Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tuhnutí N 35

pelopones (95)|12.6.2005 02:14
Dobrý den,
jelikož delší dobu používám aktivně MDA 2, obrátil se na mne kolega s požadavkem levného a jednoduchého PDA pro navigaci. Vybral jsem N35, nainstaloval češtinu a ostatní klasiku (Battery Pack, TotalCmd,1Calc a následně PocketKim, TomToma a Destinatora. Již podruhé se mi v krátkém čase najednou stalo, že N35 zatuhne, nereaguje na softreset od Battery packu - kupodivu ani na hardwerový softreset. Podobný stav se mi stal několikrát i na MDA2 - tam vyndám baterii a je vše OK. U N35 baterka vyndat nejde a soft reset nereaguje - HR to vyřešil ale dva HR ve dvou dnech mi přijde docela dost. Nejprve jsem si myslel , že by to mohl dělat Battery Pack, jelikož je přeci jen docela srostlý se systémem, a tak jsem
místo něho zkusil Pocket Plus a výsledek je stejný. Napadá někoho nějaké řešení ???
Mraky Mrak (21)|12.6.2005 08:36
Hmm, možná nedělají dobrotu ty cracknuté navigační softy dohromady...
pelopones (95)|12.6.2005 13:41
Milý Mraku zdali máš zájem, můžeme ti všechny zmiňované softy nabídnout k prodeji - zabýváme se prodejem elektroniky a PC - krom jiného je N35 dodána v packu s PocketKimem . Občas se prostě stane, že prsty na klávesnici předbíhají myšlení - tak si na to prosím dávej příště pozor ;)
Mraky Mrak (21)|12.6.2005 16:59
Díky za nabídku, já je mám, fungují a PDA netuhne...:) Ale jinak v poho, ne?:D
pelopones (95)|12.6.2005 20:13
Umí někdo vysvětlit mechanismus soft resetu - myšleno jestli je to tlačítko v dirce nějak závislé na OS nebo je to čistě hardwerová záležitost ?
Mi.Ku_ce4you (1)|25.1.2006 11:28
Nazdar Nuny,problém s tuhnutím n 35 máš už určitě vyřešen,potřebuju poradit jak do toho dostat češtinu a jestli nemáš náhodou český návod k obsluze,jestli jsi ochoten mi pomoct,pošli prosím mejla,nebo,nějaký odkaz budu Ti moc vděčný,díky moc Milda.
pelopones (95)|26.1.2006 07:22
Na cd , které je u každé N35 najdeš jak český manual, tak ActiveSync, tak velký Outlook do PC a samozřejmě i češtinu , v tomto případě od Sunnysoftu.
Češtinu dostaneš do PDA klasickou instalací, kdy na PC máš ActiveSync, PDA spojíš USB kabelem, nastavíš buď partnerství nebo zůstaneš jako HOST a na PC spustíš instalaci .... Podívej se do diskuzí a návodů , určených pro začátečníky - na tomto serveru jich nalezneš spoustu a jistě tam najdeš odpovědi na všechny otázky, na které je zbytečné se ptát ostatních uživatelů, neboť se tu řešily již milionkrát :yes: