Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Baterie acer n30

simir_ce4you (274)|8.6.2005 23:23
Zdravim,,moc by mne zajimalo kdyz na aceru n30 neni mozne mit nahradni baterii coz je pro me dost velky nedostatek,zdali si budu moci koupit sam novou az mi stavajici baterie selze nebo bude muset pda do servisu.Pevne doufam ze je mozne si to vymenit sam,ale nechci pda rozebirat tak mozna nekdo z vas ma uz nejakou zkusenost.Tak vsem dekuji kdo se semnou o ne podeli.:)
simir_ce4you (274)|9.6.2005 19:59
Tak jsem neodolal a rozebral svou cihlu abych zjistil zdali si budu moci sam vymenit baterii a vsichni majitele aceru n 30......bez problemu jde cihla rozebrat a baterie vyndat.Takze je to jasne az bude baterie v cudu,staci koupit a vse si udelat sami,myslim ze tim usetrime nejake penize ktere bychom vysazeli v serv.Ted jde o to kdyby se baterie podelala v zaruce pdačka,jest-li bychom neprisli o zaruku,kdyz vstupujeme do vnitrku pda.Tot zahada,ale pokud mame po zaruce neni problem.:yes: ;)
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2005 21:08
Možná se pletu a je to konečně jinak, ale u některých starších Asusů nebo Acerů to bylo s výměnou tak, že si jí sice člověk mohl vyměnit, ale tím, že odšrouboval kryt, porušil "plomby" a přišel o záruku. Taky jsem to tu někde nedávno v recenzích četl.
CommanderZ (1798)|9.6.2005 21:38
[QUOTE="simir"]Tak jsem neodolal a rozebral svou cihlu abych zjistil zdali si budu moci sam vymenit baterii a vsichni majitele aceru n 30......bez problemu jde cihla rozebrat a baterie vyndat.Takze je to jasne az bude baterie v cudu,staci koupit a vse si udelat sami,myslim ze tim usetrime nejake penize ktere bychom vysazeli v serv.Ted jde o to kdyby se baterie podelala v zaruce pdačka,jest-li bychom neprisli o zaruku,kdyz vstupujeme do vnitrku pda.Tot zahada,ale pokud mame po zaruce neni problem.:yes: ;) [/QUOTE]

Vzdyt n30 se zacala prodavat minule leto, jak ji muze nekdo mit behem pristiho roku po zaruce?:O
hanysek3099 (115)|9.6.2005 23:34
no pokud už místní operatér pda rozdělal tak nepochybuju o tom, že nyní už záruku opravdu nemá! vzhledem k "kvalitě" servisu u aceru si myslím, že by se jim asi rozplombovaný přístroj asi moc nezamlouval:D
dort (1212)|9.6.2005 23:35
no v případě, že se kupuje přístroj na IČO a tedy tím na podnikání, tak u většiny výrobků bývá jen 1 rok záruky - ale nevím zda to platí i pro ACER?? ;)
Pavel Koza (4761)|10.6.2005 14:06
Coz takhle nejake foto;) To PavelR. ve svem seznamu jeste nema. Kdyby to slo, tak pro ne zalozte vlastni thread, abych to mohl nat na prvni stranku:yes:
simir_ce4you (274)|10.6.2005 14:13
Proč ne,žádný problém.Jen musíte vydržet,manželka je na dovolené v Tunisu a foták má samozřejmě s sebou.Ani si ho nemohu pujčit,tak počkejte cca 10 dní a bude to tady,Pěkný den:yes: