Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

UFO pro Pocket PC

Garcia (34)|27.9.2007 16:06
mate niekto cestinu na verziu 1.26???

diki
rk9 (78)|27.9.2007 16:47
Vyzkousel jsem tedy odletet na misi s plazmovym tankem a v pohode nekousalo se to. ALEEE pred tim, se mi casto stavalo, ze kdyz jsem byl na misi a dalsi tah se mi nepovedl a dal jsem load save, tak bum a spadlo mi to, musel jsem hru rozjet zvovu a dat load a mohl hrat dale. Takto to udelalo pokazde nez jsem dokoncil misi a treba v dalsi uz to nedelalo a v dalsi uz opet ano. S timto mam problemy uz od WinMob 5, nyni mam 6. Takze predpokladam chybu v programu...
CommanderZ (1798)|27.9.2007 18:01
To by ji nekdo musel udelat :twisted:

Ja uz planuju aktualizaci delsi dobu. Ani ne tak z tuvodu novejsi verze PUFa, ale hlavne kvuli opraveni te hromady bugu, co v te starsi byly (tedy problemy s diakritikou a hlavne pouze castecne texty v UFOpedii). Cas na to ale budu mit nejdrive v listopadu. Pak se na to snad vrhnu.
Jawik (3)|19.10.2007 16:27
Poradí někdo? Nejde mi dát do lodi obyčejnej tank, píše že mám nedostatek HWP munice. Zkoušel jsem koupit už všechno, ale HWP munici pořád nemám.
CommanderZ (1798)|19.10.2007 18:30
Myslim ze to jsou craft cannon rounds
Jawik (3)|19.10.2007 18:41
mám tam češtinu. Ale naboje jsou vždy pod zbraní, tam mám Tank - kanový krunýř za 200. I když to nakoupim pořád píše nedostatek HWP munice.
Prochazel jsem skoro celou diskuzi, ale nikdo s tím zřejmě neměl problém. Měl jsem verzi 1.25 ted mám 1.26.
CommanderZ (1798)|19.10.2007 18:57
Jo to bude asi ono. A nakladas to do toho letadla? Musi to tam byt uz nalozene abys tam mohl ten tank dat. Pak uz se to doplnuje samo.
Jawik (3)|19.10.2007 19:03
při vybavování lodi tam, ale munice do tanku není, jen tank. Přito ji mám koupenou a na skladě, protože jde prodat.
rk9 (78)|19.10.2007 19:20
Tento problém jsem měl, kdysi také a neboť jsem to nebyl schopen vyřešit, nechal jsem to tak a počkal si na vyzkoumaní lepších zbrani. Laser tank (dělal mi problémy viz výše.) - ale spise plasma tank.
icecat (156)|21.10.2007 00:43
Ahoj, ja doted hral nekolik dnu verzi 1.24 a docela se to kousalo. Resp. treba kdyz jsem poslal skyrangera vycistit po delsi dobe mesto a cizaci ho, nez stihl letoun doletet k cili, opustili, taxe to kouslo. Ale i bezduvodne, cim jsem byl dale, tim casteji a pomohl jen restart. A vzdal jsem to, kdyz mi neslo zahajit zadnou misi s avengerem, ale to bych se z toho...:( Furt mi tam litaly stredni ufa, na ktery stacily 4 avalanche a sly k zemi, dost casto skoro nedotceny, takze z nich diky tomu bylo penez jak slupek. Jedno takovy ufo mi vydelalo cca 5 melounu a dost casto jsem vzal jednim vyletem klidne i dve stredni ufa a pripadne nejake dalsi, pokud byly na ceste. Nejvic jsem vydelal na jeden zatah 17 milionu, kdyz sem po ceste vzal i cizackou zakladnu, sklady pretejkaly eleriem:) Jednu bazi jsem jim vyplenil a presto to hlasilo, ze tam je furt, tak jsem ji vyplenil znova. Takze se nelze divit, ze v koncem dubna jsem mel postaveno 7 zakladen, v kazdy 2-3 stroje, celkem 250 vedcu a 200 inzenyru, vojaci se blizili ke dvoustovce casu a na konte 75 milionu a zacatkem kvetna jsem mohl na navstevu cydonie:-( Proste nadherna idylka, jeste jsem chtel vojaky par mesicu nechat cvicit psychiku a pak se mi to stalo s tim avengerem a tim padem hra ztratila vyznam. Kdyz jsem to hral na aceru n311 pred rokem, tak se mi tohle nedelo (ted to teda hraju taky na n311... :) ) Tak jsem vcera nahral verzi 1.26, tak uvidime. Zatim nic moc - potkat ufo je svatek a pokud je dokonce stredni, tak Vanoce. Snad se to rozjede.
CommanderZ (1798)|28.10.2007 19:13
Ja tu 26 o prazdninach naprosto v pohode dohral. Mi to hlavne prislo ke konci prilis jednoduche. Obzvlast ty psychicke veci jsem mel poprve a musim rict ze jsou pekne imba - vzdyt ten utok sejme jakyhokoliv ufouna (krome tech mechanickych) na jakoliv vzdalenost na jednu ranu a jeste to zere jen 50% TU, takze se tim da palit 2* za kola. S tim uz se vazne pomalu neda prijit o vojaka. Treba tu cydonii jsem potom dal naprosto v pohode bez jedine prekerni situace.

