Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n50 a redukce DC-in

jedle_ce4you (98)|25.5.2005 02:07
Dnes jsem konečně sehnat GPS Asus BT-100 a funguje to moc pěkně. V souvislosti s tím řeším ale problém, s napájením PDA v autě. Narozdíl od jiných (dražších) přístrojů nemá Acer n50 standardně redukci pro napájení. Samostatně jsem viděl prodávat redukce pouze pro iPaq. Ta byla navíc stejně dost drahá :(.

Nevíte, jestli se dá někde sehnat podobná redukce na Acera? Myslím, že se to občas nazývá "DC-in cable". Prostě redukce do které vrazím konektor vedoucí od zdroje :).

Případně uvažuji o koupi USB host kabelu, za jehož pomoci bych mohl PDA nabíjet. To je ale zbytečně velké / dlouhé. Opravdu bych potřeboval spíše jenom tu redukci. Poradíte, kde ji sehnat? Ještě ke všemu to potřebuji nejpozději do pátku .
col_ce4you (27)|25.5.2005 07:05
Ahoj,
koupil jsem si dobíječku do auta (orginál Acer) a ta má konektor + přechodku. Komplet stál 374 Kč. Mají samozdřejmě i DC-in adaptér za 377 Kč a krátký USB host s DC-in za 374 Kč.;)
To vše na www.naprodej.cz
Je zajímavé, že nabíječka s adapterem je levnější jak adapter samotný.:D :D
jedle_ce4you (98)|25.5.2005 09:54
Aha, díky za tip. Ty jsi pořídil tohle? Ten obrázek asi moc neodpovídá co? Mám tím namysli to, že na obrázku není zobrazen DC-in redukce :(.
jedle_ce4you (98)|25.5.2005 10:24
Tak jsem si nakonec objednal USB host s DC-in. Nevíte někdo, jestli se dá ten DC-in konektor od USB propojky odpojit?
col_ce4you (27)|25.5.2005 18:54
[QUOTE="jedle"]Aha, díky za tip. Ty jsi pořídil tohle? Ten obrázek asi moc neodpovídá co? Mám tím namysli to, že na obrázku není zobrazen DC-in redukce :(.[/QUOTE]

Jo, to je přesně ono, ale ještě je u toho ta redukce. Taky je to výhodný, že můžu nabíjet ze zásuvky 220V bez kolíbky díky té redukci. Ale ten krátký USB host je taky dobrý, asi ho taky objednám.;)