Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA na BIKE

needy (14)|9.6.2005 11:00
Existuje niake puzdro iPAQ h6300 ktoré bi sa dalo pripnúť na Bicykel? Niakym solidným spôsobom aby som ho nerozmlátil. Diki pls helpnite mi. dik
dort (1212)|9.6.2005 11:42
obávám se že ne, ale kdysi jsem viděl na netu poměrně podrobný návod jak si něco takového vyrobit z univerzálního držáku na PDA ;)

ale já osobně bych PDA na kolo nepřidělával, obávám se, že ty otřesy by mu moc dibře nedělali ?!
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2005 12:34
Prohledej si zde diskuze, hlavně příspěvky uživatelů Anitka (nebo Anetka-sorry nevím) a windmaster. Ale asi bude lepší koupit Aquapack nebo nárazuvzdorný obal a vozit PDA pověšené na krku a pod bundou. Ono v rychlosti a v terénu stejně moc na displeji neuvidíš a v případě pádu nebo jiné nepříjemnosti je toto určitě bezpečnější.
dort (1212)|9.6.2005 12:42
no, že bych si chtěl PDA na kole věšet na krk - nevím nevím - z toho bych měl taky dost strach, neb občas dělám výlety i přes řídítka a hodně+ nerad bych se uškrtil, nebo poničil jak PDA, tak svoje žebra :(

nejlepší alternativa je kapsa na kole, alespoň z mého pohledu, neb pokud je pod rámem, nebo pod sedlem, tak tam by se PDA nemělo nic stát a pokud jezdíte jen silnici, tak sorry za OT :D , - mé zkušenosti jsou z MTB ;)
needy (14)|13.6.2005 08:57
Diki za prispevky ale je my jasne ze do terenu s PDA nepojdem ale na ceste hlavne ked hladam niaku ulicu v meste bi sa zislo. Nieco take abby som na to videl pocas jazdy. Zatial to mam na suchom zypse ale neni to ono nieco lepsie. diki
needy (14)|5.8.2005 12:51
Uz som to vyriesil. Kupil som puzdro od Krussela a nato stojan na bike vyzera to dobre.
space_cowboy (336)|5.8.2005 13:07
A co tak foto? Alebo odkaz na nan?! ;)
needy (14)|16.9.2005 13:07
Odkaz nemam ale mal by byt na krusellackej stranke. Ak si z BA tak predajna je na Mierovej ulici firma Adir tam to maju. Sorry foto dam mozno neskor
Striker_ce4you (224)|16.9.2005 14:37
Treba v Sunnysoftu maji drzak od Arkonu - viz [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Radek Novák (309)|16.9.2005 19:10
Tak já jsem si vzal držák na světlo na kolo, skrz něj sem provlík šroubek, kterej pasuje do pouzdra BRANDO a mezitím sem použil kus dřívka jako matku a podložku pod PDA. viz foto. Díky ochranému sklíčku na motorce na něj nefouká a díky dobrému odpružení moc otřesů také nezažije. No jen mám trochu strach, když jedu rychleji, ab třeba nějak nevypadlo...
netron (129)|16.9.2005 21:55
Ja som drziak na bike spravil so strasie drziaku na "vacsi" mobil a drziaku na gps prijimac Garmin emap.
00090028_1_w50D.jpg