Ona cela ta hra neni vubec tezka, jakmile se prijde jak na to.
Mrakoplash_ce4you (3)|8.11.2007 18:13
Mam jednu otazecku ohledne Ufa. Nechce se mi prochazet celych 37 predchozich stran. :sarcastic:
Jak se pls pouzivaji granaty ? Zkousel sem snad vsechny dostupny cudliky co jich jen HTC touch ma :D ale granat ne a ne odjistit :((

Dekujiii
rk9 (78)|8.11.2007 20:15
Kliknes na granat a zvolis prvni polozku v nasledujici zobrazene tabulce s cisly zvolis cislo (cas) za jak dlouho bouchne nejlepe 0 to je ihned pak kliknes znovu na granat a zvolis druhou polozku obevi se "obdelnik" s sipkama bude kmitatajicími teckami ten umistis na misto kam chces hodit granat a potvrdis akci po te co das pokracovat (hrajou ufouni) granat bouchne. Pozor na to kterej granat pouzivas (zda jsi vycviceny k pouzivani)...
Snad se to da pochopit ;)
Mrakoplash_ce4you (3)|8.11.2007 20:22
[QUOTE="rk9"]Kliknes na granat a zvolis prvni polozku v nasledujici zobrazene tabulce s cisly zvolis cislo (cas) za jak dlouho bouchne nejlepe 0 to je ihned pak kliknes znovu na granat a zvolis druhou polozku obevi se "obdelnik" s sipkama bude kmitatajicími teckami ten umistis na misto kam chces hodit granat a potvrdis akci po te co das pokracovat (hrajou ufouni) granat bouchne. Pozor na to kterej granat pouzivas (zda jsi vycviceny k pouzivani)...
Snad se to da pochopit ;) [/QUOTE]

jj dekuju moc, problem je v tom ze zadnou takovou nabidku nevidim. :sarcastic: zkusim se podivat jestli nemam nejakou z tech starsich verzi ;)

jeste jednou diky za pomoc
CommanderZ (1798)|9.11.2007 13:22
Musis si ten granat dat v inventari do ruky a pak ho pouzit jako zbran
Mrakoplash_ce4you (3)|10.11.2007 22:32
Dekuji za pomoc, bylo to starsi verzi mel sem stale 1.25 a tam casovani nefunguje. Mohlo me to napadnout driv :D
Mashe (622)|14.11.2007 11:29
zkousel to nekdo na Kaisrovi? mam 1.26 ale zlobi savy, hlavne v bazi kolikrat se to sekne, nebo i pri prochazeni obrazem (sipkama nahodu/dolu ci doleva/prava) se to seka

mel nekdo podobne zkusenosti? nejake rady?
Error_404 (4)|27.6.2009 22:32
Jsem zmateny jak lesni vcela ve meste. Je cervenec (ve hre ;) ) a me skore je -2 500 000, pokazde na me behem tydne naleti Very Large UFO (po loadu) a ja jsem slaby jak slipka.

Muze mi nekdo napsat, nebo najit nejaky navod, jak nedostat nehorazne na zadek? :)
kubisz (1054)|28.6.2009 16:16
nejsem si jisty, jestli je to tento pripad, ale i tady ve vlakne se resilo, ze nektere verze jsou nastavene na celkem vysokou obtiznost a nektere zase trestuhodne lehke...tak trebas to pomuze...