Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze Sunnysoft InterWrite 8.6 Pro

beecher (9270)|10.6.2005 18:17
A co tam tu cestinu po HR nedavat a dat tam rovnou 8.6?
ZdenekP (224)|16.6.2005 10:54
[QUOTE="Kleid"]Setup Compact bude na webu pristi tyden.[/QUOTE]

Sice není týden jako týden, ale IW 8.6 je konečně na webu SS:

http://www.sunnysoft.cz/download.php:) :) :)
Losos_ce4you (1147)|16.6.2005 19:26
Je to sice bezvadny , ale to jedine co bych s toho vyuzil - doplnovani slov , se mi nepodarilo rozchodit ........ (na compactu)
ZdenekP (224)|17.6.2005 07:10
Tak jsem včera:
1. Odinstaloval TM patch na IW 8.5
2. Odinstloval IW. 8.5
3. Nainstaloval Iw 8.6

A mám DEMO na 14 dní!!!:no: .:no: .:no:

Nedělal jsem HR. To my přišlo zbytečné.

Co s tím:?:

Díky.
VictorC (57)|30.8.2005 19:56
po instalaci IW8.6 mam v nastaveni nektere ikony 2x ;] cesky jsou vsechny, vsechny funguji, ale napajeni a podsviceni je 2x ;/ eee? ;]
zidane_ce4you (244)|1.9.2005 12:44
[QUOTE="VictorC"]po instalaci IW8.6 mam v nastaveni nektere ikony 2x ;] cesky jsou vsechny, vsechny funguji, ale napajeni a podsviceni je 2x ;/ eee? ;][/QUOTE]
Dobrý den,
z Vašeho popisu lze jen odhadovat, takže:

- jaké máte zařízení?
- jakou verzi ROM?
- jaký build lokalizace?

Potom budeme chytřejší...
VictorC (57)|1.9.2005 21:06
vlastnim Acer n50 (normalni verzi)
build rom .10
instaloval jsem IWPRO_CZ_Acer_86_06271.exe
zidane_ce4you (244)|2.9.2005 08:11
[QUOTE="VictorC"]vlastnim Acer n50 (normalni verzi)
build rom .10
instaloval jsem IWPRO_CZ_Acer_86_06271.exe
[/QUOTE]
Právě jsem ještě všechno otestoval, máme zařízení se stejnou verzí ROM, ...Problém mohl vzniknout jestli jste neodinstaloval předchozí verzi lokalizace či při instalaci vybral lokalizaci optimalizovanou pro odlišnou verzi ROM...
Miloš Strouhal (3997)|2.9.2005 09:46
2 Zidane:
Mam dotaz. Koupil jsem si iPAQ hx 4700, a dotyčný mi k tomu nedal cd s lokalizací. Asi jej ztratil. Je nějaká šance tu lokalizaci získat zdarma od Vás, pomocí zaslání IMEI zařízení, seriového čísla či něčeho podobného?..Nebo jí musim k tomuto zařízení znovu zakoupit? Díky za odpověď.
zidane_ce4you (244)|2.9.2005 09:58
[QUOTE="Miloš Strouhal"]2 Zidane:
Mam dotaz. Koupil jsem si iPAQ hx 4700, a dotyčný mi k tomu nedal cd s lokalizací. Asi jej ztratil. Je nějaká šance tu lokalizaci získat zdarma od Vás, pomocí zaslání IMEI zařízení, seriového čísla či něčeho podobného?..Nebo jí musim k tomuto zařízení znovu zakoupit? Díky za odpověď.[/QUOTE]
Pošlete mi na email: petr.mahdal@sunnysoft.cz :
- jméno člověka, od kterého jste koupil
- email tohoto člověka, který použil při registraci
- reg. nazev
Pokud se bude Vámi zaslané jméno či email vázat ke konkrétnímu reg. názvu v databázi tak Vám registrační informace poskytnu. IMEI zařízení neevidujeme.
Miloš Strouhal (3997)|2.9.2005 10:13
Poslal jsem Vám to.
zidane_ce4you (244)|2.9.2005 12:17
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Poslal jsem Vám to.[/QUOTE]
Vyřízeno :yes:
Miloš Strouhal (3997)|2.9.2005 12:33
Ještě jedno děkuji! :yes:
VictorC (57)|4.9.2005 17:39
[QUOTE="zidane"][QUOTE="VictorC"]vlastnim Acer n50 (normalni verzi)
build rom .10
instaloval jsem IWPRO_CZ_Acer_86_06271.exe
[/QUOTE]
Právě jsem ještě všechno otestoval, máme zařízení se stejnou verzí ROM, ...Problém mohl vzniknout jestli jste neodinstaloval předchozí verzi lokalizace či při instalaci vybral lokalizaci optimalizovanou pro odlišnou verzi ROM...[/QUOTE]

