Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém n35 + GPS

Luger_CC (3)|2.6.2005 09:59
Mám problém s n35 a GPS ve spojení s PocketKim, ale i s jinými programy.
Někdy po vyklopení antény se rozbliká modrá jako že gps jede, ale nejede :?
Musí se několikrát vypnout zapnout, vypnou zapnout soft, měnit nastavení portů, vypnout zapnout čtení polohy atd. Nejhorší je, že port COM8 se chová jakoby fungoval nehlásí žádnou chybu nic...
A někdy to najede bez problémů okamžitě...

Nestávalo se taky někomu? Nechce se mi to dávat do reklamace abych bez toho nebyl měsíc, používám nejen jako navigaci :?
Pavel Koza (4761)|2.6.2005 10:37
V mem okoli jsem zaregistroval uz 2 n35ky s vadnym GPS. Postup je asi klasicky - HW reset a testovat... Pak bud reklamace nebo hledani te zlobive aplikace.
Luger_CC (3)|2.6.2005 12:19
Poprvé to jelo vždycky, ale nenašlo žádný satelit, po dalším HW resetu to satelity hledá, ale dělá tohle...
Budu zkoušet a pak holt reklamovat, neexistuje nějakej free softík, kterej jen přes ten port čte jakákoli data kvůli tomu testování ?
Pavel Koza (4761)|2.6.2005 13:12
Pro testovani zkuste TomTom GPS. To je takova jednoducha utilitka, ja ji pozuzivam:) Ale tech moznosti je vic...
Luger_CC (3)|2.6.2005 16:13
Poradil byste mi prosím ještě jak to nastavit aby to chodilo s n35 ? Nějak se mi to nedaří :?
boma (7)|15.7.2005 07:51
Nainstaloval jsem aplikaci TomTom, ale nekdy se stane, ze GPS neukazuje polohu, pouze sede sloupce, tech je trebe sedm do poloviny i vyse, ale dlouho trva nez nejaky zcervena a naskoci poloha, kdyz zacne ukazovat polohu jiz je vse funkcni i s mensim poctem sat.

Pomuze v tomto pripade pouziti ext. anteny pro N35?
pepa_ce4you (105)|21.7.2005 18:49
Chtěl bych se zeptat. U n35 je nutné mít originální externí GPS antenu či jde připojit i nějaká jiná, neoriginální?
petcool (2)|14.8.2005 01:02
[QUOTE="pepa"]Chtěl bych se zeptat. U n35 je nutné mít originální externí GPS antenu či jde připojit i nějaká jiná, neoriginální?[/QUOTE]


Na pravym boku mas zdířku na připojení GPS antény
skautik_ce4you (66)|15.8.2005 14:33
[QUOTE="pepa"]Chtěl bych se zeptat. U n35 je nutné mít originální externí GPS antenu či jde připojit i nějaká jiná, neoriginální?[/QUOTE]

i neoriginalni s prislusnym konektorem