Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozbity display :(

Sargon_ce4you (3)|9.6.2005 16:21
Cafte ludia dnes sa mi stala dost skareda vec ... rozbil som si display na mojej n30 ... :( neviete mi poradit kde bi som zohnal najlacnejsi ?? som z bratislavy ale nerobi mi problem si ist po to do brna / prahy ...
dik moc za radu ...
Larry_ce4you (3)|25.6.2005 00:23
Od vcerejska mam stejny problem. Zatim krome opravy v autoriz servisu za cca 4,5tK nemam jinou moznost
Zdenek Malinsky (9781)|25.6.2005 01:40
Máte několik možností a je třeba zvolit dle ceny. Displej se pravděpodobně dá koupit jen ve značkovém servisu a buď si ho necháte vyměnit tam nebo můžete ušetřit za práci a udělat sami (nebo někdo známý, kdo v tom má praxi). Já osobně bych neriskoval, ale volba je na vás. Další možnost je koupit v bazaru nebo na inzerát stejný poškozený model s funkčním displejem a udělat z 2 PDA jedno. Nevím, jak máte PDA stará, ale pokud by se cena za opravu blížila ceně nového, stálo by za úvahu poškozené PDA prodat "na součástky" a koupit sobě nový.
hybo (3107)|25.6.2005 06:14
standardne v servisu nejde koupit servisni dil bez servisnich prac... :?
macula_ce4you (691)|25.6.2005 18:37
Nedávno jsem ho nechával také vyměnit. Rozflákal jsem si ho v Praze, tak jsem ho hned odnesl na HP. Do týdne se mi vrátil za 4500,- a byl vyměněný i přední poškrábaný kryt. Určitě řešit přes servisní středisko, protože se pak na tu jejich práci i displej vztahuje záruka. Samozřejmě pokud nevíde levněji koupit jiný.
zoom_ce4you (57)|20.7.2005 19:33
Tak ja ho dneska skoro po pul roce konecne sehnal a to v ASupport stoji na n30 3100,- Kc bez DPH. vymena neni problem za 5minut hotovo.
zoom_ce4you (57)|12.8.2005 13:58
Pokud nekdo jeste potrebujete display tak jeden naprosto v poradku sem vysetril a necham ho za 2000,- a klidne vam ho do PDA hodim