Predchozi verzi IW jsem samozrejme odinstaloval, zarizeni resetnul a nainstaloval novy IW. Rom jsem vybral na 1000% spravnou (pri instalaci) v techto dvou vecech jsem chybu urcite neudelal... ;[
zidane_ce4you (244)|8.9.2005 13:53
Zkuste to ještě po hardresetu, skutečně nám žádné problémy s lokalizací na Aceru n50 nejsou známy...
Richardo_Da_Force (53)|9.3.2006 15:20
Dobry den mam tento problem s lokalizaci verze 8.6.Vlastnim FS loox 420 s OS WM 2003SE.Po nainstalovani puvodne dodavane verze IW 8.4 tak byl problem s cestinou.Ne vse bylo pocesteno.Zde na foru jsem se dozvedel o moznosti upgradu na 8.6.A tady je problem at delam co delam tak se mi ji nedari registrovat.At ji pouze preinstaluji,nebo dam cistou instalaci tak porad stejna pisnicka.Zadam registracni kod, restart a porad dokola.Proste neni schopno se zaregistrovat aby tam nebyla doba pro vyprseni demoverze.Zkousim to i s patchem ze stranek SS i bez nej a nic.Instalaci sem zkousel i na ciste zarizeni po HR i pozdeji a nic.Dokaze mi prosim nekdo poradit?
P.S : kdyz zadam ten kod pri registraci , tak mi to napise,ze registrace probehla v poradku , pak restart a muzu registrovat znovu. :(
zidane_ce4you (244)|9.3.2006 15:27
[QUOTE="Richardo_Da_Force"]Dobry den mam tento problem s lokalizaci verze 8.6.Vlastnim FS loox 420 s OS WM 2003SE.Po nainstalovani puvodne dodavane verze IW 8.4 tak byl problem s cestinou.Ne vse bylo pocesteno.Zde na foru jsem se dozvedel o moznosti upgradu na 8.6.A tady je problem at delam co delam tak se mi ji nedari registrovat.At ji pouze preinstaluji,nebo dam cistou instalaci tak porad stejna pisnicka.Zadam registracni kod, restart a porad dokola.Proste neni schopno se zaregistrovat aby tam nebyla doba pro vyprseni demoverze.Zkousim to i s patchem ze stranek SS i bez nej a nic.Instalaci sem zkousel i na ciste zarizeni po HR i pozdeji a nic.Dokaze mi prosim nekdo poradit?
P.S : kdyz zadam ten kod pri registraci , tak mi to napise,ze registrace probehla v poradku , pak restart a muzu registrovat znovu. :([/QUOTE]
Dobrý den,
doporučuji hard reset Vašeho zařízení, potažmo zazálohovat citlivá data a provést obnovení do továrního nastavení.
Poté si stáhněte aktuální verzi zde: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=17
Při instalaci je třeba vybrat správnou verzi OS!
Potom by měla registrace fungovat, pokud je reg. název - ID shodný s názvem, který jste registroval. Upgradem OS na wm2003SE se mohl změnit!
Pokud se nepovede tak mě kontaktujte emailem.
Richardo_Da_Force (53)|28.3.2006 14:32
Zmena ID neprobehla porad stejne,v instalaci sem samozrejme vybral moznost 2003SE a nic. Vse se vyresilo zakoupenim verze 9 a ta uz jede jako vino.Presto dekuji za odpoved.