Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact - Neslysim vyzvaneni ani volajiciho...

jaspy (3)|12.6.2005 22:54
Zdravim,

mam problem, koupil sem MDAc z inzeratu, ma firmware WWE_11100_1779_11100 a vubec neslysim "tutani" nebo jine signalizacni zvuky kdyz nekoho vytacim ani kdyz mi nekdo vola...reprak funguje normalne, prehraje muziku a vsechno, ale pri volani je to proste problem...nevite jak by se to mohlo resit prosim?

dik
Miloš Strouhal (3997)|12.6.2005 22:58
Compact ma dva repraky. Jeden vzadu, ten prehrava muziku, druhy vepredu, ten slouzi pouze na telefonovani. Takze si ujasni zda ti ten celni vubec funguje.. Dale se mrkni, zda nemas dole v konektoru na sluchatka nejake smeti.. Zkus to "prohrabnout" konektorem od sluchatek.. A pak doporucuji flesnout Compacta zpet na originalni ROM, ale to uz je trochu mimo misu..
jaspy (3)|12.6.2005 23:27
No, prave je problem ze tu originalni romku nemam...potreboval bych nejspis nejakou t-mobile ceskou, co se dodava k mdackum prodavanych u nas...ale nevim kde to mam sehnat bohuzel :/ z xda-developers ftpka sem si stahnul vsechny mozny, ale ani jedna ceska tam neni...jinak diky za radu, je to muj prvni mda/pda pristroj, mam ho den a sem z toho docela zklamanej ://
Miloš Strouhal (3997)|12.6.2005 23:46
Nebud zklamany z MDA, ale z minuleho majitele ze ti jej v tomto stavu prodal.. Kvuli T-mobile original ROM se mi ozvi na SZ..