Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PIE a asociácie

peter.nr (501)|14.5.2005 16:33
Už nejaký čas mám problém s Internet Explorerom. Ak sa na web-stránke nachádza link na súbor, IE ho neukladá ani neotvára v asociovanom programe, ale jednoducho zobrazí jeho binárny obsah. Takto si nemôžem stiahnuť a spustiť cab súbory, wmv a mpg videá a iné súbory. V iných programoch (napr. TC) funguje všetko ako má.

Nestretol sa niekto z Vás s týmto problémom?
OLE_ce4you (78)|14.5.2005 21:40
Niektore stranky posielaju zly mime-type, ale netusim, ci to v tomto pripade moze byt pricina.
peter.nr (501)|14.5.2005 23:35
No myslel som na to, ale potom som si napísal takúto jednoduchú web-stránku:

<.html>
<.body>
<.a href="aaa.cab">aaa<./a>
<./body>
<./html>

(tie bodky sú tam len preto, lebo inak by sa to tu nezobrazilo)

... ak na PPC kliknem na "aaa", zobrazí sa mi obsah aaa.cab a PIE mi nedá možnosť uložiť súbor, alebo ho spustiť.
dort (1212)|14.5.2005 23:42
ano v některých případech se mi také místo stažení ukáže obsah

také by mne zajímal důvod ?????? :(
johnz_ce4you (59)|15.5.2005 10:44
aj mne sa to stava.. riesenim je netfront alebo vito mobile downloader (podrzat stylus na linku a dat mobile download) ;)
Pavel Koza (4761)|16.5.2005 20:22
Myslim, ze to je pokazde chyba serveru - pro danou koncovku posila spatny MIME type a Pocket IE pak hada, jak to prechroupat. Vetsinou vyhraje plain text. Resil jsem to na jednom Linuxu a uprava toho MIME type v konfiguracnim souboru fakt pomohla (nemenil jsem to ja, jen jsem kolegu nasmeroval:).
PavelR. (2184)|16.5.2005 22:12
... v PIE (v pripade, ze je naistalovan Spb Pocket Plus) je mozne ulozit takto "zobrazeny" cab jako html soubor a po ulozeni jej prejmenovat zpet na cab; funguje to naprosto spolehlive :) ...

PavelR.