Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DivX - nefachá

Martin Hanzal (132)|18.11.2002 14:47
Hm, tak tu mám iPAQ 3970 a zkouším DivX player a video naběhne a .... nic, v lepším případě je slyšet zvuk nebo rozčárkovaný obraz v několika exemplářích, jinak to zbuchne. Když jsem měl 3630 tak to běželo OK. Máte někdo nějakej nápad co s tím? Teď jsem to zkoušel na 3850 a výsledek opět nevalný 8-(. Jinak pochopitelně, že jsem instaloval verzi pro Pocket PC 2002, jinak je možno nainstalovat verzi pro iPAQ, ale ta je snad jenom na Pocket PC 2000 ne?
Pet_ce4you (61)|18.11.2002 16:46
Mam 3970ku a tiez som mal s divx problem. Este pred tym som instaloval iPAQ divx na 3870 a filmy robene cez SBC (Nandub) chodili v pohode. Na 3970-ke nechceli. Skusil som spravit film cez divx codec 5.02 na dva prechody a ten chodi bez problemov. Dve hodiny s mono mp3 audiom vojde do 124 MB.
Zda sa mi ze treba pouzit iPAQ verziu divx.
Martin Hanzal (132)|19.11.2002 23:36
No protože jste se na můj problémek vy..... tak jsem musel zapátrat sám [;)]
Celé to vězí ve verzi playeru - na těchto stránkách pokračuje jakýsi nadšenec v opravách původní verze, takže se již dobral verze 0.8L, která mimo jiné podporuje Xvid formát a též základní vychytávky verze 5 klasického Divxu, každopádně pokud vám jako mě blblo přehrávání doporučuji stáhnout!
null (0)|20.11.2002 14:36
Nemohl bys mi prosim ulozit nastaveni Nandub a poslat mi ho e-mailem mailto:radim.strnad@centrum.cz, pripadne poradit co a jak nastavit?. Skoro u kazdeho filmu mi pise ze nemuze nastavit deccompresi, nebo ze nezna zvukovy format :( do jakeho rozliseni konvertujes vystupni audio stream? Mam nainstalovane kodeky MP3 LAME i AC3. Dekuji
Martin Hanzal (132)|20.11.2002 15:20
odpovím Ti i když je to trošku offtopic, já Nandub vůbec nepoužívám. Ke kompresi videa používám dvouprůchodové kódvání v Divx 4.12, který mi plně vyhovuje a zvuk jedu v mp3. Programů k tomuto účelu je dost, více třeba zde v sekci DVD.