Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet n35

Rekwon (1)|9.5.2005 01:54
Poradí mi někdo jak nastavit Připojení k internetu na n35 GPS přes infra s mobilem
a Oskar operátorem?Mobil je Samsung D500 nastavený pro připojení k internetu od operátora a služba pro připojení aktyvována. Jde mi jen o nastavení PDA.Díky
Pavel Koza (4761)|11.5.2005 11:28
Tento clanek jste zkousel?
ivovojnar (1)|22.6.2005 20:59
Nemohu se připojit na internet Acer n35 a Nokie6230i pomůže někdo? Článek jsem přečetl a přesto nic.
Zdenek Malinsky (9781)|22.6.2005 21:12
Hm tak to je otazka. Co třeba být trošku konkrétní? Šlo by to?
Balda_ce4you (3)|29.7.2005 21:05
Ahojte, já si tu chodím po diskusi, pročítám a ani jsem nechtěl přispívat, ale mám takovou radost, že se mi jako laikovi a začátečníkovi podařilo připojit N35 přes Nokia 6260 na internet na základě postupu podle výše uvedeného odkazu, že jsem to se nemohl nenapsat. To dokazuje kvalitu uvedeného postupu, autorovi díky.

A hned mi to přivedlo na dotaz:

Máte někdo vlastní webstránky optimalizované pro PDA? Mé vlastní CSS se mi zobrazuje dost tristně.
Nevíte, kde by se daly čerpat nějaké informace? Ono to bude podobné i pro mobilové prohlížeče.
Zdenek Malinsky (9781)|29.7.2005 22:57
Stránky optimalizované pro PDA má např. Pavel Koza: ce4you ;) Na další adresy se podívej tady v diskuzích - je jich tu několik.
franc_ce4you (1)|29.10.2005 16:41
Ahoj, již 3 týdny vlastním N-35, GPS funguje v pohodě.Zásadní problém mám s připojením k internetu přes Nokii 6310i.(zkoušel jsem i nový Sonyer) Vyzkoušel jsem už různá nastavení od článku pana Kozy až po doporučené nastavení přes operátora T-mobile.Mám k dispozici GPRS paušál přes Eurotel i možnost TM. Vše probíhá podle stejného zcénáře, telefon se připojí naskočí G a po otevření prohlížeče naskočí hláška NELZE PŘIPOJIT. na tech.lince u Acera slíbili po 40min. hovoru, že to zjistí a zavolaj, 14dní pryč a ...nic. U obou operátorů je prý vše OK, takže zbývá PDA. Opravdu jsem zoufalý, potřebuji se občas připojit a vyplnit nějaké formuláře.
Dík za pomoc