Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tv po siti

Melkor_ce4you (2)|6.5.2005 21:39
neznate nejaky program,kterym by se po siti dala sledovat televize?mam wifi a v pc televizni kartu,a chtel bych to prez sit spojit,abych to mohl videt na ppc diky
netron (129)|6.5.2005 22:17
VLC dokaze spravit stream z tv karty a aj z vysielania z netu. Funguje celkom spolahliho. Ma dobre moznosti nastavenia vysielania.
Melkor_ce4you (2)|6.5.2005 23:26
muzes me prosimte hodit odkaz? diky
Kája_oldd (759)|7.5.2005 01:53
Skuste tady;)
Kela_ce4you (1)|28.7.2005 19:16
Zkouším rozchodit streamování TV vysílání z PC kde mám televizní kartu, do PDAčka s WiFi. Jako server používám VideoLAN Client (VLC), na straně PDA používám vestavěný Microsoft Media Player 9. Přenos obrazu funguje naprosto dokonale, jediné co nemůžu rozchodit je zvuk. Ať dělám co dělám, zvuk nikde. Podařilo se to někomu rozchodit?

Díky za odpověď
pekro (346)|11.10.2005 10:26
Tady se to nějak zastavilo.
Chystám se řešit podobný problém.

Mám PC s televizní kartou a připojení ADSL, vlastní wifi síť, pevná IP adresa.
Dá se nějak pomocí nějakéheo programu odeslat tv vysílání ve vlastní síti WIfi případně po netu.

Prosím o informace. Odkazy na stránky(pokud možno v CZ), návody, programi...

Díky
okno (115)|11.10.2005 16:33
vysilat po netu muzes prostrednictvim progarmu VLC - videolan.org pouzival jsem stejny program pro zasobovani cele koleje TV signalem :-)


da se vysilat multicast a nebo primo na IP.

Jednoduche ovladani, VLC poslel tv ven a pak uz si ji prehrajes pomalu jakymkolik programem na sledovani Tv streamu, beta player by mel byt v pohode