Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WIN2003SE Pocket LOOX

cpujky (11)|28.4.2005 21:35
Kde mam splasit originalni patch na anglicke win2003SE abych pak mohl patchnout na CZ vezi???Potrebuju ten 14MB soubor....
Pavel Koza (4761)|29.4.2005 07:22
Zkusil bych to tady.
Igoreso_ce4you (8)|2.5.2005 01:41
[QUOTE="Pavel Koza"]Zkusil bych to tady.[/QUOTE]

myslim ze to chtal zdarma... mimochodem,ja to taky tak schanim :) nevite nekdo???

uz jsem to sehnal... na:
...ale fuj... Administrator
cpujky (11)|2.5.2005 09:35
Mno ja to nakonec nasel...Ale udelal jsem chybu...Ted bych to podle svych zkusenosti nedoporucoval...Sem to normalne flashnul a po restartu byl konec PDA...Ted to ponesu do servisu preflashnout ROMku.....Bude me to stat 750 bez DPH!!!A jak jsem jim volal,tak rikali,ze se to uzivatelum nedoporucuje delat doma....
Pavel Koza (4761)|2.5.2005 20:13
Zvlastni, ja uz flashoval dva upgrady (jeden testovaci, druhy koupeny, ale kolega se na to jaksi necitil) a bez jedineho problemu. Jedno byla 420ka, druhe 410ka. 15 dolaru je pri dnesnim kurzu neco malo pres 300Kc. Jestli je vam zatezko zaplatit i takovou smesnou sumu, tak sorry ale veskere problemy s nelegalnim upgradem vam preju...

P.S. Az zase budete nadavat na vyrobce HW, ze zadny upgrade na novou verzi OS nenabizi, tak si vzpomente na tohle. Ono vytvoreni nove verze OS neni zadarmo a kdyz se jim to nevrati, priste se na to vybodnou.