2005 23:20
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Pokud jde o MDA Compact, ten jiz nastesti zadny GPRS tweak nepotrebuje. I pri stisknuti tlacitka on/off zustava GPRS aktivni a nepada. To same priorita pro audio, Compact ma "od prirody" zvysenou prioritu pro audio, tzn, ze GPRS tweak Jirky Graze pro MDA II a MDA III jiz neni treba na Compactovi instalovat..[/QUOTE]

asis spadnul z veze nebo mam spatnou verzi FW jelikoz oba tweaky mi hrozne moc pomohly
pri koupi MDA Compactu se mi skubal zvuk i GPRS se pri stiskuk ON-OFF tlacitka vzdy odpojilo

verze
R 1.00.10
G 1337.36
D 1.01.00 WWE


PS: chtela bych podotknout, ze odbihame od tematu, aby se tu nediskutovalo nakonec o GPRS tweaku a na WiFi tweak uz nikdo nereagoval. i kdyz si myslim, ze nic takoveho stejne neexistuje.
mistm (477)|14.6.2005 00:32
jo takle :) to je vlastne MDA :)

no ja pro vypnuti displeje pouzivam ScreenSaver z PHM PowerToys, ale nevim jak to chodi na MDA
William Edgar Coyotte (71)|12.2.2007 11:04
Mám stejný problém na Variu .. po vypnutí zařízení se Wi fi odpojí a vypne, což hodně vadí. Použít ext. aplikaci na vypínání displeje je na nic, v případě že přijmeš hovor tak se displej znova zapne a už se nevyplne (baterie za 3 hodiny mrtvá) .. ze stejného důvodu je nepraktické vypnutí funkce "vypnout zařízení" ... je mrzuté že pan programátor napomyslel na takovou ptákovinu ... díky MS :-(