Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kam se ukládají kontakty - obnovení >>PROSÍM O POMOC!<<

klak (148)|24.5.2005 12:30
zjistli jsem že mi od včerejška zmizely všechny kontakty (pochopitelně poslední záloha je už pár měsíců stará :evil: )

mám nastaveno v "Trvalá záloha" ukládání všeho (Kontakty, Události, Úkoly, Nastavení připojení) na flashROM. vždy po soft resetu se to vše obnovilo. včera jsem resetoval a teď jsem zjistil že se mi obnovilo vše až na Kontakty, ten nemám ani jeden :((

nevíte kam se to ukládá ve windows a kam na flashROM?

pamatuju si že jsem si včera otevřel ActiveSync abych se na něco podíval v nastavení programu, ale zarušeně jsem se nikam nepřipojil, tady není ani k čemu ...

klak
Wayne_ce4you (199)|24.5.2005 14:55
No já sice celou zálohu nikdy nedělal, ale kontakty se mi zálohovaly do souboru "CompactFlashBackUpPim", zkus ho najít. Jinak neporadím :)
klak (148)|24.5.2005 15:15
[QUOTE="Wayne"]No já sice celou zálohu nikdy nedělal, ale kontakty se mi zálohovaly do souboru "CompactFlashBackUpPim", zkus ho najít. Jinak neporadím :) [/QUOTE]

a kde máš ten soubor uložen :?:

já mám na storage jen CompactFlashBackUpNew, ale je s datem 3.1.05, což je asi tak datum kdy jsem si zkoušel dělat kompletní zálohu celého systému na flash ... on má taky 17,3MB, to je na kontakty přecijen moc (nepoužívám fotokontakty).

zatím se to bojím z téhle zálohy obnovit, abych něco definitivně nepřepsal a nevrátil se tak do ledna ... ale už se smiřuju s tím že ta data jsou asi opravdu v pánu :no:
Wayne_ce4you (199)|24.5.2005 15:23
Mě se ukládal přímo do zařízení. Na paměťovou kartu jsem si ho dával sám právě proto abych o něj nepřišel po HardResetu
klak (148)|24.5.2005 15:25
[QUOTE="Wayne"]Mě se ukládal přímo do zařízení. Na paměťovou kartu jsem si ho dával sám právě proto abych o něj nepřišel po HardResetu[/QUOTE]

no ale kam se ukládal? nikde ho tam nevidím a ten hloupý průzkumník snad ani neumí hledat soubory ...
beecher (9270)|24.5.2005 15:40
A v Outlooku ty kontakty nejsou? Ze by se nastavil AS, aby prepsal zaznamy v PDA?
klak (148)|24.5.2005 16:41
[QUOTE="beecher"]A v Outlooku ty kontakty nejsou? Ze by se nastavil AS, aby prepsal zaznamy v PDA?[/QUOTE]

já Outlook vůbec nepoužívám a počítač s AS taky nebyl v dosahu - to vím jistě.
beecher (9270)|24.5.2005 16:48
[QUOTE="klak"]...já Outlook vůbec nepoužívám...[/QUOTE] Odvazny to muz...

Ja jak nemam data na 3 mistech minimalne zaroven, tak spim dost spatne...
klak (148)|24.5.2005 16:55
[QUOTE="beecher"][QUOTE="klak"]...já Outlook vůbec nepoužívám...[/QUOTE] Odvazny to muz...

Ja jak nemam data na 3 mistech minimalne zaroven, tak spim dost spatne...[/QUOTE]

nj, zdá se že já se dneska nevyspím vůbec :(
hybo (3107)|24.5.2005 17:09
co Vam brani v tomhle?

1. prejmenovat zalohu na karte na neco jineho (treba pridejte za New datum 512005)
2. udelat si zalohu aktualniho stavu
3. prejmenovat novou zalohu na neco jineho (treba dat za New datum)
4. prejmenovat zpatky tu starou zalohu (smazat treba ten datum 512005)
5. obnovit ze stare zalohy a juknout, co v ni mate

pokud tam kontakty jsou, zkuste treba demoverzi SpriteBackup a zalohovat jen kontakty (nebo neco jineho) a nasledne obnovit z nove zalohy a do ni obnovit jen kontakty
klak (148)|24.5.2005 20:25
[QUOTE="hybo"]co Vam brani v tomhle?

1. prejmenovat zalohu na karte na neco jineho (treba pridejte za New datum 512005)
2. udelat si zalohu aktualniho stavu
3. prejmenovat novou zalohu na neco jineho (treba dat za New datum)
4. prejmenovat zpatky tu starou zalohu (smazat treba ten datum 512005)
5. obnovit ze stare zalohy a juknout, co v ni mate

pokud tam kontakty jsou, zkuste treba demoverzi SpriteBackup a zalohovat jen kontakty (nebo neco jineho) a nasledne obnovit z nove zalohy a do ni obnovit jen kontakty[/QUOTE]

právě jsem to udělal, díky :)

na přesunutí Kontaktů jsem nainstaloval a použil běžný AS.

BTW, to vytvoření zálohy trvalo nějak podezřele dlouho. aktuální záloha (ta bez kontaktů) má něco přes 20MB a zapisovala se snad půl hodiny. obnovení ze zálohy bylo o dost rychlejší, asi tak polovic.

tak já jdu zachraňovat co se dá, ještě že jsem od samého začátku nemazal seznam příchozích hovorů a SMSky, teď to z toho budu muset ručně vydolovat :?
hybo (3107)|24.5.2005 22:26
jo, ten interni backup je exta pomalej, pokud tedy mluvime o zalohovani na kartu, pri obnove je to o hodne lepsi