Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vypnutí MDA Compact

Josef57 (35)|24.4.2005 08:49
[EMAIL=null]jostadalvseznam.cz[/EMAIL]
zdravím uživatele MDAc. Mám nový služební a zatím jsem spokojen. Přece však je jen o něco větší než mobil např. do kapsy na kolo při turistce a proto jsem si i můj mobil (S55) ponechal
Mám k tomu od T-mobile dvě SIM karty twin na to samé číslo. Z toho důvodu potřebuji občas vypnout i hovorovou část MDAc. V manuálu se píše, že stačí přístroj vypnout na více než 2 sec, ale nevím jaké s tím máte zkušenosti. Mně to jaksi nezabírá a proto používám druhý způsob, který jsem objevil, což je zapnout mód letadlo. Zde by se měla vypnout GSM část MDAc.

Je ještě nějaký jiný způsob ?

Díky za odpověď :))
hybo (3107)|24.4.2005 10:08
kdyz pri zapnutem MDA kliknes na ikonku signalu, budes tam mit "turn on flightmod", pripadne neco jeko "zapni mod letadlo" nebo tak neco. Tim se vypne radio. Jaou na to i ruzne apliace do today na jedno kliknuti, dokonce na nastaveni casu kdy vypnout a zapnout a tak podobne.
Josef57 (35)|24.4.2005 11:25
Díky za radu ohledně vypnutí, já ten mód letadlo již používám, zkusím někde sehnat software, abych to dostal na hlavní plochu do "Dnes" stejně tak jako bych rád na hlavní ploše měl i stav baterie.

Ví někdo o nějaké adrese pro stažení ?
dort (1212)|24.4.2005 18:33
je tu poměrně velká diskuze o TODAY na našich cihlách :D

dejte hledat slovo TODAY, a až naleznete téma "Co se zobrazuje na TODAY display našich přístrojů" takl jste doma, pak už stačí jen pár $ a máte to doma :yes: ;)
mys@k (5)|4.6.2005 01:27
best program na "Dnes" je SPB Pocket Plus
dort (1212)|4.6.2005 09:46
zkuste třeba PocketZenPhone
Jirpos (32)|5.6.2005 17:42
Ví prosím někdo, kterým programem se zapíná-vypíná GSM část u MDA2/DATAPHONE2.

Chtěl bych si dát zástupce do BatteryPack na TOADY. A nechci si kvůli tomu instalovat další program.

Dík.
beecher (9270)|5.6.2005 21:01
[QUOTE="Jirpos"]Ví prosím někdo, kterým programem se zapíná-vypíná GSM část u MDA2/DATAPHONE2.[/QUOTE]To neni program, ale natvrdo naprogramovana soucast systemu...
Na Today to lze resit pomoci programu PocketZenPhone.
Jirpos (32)|6.6.2005 09:31
[QUOTE="beecher"]To neni program, ale natvrdo naprogramovana soucast systemu...
Na Today to lze resit pomoci programu PocketZenPhone.[/QUOTE]

Škoda, a existuje nějaký jiný program, který umí jen zapnout-vypnout vysílací část MDA2/DATPHONE2 ?

Chtěl bych si ho přidat do BatteryPacku na TODAY, a nechci kvůli tomu instalovat program "PocketZenPhone". Který mimo jiné zabírá moc místa na TODAY a jeho ostaní vlastnosti vůbec nevyužiji.
hybo (3107)|6.6.2005 09:39
zen ma i moznost nepouzit today, ale mit malou ikonku 16*16 v tray. krom toho, zen ma i skiny a meji i takovej, kterej je uzkej nekolik pixelu.... a muzete si samozrejme udelat svuj vlastni